Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 66 groszy w Sami Swoi - oficjalnie

66 groszy w Sami Swoi - oficjalnie

WitekT 16 Lutego 2006 10:56

0 0

Od 15. lutego w ofercie Sami Swoi obowiązuje nowa, niższa stawka na połączenia do innych sieci komórkowych. Wynosi ona jedynie 66 groszy brutto za minutę rozmowy (naliczanie sekundowe).

Obniżką cen połączeń objęci zostali automatycznie wszyscy użytkownicy Sami Swoi, nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań, takich jak aktywacja dodatkowego pakietu lub też zmiana taryfy. Jest to obecnie najniższa stała stawka wśród ofert prepaid.

Również w przypadku połączeń wewnątrz sieci i na numery stacjonarne koszt jednej minuty rozmowy w ofercie Sami Swoi należy do najniższych na rynku. Aktualnie cena połączenia wewnątrz sieci i na numery stacjonarne wynosi 24 grosze brutto za minutę rozmowy (naliczanie sekundowe).

Uzupełnieniem niezwykle konkurencyjnej oferty Sami Swoi na rynku połączeń krajowych są bardzo niskie koszty roamingu oraz niskie ceny zestawów z telefonami. Niezależne zestawienia pokazują, że podróżując za granicą użytkownicy Sami Swoi w większości przypadków płacą mniej niż użytkownicy innych ofert prepaid i postpaid. Ceny poszczególnych zestawów z aparatami w ofercie Sami Swoi kształtują się następująco:




zestaw z telefonem Siemens A65 - 219 zł,
zestaw z telefonem Sagem myX1 TRIO – 129 zł,
zestaw z telefonem Siemens A70 – 179 zł,
zestaw z telefonem Nokia 2600 – 249 zł.

Ceny bruto (z VAT).

Wprowadzenie nowej, niższej stawki na połączenia wychodzące będzie wsparte kampanią reklamową z udziałem Michała Wiśniewskiego, który wystąpi w spotach telewizyjnych, w reklamach prasowych oraz na billboardach promujących nową ofertę Sami Swoi.

Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37. ~Szalony  2006-02-16 23:39:13  host: apn-236-143.gprsbal.plusgsm.pl

    Dla mnie Plus dał plamę że wogóle taki twór jak SS(kojarzy mi się to z trzecią rzeszą :) wprowadził. W moim otoczeniu nikt nie ma SS.

  • 0

    38.  2006-02-17 02:27:39

    brimbomba: co sie tobie nie podoba w mmsach z sami-swoi? wszystko jest jak najbardziej ok

  • 0

    39. ~maniana  2006-02-17 02:28:47  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    no polkomtel zjechał na psy - dziwnie to sie zbiegło ze zmianą partii politycznej. i tak go lubie, ale tylko za iPlus. co do esów za granice to POP ma faktycznie najtaniej 20groszy, ale orange go home 61groszy. pewne.

  • 0

    40.  2006-02-17 02:29:52

    michail: a dla mnie na pierwszym miejscu ex-equo tt i ss, a heyah na trzecim... a reklama z wisniewskim mnie nie gorszy, zabawny jest i tyle. troche wiecej luzu chlopaki (i dziewczyny)

  • 0

    41.  2006-02-17 02:37:47

    maniana: ja chce iplus za 50 zlotych, albo za tyle co jest tylko z tanszym telefonem (dla indywidualnych), albo pakiet np 200mb za 25 zlotych... bo narazie caly ten net przez komorke to fajnie ze jest ale mimo ze niby mnie stac to jakos placic te 60 zlotych co miesiac to jakos mnie nie przekonuje...

  • 0

    42.  2006-02-17 02:41:38

    ps. dla mnie (to jest bardzo subiektywna opinia) kampania sami-swoi jest duzo bardziej do przelkniecia, a co mi tam wisniewski cz jacys wasacze, niz "ziomalska" kampania reklamowa heyah... albo te oblesne komiksy. ble!

  • 0

    43. ~WZ  2006-02-17 10:11:10  host: maq.kolornet.pl

    Według mojego skromnego zdania, "sami swoi" są w tej chwili najlepsi. Używam telefonu do rozmów a sms-y piszę sporadycznie - kilka na miesiąc. Każdy niech sobie korzysta z sieci jakiej chce i niech nie krytykuje innych. Uważam jednak, że jeśli ktoś nie korzysta z dobrej oferty tylko dlatego, że w reklamie zobaczył Wiśniewskiego lub kogoś innego, kogo nie darzy zbytnią sympatią - należy mu współczuć!

  • 0

    44. ~kacha  2006-02-17 13:11:37  host: aaxv183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Komu nie podoba się Wiśniewski? Przeciez ostatnio wygrał eliminacje do konkursu Eurowizji. Uważam , że w tym momencie jest odpowiednią osobą do reklamy Sami Swoi.

  • 0

    45. ~arek  2006-02-18 06:39:50  host: polsl2-65.rybnet.pl

    doktor: mi chodziło o SMS-do Irlandii z SS, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć w cenniku, moze źle szukam?

  • 0

    46. ~WZ  2006-02-18 08:33:00  host: urocze.zax.pl

    arek: smsy do "wszystkich" kosztują 24 groszy. Do zagranicznych sieci komórkowych ceny są takie same jak do polskich, czyli 24 grosiki. Jestem tego pewny na sto procent ponieważ też miałem kiedyś wątpliwości które zostały wyjaśnione przez biuro obsługi kilienta.

  • 0

    47. ~Dimmi  2006-02-18 10:03:36  host: Inet-E109.smoczka.ptc.pl

    Zaleta SS jest to ze nie ma zadnych pakietow, wszystko jest jasne,dla kogos kto dzwoni i jeszcze w dodatku ma mozliwosc dzwonienia do kogos kto ma SS, a ja mam sporo znajomych z ta siecia, jest najlepsze. Moze reklamy nei sa najbardziej przekonujace, ale co by nie mowic, to Wisniewski jest bardzo popularny w Polsce i oto wlasnie chodzi.

  • 0

    48. ~arek  2006-02-18 13:24:03  host: polsl2-65.rybnet.pl

    Jeśli SMS-y z SS za granicę są w tej samej cenie jak do Polski to jest to niewątpliwą zaletą! np. w OrangeGo sms-za granicę kosztuje 60gr

  • 0

    49. ~jusis  2006-02-18 21:02:31  host: cqd3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tt ze swoim programem lojalnościowym jest dużo korzystniejsze niż ta "najlepsza oferta na rynku" - zostaję przy swoim pingwinie :P

  • 0

    50. ~  2006-02-19 12:09:41  host: ccd74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***jusis SS jest w tym momencie najtansza oferta na START. Jak ktos nie ma ochoty przez 8 miesiecy gnic w tt zeby miec tanio, to SS jest na start wlasnie ta *najlepsza oferta na rynku*

  • 0

    51. ~KINKY MAN  2006-02-25 22:30:17  host: host_22_253.compower.pl

    Abstrahując od Plusa....W kwietniu szykuje się rewolucja cenowa w Popie...Dziwię się że wszechwiedzący WItek jeszcze nic nie napisął na ten temat......

  • 0

    52.  2006-02-25 22:43:17

    KINKY MAN: ja nigdy nie twierdziłem, że jestem wszechwiedzący. :) Duuużoooo mi brakuje do czegoś takiego. :)

  • 0

    53. ~Piotrek  2006-02-26 12:13:08  host: gprs1.plusgsm.pl

    Najfajniejsze są te fryzjerki co tańczą z Wiśniewskim. Dla nich jestem gotów przejść na SSw.

  • 0

    54. ~r  2006-02-26 15:08:29  host: chello087207181093.chello.pl

    A ja tam do SS nie wstąpię. Precz z faszyzmem :). Co to za rewolucja w Popie? pewnie obniżą o 2 grosze cenę za minutę połączenia hehe. No tak. Napewno warto czekać.W końcu są najdrożsi na rynku. To muszą dogonić choć simplusa, który notabene jest drugi od końca pod względem cen. Ach ten kochany Łorencz ;)

  • 0

    55. ~jurand  2006-03-05 12:16:56  host: cog57.neoplus.adsl.tpnet.pl