Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 600 minut z wybranym numerem w promocji "Planu na Rozmowy"

600 minut z wybranym numerem w promocji "Planu na Rozmowy"

WitekT 31 Lipca 2007 23:18

0 0

Od 1. sierpnia wybierający taryfę Plan Na Rozmowy w Orange będą mogli skorzystać z promocji, w której otrzymają 600 minut połączeń miesięcznie z wybranym numerem w sieci Orange lub stacjonarnej.

W promocji klient otrzymuje bezpłatne rozmowy z jednym, wybranym numerem w Orange bądź stacjonarnym. Długość rabatu na usługę zależy od wybranej wartości abonamentu - 2 miesiące dla PnR 90, 4 miesiące dla PnR 180, 8 miesięcy dla PnR 360 oraz 12 miesięcy dla PnR 540.




Po zakończeniu okresu promocyjnego, usługa będzie kosztować 20 zł miesięcznie.

Zobacz: regulamin usługi Pakiet 600 minut z jednym numerem (plik PDF; 58 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~bartezz  2007-07-31 23:20:41  host: cfb32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orangutanowi już podziękujemy ....

  • 0

    2. ~orange_hateier  2007-07-31 23:35:56  host: alg109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja to mam juz dosc tych promocji. Nie moga zrobic czegos na stale? Plaska stawka do wszystkich? To takie trudne?

  • 0

    3.  2007-07-31 23:42:31

    Tylko 600min?:| Zrobiliby darmowy numer bez limitów a nie taką lipe daja że aż mi ich szkoda:/

  • 0

    4. ~khak  2007-08-01 00:00:01  host: chello089078013064.chello.pl

    Jestem daleki od formulowania prostackich opinii ,ale korci obiektywnie ocenić tą promocje : Ale shit...

  • 0

    5. ~buahaha  2007-08-01 00:01:33  host: public-gprs345.centertel.pl

    ja mam 3 numery za darmo bez ograniczeń 24h na dobe 7 dni w tygodniu za 25zł - stara dobra Jedna Idea Mix

  • 0

    6. ~  2007-08-01 03:02:34  host: pool-70-106-181-81.chi01.dsl-w.verizon.net

    5. taaaaa przeczytaj uwazniej to co jest napisane drobnym maczkiem i dowiedz sie jak to jest gdy przekroczysz 500 mins z jednym nrem.

  • 0

    7.  2007-08-01 09:30:47

    Ciekawe kiedy stara gwardia kapnie się że jest coś takiego jak Play i zaproponuje konkurencyjną ofertę...

  • 0

    8. ~interman  2007-08-01 10:00:59  host: 217.116.101.192

    hahahaha mi nawet propozycji nie złożyli przy przedłużeniu umowy. więc skoro nie ma propozycji nie ma przedłużenia, spadam do play szybciutkimi kroczkami z moimi 5 numerami w orangu... . hihihi ja wam mówię kiedyś przez takie zagrywki braknie orangowi puli numerów bo wszyscy zabiorą swoje numery do innych opów xD

  • 0

    9. ~lola  2007-08-01 10:36:14  host: 212.160.172.70

    przecież w woim planie było tak że były nielimitowane rozmowy i smsy i mms do od 1 do pięciu numerów. A w praktyce można było mieć ich 9. A teraz chcą nas wykpić 600 minutami. Porażka. Jakby zostawili bez limitu ten numer to by klienci przychodzili a tak odchodzą bo droga minuta i mało minut w abonamencie.

  • 0

    10. ~wypad na drzewo  2007-08-01 10:37:55  host: blh44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam w Heyah luźne gadki - 300 minut za darmo każdego dnia z wybranym numerem. Niech łorendż spada na drzewo!!!

  • 0

    11. ~kistel  2007-08-01 11:00:27  host: host-80-238-107-134.jmdi.pl

    do 6* a nie myla Ci sie z lekka oferty?

  • 0

    12. ~nisz  2007-08-01 13:24:38  host: dou62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 ale nie myl karty z abonamentem to dwie różne opcje których nie można porównywac promocja ok, jeśli ktoś dużo gada z jednym numerem to przydadzą mu się dodatkowe minuty

  • 0

    13. ~  2007-08-02 07:47:19  host: 217.98.38.3

    Bylo bez limitow, potem 1200 minut a teraz 600... nastepna promocja bedzie 300

  • 0

    14. ~bartek  2007-08-02 12:52:50  host: acom123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tego akurat nie wiem czyło 1200 minut ale 600 to też całkiem sporo, mi przynajmniej by wystarczyło, ileż mozna gadać dziennie z ukochaną/nym ;)

  • 0

    15. ~dd  2007-08-03 23:40:54  host: abuv123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam 3 bezplatne numery w Orange dla Firm po 5 zl i gadam z nimi do bolu. Cos kiepskawa ta promo. Przeciez to wychodzi 20 min dziennie. Jak ktos potrzebuje stalego kontaktu to lepiej wybrac oferte dla firm, oczywiscie jesli moze.

  • 0

    16. ~konsultant  2007-08-08 19:50:40  host: 213.25.189.50

    przy przedłużeniu umowy dostanie się tą usługe na 9miesięcy nawet przy najniższym abonamencie:))) te dodatkowe minuty zawsze przechodza na następne okresy.a i nie trzeba brac tej usługi po zakończeniu promocji bo lepiej wychodzi darmowy numer.ta promocja jest kierowana do osób które dzwonią często do jednej osoby ale nie rozmawiaja za długo.

  • 0

    17. ~orange.  2007-08-08 19:55:53  host: 213.25.189.50

    do spadaj na drzewo : najpierw w heyah musisz doładować konto za 50zł.zeby mieć te gadki.a tutaj masz je za darmo a po okresie za 20zł.przecież wtedy nie trzeba tego brać!!! a i napewno minuty nie spadną do 300minut miesięcznie.niektóży to bzdury tutaj wypisują i nie są wogóle poinformowani!!! nie rozumiem was!!!

Dodaj swoją opinię