Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 7 tanich Nokii

7 tanich Nokii

LuiN 4 Listopada 2008 15:35

0 0

Nokia przedstawiła dziś 7 nowych modeli telefonów z dolnej półki cenowej. Kosztujące od 25 to 90 euro aparaty dostępne będą w sprzedaży jeszcze w tym roku.

nokia 7100 supernova Nokia 7100 Supernova to kolorowe urządzenie dla osób ceniących styl i rozrywkę. Posiada również radio FM, aparat fotograficzny 1,3 Mpx i dostęp do Share on Ovi — internetowego serwisu firmy Nokia do udostępniania zdjęć — oraz innych witryn tego typu. Nokia 7100 Supernova oferuje także dostęp do Mail on Ovi oraz umożliwia przeglądanie stron internetowych. Telefon ma trafić do sprzedaży w czwartym kwartale 2008 roku, a jego szacunkowa cena detaliczna ma wynieść 75 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 7100 Supernova w katalogu.

nokia 5130 xpressmusic Wyposażony w dedykowane klawisze muzyczne, cyfrowy odtwarzacz muzyczny, radio FM i standardowe złącze słuchawek 3,5 mm model 5130 XpressMusic to najprzystępniejszy cenowo telefon muzyczny firmy Nokia. Urządzenie ma wbudowany aparat fotograficzny 2 Mpx i umożliwia udostępnianie zdjęć w Share on Ovi oraz korzystanie z usługi pocztowej Mail on Ovi. Telefon ten ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2009 roku, a jego szacunkowa cena detaliczna ma wynieść 90 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 5130 XpressMusic w katalogu.

nokia 2330 classic Prestiżowy wygląd i praktyczność to cechy wyróżniające telefony Nokia 2320 classic, 2323 classic i 2330 classic. Te przystępne cenowo urządzenia oferują usługi Mail on Ovi oraz Nokia Life Tools. Nokia 2323 classic ma ponadto wbudowane radio FM z funkcją nagrywania oraz przeglądarkę internetową, a telefon Nokia 2330 classic jest wyposażony w aparat fotograficzny.




nokia 2323 classic Wszystkie modele mają trafić do sprzedaży w drugim kwartale 2009, a szacunkowa cena detaliczna ma wynieść 40 euro za modele 2320 classic i 2323 classic oraz 50 euro za Nokia 2330 classic.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 2330 classic w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 2323 classic w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 2320 classic w katalogu.

nokia 1202 Kosztujący zaledwie 25 euro model 1202 to najtańsze w historii urządzenie mobilne firmy Nokia. Telefon ten zawiera standardowe funkcje, takie jak latarka, bateria o wydłużonym czasie działania, głośne dzwonki oraz spisy telefonów dla maksymalnie pięciu różnych użytkowników.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 1202 w katalogu.

nokia 1661 Nokia 1661 to najtańszy telefon Nokia z radiem FM i dużym, kolorowym ekranem. Nokia 1661 także udostępnia latarkę, głośne dzwonki i spisy telefonów dla kilku osób. Sprzedaż telefonu Nokia 1202 ma się rozpocząć w pierwszym kwartale roku 2008. Nokia 1661 ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale roku 2009 w szacunkowej cenie detalicznej 30 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2008-11-04 15:39:39

    5130 w miare fajna

  • 0

    2. ~  2008-11-04 15:53:13  host: user7.94.udn.pl

    pomijając funkcje, Nokia produkuje coraz brzydsze telefony.

  • 0

    3. ~skalarek  2008-11-04 16:03:22  host: nat10.siec.alfa.pl

    #3 klonują na całego

  • 0

    4. ~Piotrek  2008-11-04 16:04:09  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    "Sprzedaż telefonu Nokia 1202 ma się rozpocząć w pierwszym kwartale roku 2008." ?? a nie 2009

  • 0

    5. ~  2008-11-04 16:15:02  host: cc.azsoft.pl

    #2 te telefony nie mają być pięne, tylko funkcjonalne. A to im akurat wyszło, z tego, co widzę.

  • 0

    6. ~lee  2008-11-04 16:25:18  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    eee ale jak to tak :) ani jeden z UMTS? chociaż z jednym pasmem? powiedzmy 2100? :(

  • 0

    7. ~  2008-11-04 16:35:39  host: aakz236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy jekies nowe nokie z wyższej i sredniej półki?? bo N79 i N85 specjalnymi nowosciami sie nie odznaczaja, zwykla N95 iN82 po liftingu:) 5800 tez cos nie widac w sprzedaży:(

  • 0

    8. ~3m  2008-11-04 16:44:49  host: chello089077218127.chello.pl

    A mi się podoba 1202, a co tam. Ma latarkę, fajna sprawa, chciałbym mieć taki telefonik.

  • 0

    9. ~czapla  2008-11-04 17:02:38  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    6. lee i tak cie nei stac na dobry fon to sie ciesz ze nokai robi telefon dla ciebie...

  • 0

    10.  2008-11-04 17:26:53

    Dwie ostatnie nie mają mms a to się przydaję czasami. Jestem zwolennikiem minimalizmu w telefonie ale obsługe mms powinien mieć każdy telefon podobnie jak sms.

  • 0

    11. ~grza  2008-11-04 17:49:08  host: edr178.internetdsl.tpnet.pl

    spis telefonow do kilku osob?? co to ma byc - przeciez 10 lat temu telefony stacjonarne (pomijajac komorkowe) oferowaly wiecej wpisow do ksiazki telefonicznej - notatnik trzeba nosic ze soba z numerami czy co?? a moze zle zrozumialem - kozysta z telefonu 5 uzytkownikow i przelaczaja miedzy soba profil ksiazki telefonicznej - niezla bania ;)

  • 0

    12. ~  2008-11-04 18:05:47  host: w3cache.wignet.pl

    Strasznie brzydkie telefony wszystko jakieś takie typowe i tandetne. 5130 jeszcze jest w miarę.

  • 0

    13. ~  2008-11-04 18:48:09  host: aaok61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czemu nie napisaliscie o tym??? http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=627368&idt=&dz=0 1000

  • 0

    14. ~  2008-11-04 19:04:52  host: iei242.internetdsl.tpnet.pl

    podobno na święta mają być dostępne w orange :D w ofercie dla firm :) poczekajcie przedłużaniem umów :D

  • 0

    15. ~lee  2008-11-04 20:01:10  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    @czapla a ty co jasnowidz?? Do kuli kryształowej zajrzałeś he?

  • 0

    16.  2008-11-05 00:40:49

    primo w tych telefonach to powinna być bateria i .

  • 0

    17. ~dejos  2008-11-05 01:36:49  host: chello089077138026.chello.pl

    dlaczego w 2330 jest symbian?

  • 0

    18.  2008-11-05 09:24:43

    Standardowo w telefonach jest latarka? A tego nie wiedziałem.

  • 0

    19. ~remos  2008-11-05 10:09:07  host: bwt186.internetdsl.tpnet.pl

    pedros77, nie zartuj, ze nigdy nie zdazylo sie Tobie przyswiecac telefonem np aby trafic kluczami w zamek do drzwi. Tyle ze włączając aparat po jakims czasie przechodził on w tryb wygaszenia wyswietala i tym samym "latarka" gasła, a tutaj masz poprostu funkcję, która powoduje, że świeci cały czas ot cała tajemnica Latarki :D

  • 0

    20. ~homo_googleticus  2008-11-05 19:22:37  host: 89.108.200.4

    Z dedykacją dla Nokii, nieco przewrotnie, fragment z 'Całkiem innego kraju' Perfectu: Nie mogę się jeszcze przyzwyczaić; Do obrazków, które z kina znam; W głowie gdzieś nie mogę się przestawić; Że to jest już; Całkiem inny kraj.

Dodaj swoją opinię