Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 66 groszy i Michał Wiśniewski

66 groszy i Michał Wiśniewski

WitekT 15 Lutego 2006 13:20

0 0
Przedstawiamy jedną z najnowszych reklam Sami Swoi. W roli głównej Michał Wiśniewski oraz 66 groszy za minutę poza sieć.

Zobacz: reklama Sami Swoi (plik mpg; 4,2 MB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~stz  2006-02-15 15:27:59  host: aaxu122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Helmut: widać, że krytykujesz Polkomtela dla zasady, a nawet nie obejrzałeś tej reklamy. W SS nie jest 25 groszy tylko 24 grosze (na stacjonarne i w sieci)

  • 0

    12. ~zx  2006-02-15 16:30:19  host: djp76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ss Sux - zalatuje wioska , ERA - ROX - buinsess class :D

  • 0

    13. ~Longman  2006-02-15 16:45:09  host: ewi29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SS obiektywnie rzecz biorac jest naprawde dobra oferta, jednakze to co robi Polkomtel w kwestii jej kampanii wizerunkowej wola o pomste do nieba. Zreszta ostatnio w ogole wszystko co ostatnio robi Polkomtel w kwestii swego wizerunku wola o taka pomste. Pomyslec, ze to ta sama firma ("zadzwon do mamy" z tlem muzycznym "Never Tear Us Apart") ktora miala jedna z lepszych kampanii reklamowych, a ktora wielu moich zagranicznych znajomych bralo za reklame spoleczna.

  • 0

    14.  2006-02-15 17:56:01

    Obniżki w samych swoich na pewno zwiastują obniżki w simplusie. Oczywiście dopiero jak uda im się wskrzesić nową platformę ;-) Czyli pewnie koło maja :-D Ale podejrzewam że warto poczekać - od kiedy zaczęły się "cuda" nie było żadnej promocji ani nowej usługi więc będą musieli "nadrobić".

  • 0

    15. ~  2006-02-15 18:18:34  host: aig66.internetdsl.tpnet.pl

    Alienus tylko SS też działa na nowej platformie a jakoś już są tam obniżki :) A co do nowych promocji w SIM+ to była jedna ... nowy starter dla dwojga ;D

  • 0

    16.  2006-02-15 18:46:35

    ale w samych swoich niema pakietów i jest tylko jedna taryfa w odróżnieniu od simplusa - dlatego niema tam co świrować :-) Z tego co wiem to SS działa już całkowicie stabilnie. A w simplusie do tej pory (aczkolwiek już nieporównywalnie rzadziej)niektórym zdarzają się "dziwne" rozliczenia pakietów easygadki i czasami nie działają krótkie kody.

  • 0

    17. ~windu  2006-02-15 20:37:24  host: c168-137.icpnet.pl

    Longman - taak "zadzwoń do mamy" to była dobra reklama,pamietam ją,ale to była reklama Ery a nie Polkomtela."Never Tears Us Apart" nie jest też z tej reklamy,tylko podobnej,która byla w Plusie.

  • 0

    18. ~Longman  2006-02-15 21:21:13  host: ewi29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    windu: wydaje mi sie, ze Plusa - spierac sie jednak nie bede, bo to bylo chyba trzy lata temu i pamietam wszystko mgliscie. Reklama wbila mi sie o tyle do glowy, ze tekst piosenki wspaniale korespondowal z tym co pojawialo sie na reklamie. Pamietam jeszcze tylko, ze znajoma Amerykanka, mowiaca tylko pare zdan po polsku byla ta reklama zachwycona: rozesmiani ludzie na dachu i wzbijajace sie do lotu golebie bardzo milo sie kojarzyly i to bynajmniej nie z "komercha".

  • 0

    19. ~kulboj  2006-02-15 21:55:37  host: dgb89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No ale kiedy wejdzie te 66 groszy ?
    Michał narazie w tv jeszcze nic nie powiedział o nowej stawce :-)

  • 0

    20.  2006-02-15 23:03:11

    Już w TV była ta reklama więc chyba stawka już obowiązuje.

  • 0

    21. ~Longman  2006-02-15 23:24:13  host: ewi29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Klusek: nie byłbym taki pewny, na http://www.samiswoi.pl/u235/navi/31406 cały czas cena 72 grosze za minutę...

  • 0

    22. ~  2006-02-16 07:41:11  host: 80.232.117.158

    *** Longman - "zadzwoń do maaamy" to była erowa reklama :-) ale "tear us apart" to rzeczywiście plus :> i muszę przyznać, że obie reklamy bardzo mi się podobały ;-) później nastała "posucha", czyli reklamy głupkowato/agresywne (w sensie, że przedstawiały konkretną markę).. no cóż - taki wymóg rynku?

  • 0

    23. ~Longman  2006-02-16 09:12:45  host: ewi29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~: rzeczywiscie mi sie pomieszalo, przepraszam. Natomiast co do posuchy to niestety sie zgadzam :-( Aby nie bylo, ze reklamuje (???) jednego operatora to bardzo podobala mi sie pierwsza reklama Idei z Mannem i Materna, grajacymi w szachy. A od pewnego czasu rzeczywiscie reklamy sa dosyc lopatologiczne i malo wyrafinowame (jakos nawet Mumio mnie ostatnio nudzi). Synonimem takiej "lopaty" byla dla mnie reklama "POPa na okraglo" zgosciem dracym sie do megafonu: "...bo tu chodzi o wielka nieograniczona kaaaaase!". Po prostu jak zobaczylem to mnie odrzucilo. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorzy odswiezyli moja szwankujaca pamiec!

  • 0

    24. ~remik  2006-02-16 09:57:24  host: 87.207.181.93

    na Golu jest fajny dział "reklamy" Kliknijcie na początkowe reklamy z nr 1 i dalsze. Ale stareńkie. Ach to były czasy :)

  • 0

    25. ~remik  2006-02-16 10:04:34  host: chello087207181093.chello.pl

    sorki wszystkim ale nie mogę tego teraz znaleźć. Może to gdzieś indziej widziałem. Takie stare reklamy na początkach GSMu i jeszcze za centertela. Szkoda. Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd.

  • 0

    26. ~remik  2006-02-16 11:00:41  host: 87.207.181.93