Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 70 tys. klientów przeniosło się do Tele2

70 tys. klientów przeniosło się do Tele2

sirmark 17 Stycznia 2007 15:46

0 0

Tele2 poinformowało, że już ponad 70 tysięcy klientów korzysta z możliwość opłacania abonamentu w Tele2. Firma postanowiła także uhonorować pierwszego klienta darmowym abonamentem do końca życia!

Począwszy od 2 stycznia br. do dnia dzisiejszego TP zrealizowała ponad 70 tysięcy wniosków klientów Tele2, którzy postanowili zmienić operatora, któremu płacą abonament telefoniczny. Zgodnie z porozumieniem z 18 października 2006 roku pomiędzy Tele2 i TP, do końca stycznia br. powinno zostać zrealizowanych w sumie ponad 100 tys. wniosków o zmianę operatora. W sumie do TP trafiło już ponad 130 tys. takich wniosków. Generalnie przełączanie klientów do nowego operatora odbywa się sprawnie. Sporadyczne problemy są na bieżąco usuwane.




Pierwszą osobą, która zaczęła korzystać z abonamentu Tele2 jest Pani Beata Mendelewska z Warszawy. Tele2 pragnąc podziękować za zaufanie postanowiła ofiarować tej klientce darmowy abonament do końca życia. Pani Beata jest klientką Tele2 od 2004 roku. Jak sama mówi, jej współpraca z firmą rozpoczęła się trochę przypadkowo, gdyż umowę podpisała podczas niezapowiedzianej wizyty przedstawiciela Tele2. Do wypróbowania Tele2 skłoniły ją przede wszystkim niemiłe doświadczenia w wysokością rachunków u poprzedniego operatora, a oferta Tele2 dawała nadzieję na znaczące oszczędności.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2007-01-17 16:10:29  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Ciekawy jestem co laczy Pania Beata Mendelewską z Tele2:) Pewnie ktos z rodziny:)

  • 0

    2. ~wujek_Pier  2007-01-17 16:18:43  host: 212.160.172.70

    Jestem ciekaw ile osób "świadomie" podpisało umowy z TELE2. Czy to można już nazwać konkurencją, a na TP nie mówić monopolista? Pytanie do WAS

  • 0

    3. ~  2007-01-17 16:31:19  host: nat-mo4.aster.pl

    I bardzo dobrze, że tak się dzieje. Wszyscy krzykacze, którzy narzekają na &TP mają teraz wybór, więc narzekań nadchodzi powoli kres. Pani Prezes UKE Anna Streżyśńka dała Wam możliwość wyboru. Dziękować i zmieniać sugeruję, taką mam koncepcję!

  • 0

    4. ~Rafal  2007-01-17 16:49:20  host: chello087207173180.chello.pl

    TP jest bardzo droga, my przenieśliśmy się do UPC, jest nieporównywanie taniej. TP się strasznie dziwiła czemu rezygnujemy, może pracownikom cenników nie pokazują!? ;-)

  • 0

    5. ~dt  2007-01-17 17:24:46  host: wap.plusgsm.pl

    70tys na 9mln. abonentow to nadal jest monopol, ale powoli malymi krokami...

  • 0

    6. ~prezesunio  2007-01-17 17:45:11  host: ekj85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taa, 70 tysięcy, to dlaczego do salonu w którym pracuję, co róż zgłaszają się klienci którzy przychodzą ze skargami, że nie przechodzili do Tele2 a są ich abonentami?? Pewnie dlatego że ich (tele2) wniosek o preselekcję jest specjalnie tak skonstruowany!! czemu Pani Prezes Nie jest tak czujna w tej sprawie??

  • 0

    7. ~potargany  2007-01-17 19:05:07  host: dap103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ak sama mówi, jej współpraca z firmą rozpoczęła się trochę przypadkowo, gdyż umowę podpisała podczas niezapowiedzianej wizyty przedstawiciela Tele2. hhahaha- i wszytko jasne

  • 0

    8.  2007-01-17 19:21:36

    ctrl+c ctrl+v z oswiadczenia tele2 az cieknie wazelina marketingowa, ciekawe ile osob za pare miesiecy przejdzie spowrotem z tele2 do tp ;)

  • 0

    9. ~re  2007-01-17 20:25:29  host: bml17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta pani Beata to pewnie jakaś przymulona moherówa.

  • 0

    10. ~noname  2007-01-17 20:26:26  host: egu104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakoś tak przez przypadek pierwszym klientem w tele2 na wlr będzie 80-letnia staruszka; dadzą jej abonament do końca życia :)

  • 0

    11. ~jojo  2007-01-17 22:43:18  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    A my całą rodziną z TP przenieśliśmy się do... Nie, nie - do Ery. ;-)

  • 0

    12.  2007-01-18 00:00:59

    ~prezesunio :To czemu mi tepsa odcinała kilkanaście lat temu kabel od sąsiada twierdząc ,że nielegalny, a legalnie to brak wtedy możliwości.Do salonu nie poszedłem, bo salonów wtedy nie było. Taka firma!!!którą reprezentujesz:)

  • 0

    13.  2007-01-18 11:21:52

    jak dla kogoś jest drogo to niech zrezygnuje i tyle :P nie musi mieć domowego. Ja uważam, że ceny są na odpowiednim poziomie, a to całe Tele2 to tylko naciąga ludzi na tanie rozmowy a rachunek moze jest tanszy, ale o 5-10zł.

  • 0

    14. ~pavel  2007-01-18 12:49:10  host: 213-238-72-205.adsl.inetia.pl

    "Umowa została zawarta tak szybko, że nawet nie wiem kiedy"- ból klientów T2

  • 0

    15. ~kazik  2007-01-30 18:24:09  host: 62.29.169.252

    A ja uważam że Tele 2 to wyjatkowi krętacze, po roku korzystania z ich usług zrezygnowałem i szukam alternatywy.uważajcie na umowe i na to co podpisujecie i mówicie przez telefon!!

Dodaj swoją opinię