Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 700 tys. klientów Play

700 tys. klientów Play

sirmark 3 Grudnia 2007 21:08

0 0
Na dzisiejszym spotkaniu wigilijnym Chris Bannister, główny dyrektor wykonawczy P4, poinformował, że 1 grudnia Play przekroczył poziom 700 tys. klientów. Poinformowano także, że operator posiada już 450 punktów sprzedaży.

Play zdobył 200 tys. klientów od 15. października, kiedy to informował o zdobyciu 500 tys. Do końca roku spółka chce zdobyć łącznie ponad 750 tys. użytkowników.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 91
  • 0

    72.  2007-12-06 20:39:33

    #52 - też tak mialem ale odkąd zacząlem gadać dużo więcej, to teraz zwykle zostaje mi kilka zlotych i wtedy łup! za 50 pln i mam znowu kasę na dzwonienie:]

  • 0

    73.  2007-12-07 20:43:15

    Plany Playa jezeli chodzi o ilość nie bedą zagrożone, ale z czasem będzie im coraz trudniej pozyskiwac kolejnych klientów

  • 0

    74. ~robil  2007-12-07 22:33:10  host: bip84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ozim.Z pewnością masz samsunga i z nimi tak jest że w 3g nie działają dobrze.Wina softu operatora ( nie producenta).Przełącz na obsługę w gsm1800900 i będzie dobrze.

  • 0

    75. ~Ax  2007-12-08 13:11:05  host: 108-70.espol.com.pl

    Przeszedłem do Play po tym jak zobaczyłem ofertę jaką przedstawiła mi Era po kilku latach pobytu u nich... Dwa miesiące użerania się z Erą i zabrałem dwa numery do konkurencji... Wczoraj dzwonił do mnie znajomy, żeby zapytać się ile trwa procedura przejścia do Play - taką cudowną ofertę z Ery dostał... Kolejna osoba zastanawia się nad porzuceniem Orange na rzecz Playa również ze względu na ofertę przedłużeniową jaką dostała... Play nie ma super oferty do swojej sieci i na stacjonarne, bo na razie mieć nie może (jest zbyt mały), ale w sytuacji gdy ktoś wykonuje połączenia do różnych sieci, to Play ma najlepszą ofertę i to jest ich siła. Co do telefonów - jest ich coraz więcej, ale jak dla mnie wybór nie za specjalny... Mimo wszystko udało mi się znaleźć coś ciekawego... Na zasięg nie narzekam - bo korzystam z zasięgu Plus głównie. Każdej osobie, która dostanie teraz ofertę przedłużenia umowy od "wielkiej trójki" polecam sprawdzenie co im się bardziej opłaca. Bo jest bardzo możliwe, że najlepszym rozwiązaniem będzie pozostanie u swojego operatora (tańsze połączenia za granicę, tańsze korzystanie z internetu, dzwonienie głównie na stacjonarne albo w swojej sieci itp), dla mnie jednak Era nie była w stanie przedstawić satysfakcjonującej oferty (kłania się hasło - "takie rzeczy tylko w Erze). Na razie na Playa nie psioczę, a co będzie za pół roku czy rok? Zobaczymy...

  • 0

    76. ~lukaszkkk  2007-12-08 17:41:03  host: 212.160.172.70

    #p: To zaloz wlasna firme telekomunikacyjna i daj rozmowy po 20gr/min i sms po 5 gr do wszystkich sieci. ROFTL :-PPPPPPPPPPP Czlowieku zastanow sie co piszesz.......

  • 0

    77. ~p  2007-12-08 18:32:30  host: host-89-230-151-60.inowroclaw.mm.pl

    do lukaszkkk ja wiem co pisze a jak ci sie nie podoba to spadaj

  • 0

    78. ~lukaszkkk  2007-12-08 19:09:46  host: 212.160.172.70

    #p: Aby Play mogl dac rozmowy po 20 gr/min musialby podpisac umowy z pozostalymi operatorami i ustalic cene za min w rozliczeniach operatorskich np. po 15 gr/min a na dzien dzisiejszy stawka wynosi cos ponad 40 gr/min. (lub cos kolo tego). Tak wiec nie chodzi mi, ze twoja propozycja mi sie nie podoba (wrecz przeciwnie, podoba mi sie) ale jest raczej nie mozliwa do przyjecia.

  • 0

    79. ~żuber  2007-12-08 19:39:25  host: egg26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co z tego ze zdobywają klientów w szybkim czasie jak mają tandetny zasięg i zrywa połączenia i taki telefon tylko wstawić za szybę bo do niczego więcej się nie nadaje. Ewentualnie trzeba przytknąć łeb do szyby żeby można było zadzwonić, w przeciwnym razie rozłączy.Mam to gówno i na dodatek na abonament i teraz klapa nie moge zerwać umowy.Zostrało mi tylko płacić i płacić nic więcej. Jestem oburzony.Obiecywali mi całkierm co innego.

  • 0

    80. ~Pawel  2007-12-08 21:50:26  host: 118-mo3-3.acn.waw.pl

    żuber a ty piszesz z puszczy ? czy z Pcimia Dolnego ? bo przejechalem Polske wzdłuż i wszerz i nigdy nie mialem problemow z zasiegiem nawet w najwiekszych pipiduwach

  • 0

    81. ~janas1  2007-12-09 16:44:24  host: c166-126.icpnet.pl

    do wszystkich majacych abo w play !!!!!!!! mam pytanie czy zdarzylo wam sie ze po wyslanieu mmsa procz 15 groszy system doliczal wam rowniez oplate za dane ??? u mnie tak nieraz sie zdarza np. wysylam mmsa z obrazkiem 260KB i kasuja mnie 15 groszy plus jeszcze za gprs dla 260 kb . prosze o odpowiedz wiem ze nie jestem odosobnionym przypadkiem poniewaz moja dziwczyna rowniez ma podobne problemy - oczywiscie nalicznie w ten sposob nie jest regula ale zdarza sie dosc czesto

  • 0

    82. ~jojo  2007-12-09 18:26:31  host: efo26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzebabyło żuber kupić sobie najpierw starter i "sprawdić" sieć...

  • 0

    83. ~BARTASSOS  2007-12-10 12:59:02  host: gql66.internetdsl.tpnet.pl

    JA MAM PLAY NA KARTE I NIE NARZEKAM !!! MAM JUZ MNOSTWO DARMOWYCH MINUT DO INNYCH SIECI ( plus mi takiej oferty nie proponuje tylko marne 200min i to po 5 miechach i wewmatrz sieci :-/ !!!) A NA ESY PO 0,5 GR MAM WYJ... BO I TAK TYLKO DZWONIE :-)

  • 0

    84. ~Hukkle  2007-12-10 15:20:19  host: adkh207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja sam jestem trojgiem z tych 700tys. Skoro startery byly za darmo... Korzystalem, nie zauwazylem zadnych roznic plus/minus w stosunku do innych opow. Teraz leza w szufladzie. Nie wiem po co nagonka na uzytkownikow innych sieci. Gdyby nie oni to nie byloby bonusow. Nie wiem po co nagonka na uzytkownikow play, niech sobie istnieje. Moze za 2-3 lata tam przejde jesli oferta mojego opa sie pogorszy?

  • 0

    85. ~  2007-12-10 23:44:47  host: inet20908na-0.eranet.pl

    A ja przeszedlem z PLusa do Play na abo 70zl i nokia E51 w pormocji. Mysle ze to dobra oferta.

  • 0

    86.  2007-12-11 17:59:00

    ~żuber co ty piepszysz za głupoty!!! - co ci zrywa ?? to gdzie ty mieszkasz ?? w buszu??:/

  • 0

    87.  2007-12-11 18:04:05

    #Hukkle a ja na dniach biorę L 760 w abonamencie za 50 - stoję na stanowisku,że to świetna oferta jest:) już jestem z Playkartą już jakiś czas - teraz 16 grudnia będzie 3 miesiące i ŻADNYCH PROBLEMÓW z tą siecią :))))

  • 0

    88. ~Oli@  2007-12-13 14:06:53  host: 088156005131.ols.vectranet.pl

    Przejde do Play'a. Czekam tylko na zakonczenie obecnej umowy. Jeszcze kilka miesiecy. jeszcze troche...

  • 0

    89. ~baru  2007-12-13 18:45:35  host: dvh206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od kąd PLAy wprowadził się na rynek w ten sam dzień zakupiłem starter PLAY karta ;) jestem w PLAY od początku marca. I jak dla mnie są bezkonkurencyjni. Porównując ceny do "wielkiej trójki" wlą ich na kolana! Wielkim pozytywem jest przemiła obsługa w BOK. 1000 SMSów darmowych DO WSZYSTKICh (a nie tak jak w orang do orange) Tu nie ma podziały czy dzwonisz do swojej sieci czy do innej. To mi sie podoba. Za przemawiają również telefony

  • 0

    90.  2007-12-13 20:51:34

    # baru w rzeczy samej :) ja też jestem prawie od początku i jestem calym sercem za PLAYEM :]

  • 0

    91. ~Orinoko  2007-12-21 20:19:45  host: aayy124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ładnie ładnie. Play 700 tys., Netia 200 tys. Gratulować tylko. No ale tak to jest, że jak konkurencja jest na rynku, to wiele się dzieje. Bardziej jednak cieszy chyba wynik Netii, bo trudniejsze warunki przebicia się miała.

Dodaj swoją opinię