Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 700 tys. podwojonych doładowań w TakTaku

700 tys. podwojonych doładowań w TakTaku

WitekT 18 Grudnia 2006 17:36

0 0
Już ponad 700 tys. klientów skorzystało z promocji świątecznej TakTak i podwoiło doładowania.

Promocja polega na podwojeniu kwoty doładowania konta. Klienci, którzy kupią starter lub zestaw TakTak z telefonem i doładują konto w ciągu 5 dni od aktywacji telefonu, otrzymają dodatkowo tę samą kwotę na konto.

Z kolei obecni klienci, jeżeli doładują konto dwa razy w ciągu 5 dni, otrzymają w prezencie kwotę wartości drugiego doładowania.

Minimalna wartość doładowania w promocji to 20 zł, a maksymalna 500 zł.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    44. ~Szalony  2006-12-19 09:59:43  host: inet20909na-2.eranet.pl

    Szkoda że ja tak taka będę miał dopiero w lutym i nie skorzystam z tej super promocji.

  • 0

    45.  2006-12-19 12:44:41

    co mądrzejsi wybrali tak-taka.Tylko to się teraz opłaca.

  • 0

    46. ~  2006-12-19 12:58:09  host: dpe162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prepaidy ptc zawsze był najlepsze. A ta promo to już w ogóle fajna niespodzianka od sieci.

  • 0

    47.  2006-12-19 13:35:31

    cytat: "Tylko to się teraz opłaca" liczyłem w te i we wte jakieś pół roku temu i nijak mi nie chciała era wyjść, głównym powodem z tego co pamiętam było minimalna ilość kasy którą musze wydać miesięcznie by mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Promocja jest zajefajna, ale na następną taką przyjdzie wam czekać rok :P

  • 0

    48.  2006-12-19 13:43:26

    i co wyróżnia TT to to, że promocja dotyczy wszystkich nominałów, a w popie nie.

  • 0

    49. ~Jural  2006-12-19 13:52:29  host: 82.160.20.5

    ***Szalony a nie lepiej 31go stycznia i mieć 1000 na dobry początek w TT na konie ;)

  • 0

    50.  2006-12-19 14:27:46

    przynajmniej Tak-TAk nie ma już tego debilizmu, co to rozróżnia swoja sieć, albo -poza sieć.I te doładowanie tak samo już nie rozdziela.

  • 0

    51. ~andrew  2006-12-19 15:56:07  host: dpj148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem w TT od roku, wcześniej miałem popa.O wiele lepiej jest mi w tt, sumowanie ważności konta, i multum form obniżkowych.No i co święta te podwójne doładowanie!!!

  • 0

    52. ~widmo82  2006-12-19 21:43:26  host: terc.internet.radom.pl

    ja zaluje ze pomnozylem jedynie 200pln ech

  • 0

    53. ~ganc2  2006-12-20 10:19:34  host: nat6.gress.com.pl

    wolę kupić nowy starter :/ 15zł różnicy :D załaduję raz za 500 na nowym numerze :/

  • 0

    54. ~  2006-12-21 11:37:12  host: 195.189.142.215

    Ja też bym chciała doładować za 500zł. Niestety,mogę sobie pozwolić tylko na 150zł.

  • 0

    55.  2006-12-21 14:22:43

    hihi czyli ile 99% ludzikow ladoalo 1 raz za 20 a drugi za 100-200???

  • 0

    56. ~aarec  2006-12-23 12:22:48  host: buf186.internetdsl.tpnet.pl

    Mam TT od roku i jestem zadowolony. 1- tanie połączenia w erze,heyach i stacjonarne czyli 20 gr. za minutę w mega pakiecie bez limitu czasowego i ilościowego.Mogę go wykorzystać za kilka dni albo kilka miesięcy. Nie traci mi się jak np.stracę ważność na połączenia wychodzące.Przy kolejnym doładowaniu odnawia mi się te minuty które pozostały w pakiecie.A np. w Plusie czu Orange już nie. I ten pakiet jest w zasadzie najciekawszy. Poza tym 0.59 za min. do reszty operatorów to też nie drogo. Głównie na stacjonarne dzwonię do południa w dni robocze i na erę też i te 20 gr. za min. to tanio jest i trudno coś lepszego zanleźć w ofercie na kartę. Owszem Sami Swoi też jest te 20 gr. na stacjonarne, ale poza tym mało ludzi ma SS, w erze i heyach jest więcej. 2- sumowanie ważności konta na połączenia wychodzące (ja mam do listopada 2007r. już) 3- Teraz te podwójne doładowanie na święta to też fajna sprawa. 4- Chciałem wziąść aktywację na biznes w erze ale TT ma jednak tańsze połączenia przy aktywacji mega pakietu. 5- Przy doładowaniu nap. 150 zł. 30 min. gatis dodatkowo. Jeszcze są inne bonusy w TT, ale mnie na razie nie interesują.

  • 0

    57. ~r  2006-12-23 17:32:33  host: chello087206151164.chello.pl

    #56: w samych swoich jest chyba 24 grosze do sieci i na stacjonarne więc chyba jednak trochę drożej. Też się nad SS zastanawiałem ale jednak wolę za 20gr dzwonić na stacjonarne i do Ery/Heyah bo w SS nikogo nie znam

  • 0

    58. ~  2006-12-24 18:26:49  host: bvm115.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanie: jeśli doładuję konto jeden raz, a później w ciągu pięciu dni nie doładuję, to stracę możliwość podwojenia konta ? Czy jeśli doładuję później znowu dwa razy to podwoi mi te kwotę ?

  • 0

    59.  2006-12-24 22:05:30

    Jeśli w ciągu 5 dni nie doładujesz drugi raz, to później znowu muszisz 2 razy doładować.

  • 0

    60. ~angel  2006-12-27 12:59:54  host: pradnikc.gemini.net.pl

    Chcialam miec tanio internet z komorki w miesiacu bede zasysac max 1 GB.Gdzie najtaniej moge sie polaczyc? Mam starego laptopa i do niego chce podlaczyc komorke.Prosze o jakies wskazowki ktora siec jest najtansza teraz.

  • 0

    61. ~r  2006-12-28 01:08:39  host: chello087206151164.chello.pl

    chyba i-Plus jak mniemam. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie oświeci :)

  • 0

    62. ~szymono0145632  2007-01-21 15:55:59  host: acxx201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    siemka koledzy

  • 0

    63.  2007-01-24 19:49:30

    angel jak giga w miesiacu to iPlus bo oni maja limit 2gb era i orangutan maja chyba po 500 albo 600 mega z tego co sie orientuje

Dodaj swoją opinię