Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 60 GB w Play Online na kartę dla klientów banku ING

60 GB w Play Online na kartę dla klientów banku ING

WitekT 8 Grudnia 2008 23:04

0 0

Znana jest już środowa oferta Play Online dla klientów ING Banku Śląskiego. Jest to oferta prepaid, gdzie na starcie jest aż 60 GB do wykorzystania.

Aby otrzymać modem Huawei E220 (USB) z kartą Play Online i limitem 60 GB, trzeba zapłacić 299 zł i 299 punktów za usługi w banku (np. dokonanie płatności kartami za 2990 zł bądź zapłacenie 299 zł odsetek od kredytu).

Oficjalna, sugerowana cena takiego zestawu wynosi 589 zł.




Karta prepaid z zestawu ma ważne połączenia wychodzące przez rok. Po upływie tego czasu, bądź po wcześniejszym wyczerpaniu limitu transferu, usługę można doładować standardowo na warunkach Play Online na kartę.

Oferta jest już dostępna na stronie www.bankujesz-kupujesz.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~Piecia  2008-12-09 10:49:46  host: dto27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super oferta, podmienię kredytówki sobie i żonie na te z ing i za 3 miechy będzie zestaw

  • 0

    23. ~tl111  2008-12-09 10:51:06  host: 195.225.71.137

    Maniek, ja jestem bardziej uzależniony. Kabel już mam od ... juz nie pamiętam :) A na nim fbf wlan 7140 siedzi. U kolegi sale działa asterisk. Niedawno podłączyłem matkę przez multimedie. Chciałem mieć też wewnętrzne w miejscach pracy. Pewnie, że mi to potrzebne jak psu śnieg ale czego chłopcy nie zrobią dla swoich zabawek? ;) Ale , k...a, BARDZO NIE LUBIĄ JAK IM JE KTOŚ ZABIERA !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    24. ~:))  2008-12-09 10:59:35  host: chello084010144209.chello.pl

    do 20 - tl 111 - o kurczę poważnie ci idioci zrobili coś takiego (play 28.11.08 zablokował porty i adresy potrzebne do korzystania z technologi voip i protokółu sip) - co za TANDETA - właśnie myślałem by do nich przejś - ale z zamysłem żeby korzystać z VOIP - Czy GŁUPI managerowie z PLAY nie rozumieją, że nie będę z komórki rozmawiał z zagranicą za kilka złotych za minutę???? Jak zaproponują coś bardziej atrakcyjnego od HEYAH, to wtedy mogę im płacić bezpośrednio za połączenie - ale do tego czasu niech się gonią - no i z pewnością TERAZ to nie zdobędą mnie jako klienta internetu - co za DEBILNY pomysł... wkurzyła mnie ta informacja

  • 0

    25. ~:))  2008-12-09 11:00:44  host: chello084010144209.chello.pl

    oczywiście chodziło mi o internet w Play, bo karte Play (telefoniczną) juz mam

  • 0

    26.  2008-12-09 11:05:15

    tl111 przed chwilą korzystałem z fringa i skype w 3G Playa więc nie wiem co u Ciebie poblokowali ? Przeczytaj regulamin i złóż reklamacje.

  • 0

    27. ~:))  2008-12-09 11:25:44  host: chello084010144209.chello.pl

    do Tomek) - czylie jednak można? A mozecie mi powiedzieć jakiej jakości jest połaczenie VOIP przez Play? Jeśli chcecie sobie sprawdzić (podaje wyniki) to można przez stronę: http://myspeed.visualware.com/voip/index.html z góry dziękuję!

  • 0

    28. ~tl111  2008-12-09 11:36:12  host: 195.225.71.137

    Poblokowali porty powyżej 8000 dla pakietów RTP i adresy betamaxa i newfona. Z fringa korzystałem ale zrezygnowałem, słaba jakość głosu. Zresztą e51 ma swojego klienta sip i całkiem ładnie działał. Można było bawić się większą ilością opów. Mnie bardziej zależy na asterisku, loguje się bo 5060 nie jest zablokowany ale rtp już nie idą. Omijam to idefiskiem na protokole iax ale musze uruchamiac notbooka , a nie o to mi chodzilo!!! Oczywiście e51 na tych ustawieniach przez wifi śmiga bez problemu. Aplikacja newfona przez wifi działa, przez playa - nie. "Zapytanie" złożyłem juz 10 dni temu. Status - rozpatrywane i do wglądu przez germanosa bo na ebok nie mam wejscia od środy - błąd xxxx. Wczoraj zarejestrowałem kartę i złożylem reklamacje. Czekam na odpowiedz listowną.

  • 0

    29. ~:))  2008-12-09 11:53:38  host: chello084010144209.chello.pl

    wysoce wkurzające - a czy w regulaminie jest taka możliwość, by blokowali dostęp do adresów/portów?

  • 0

    30. ~:))  2008-12-09 11:54:56  host: chello084010144209.chello.pl

    co do błędu na ebok - to jest to jakiś korek albo coś w tym rodzaju, bo czasem docieram do zgłoszeń a czasem nie - a czasem w ogóle wejść na stronę eboku nie można

  • 0

    31. ~tl111  2008-12-09 12:26:30  host: 89.108.200.8

    29 - nie ma, jest o niewpuszczaniu ruchu innego operatora ale ja, asterisk i połączenia wewnętrzne nie jesteśmy operatorem w rozumieniu ustawy. Uważam też, że nawiązywanie połączeń przez odbiorce końcowego nie jest też kierowaniem takiego ruchu do sieci playa.

  • 0

    32.  2008-12-09 13:00:57

    nie mam żadnego klona betamaxu więc nie mam jak sprawdzić. Jak tak jest to Play leci sobie w kulki. Specjalnie nie dali oferty głosowej do Play Online a teraz nie dają podzwonić przez VoIP.

  • 0

    33.  2008-12-09 13:07:32

    #27 u mnie rozmowy internetowe działają ok. Mogę się porozumieć bez problemu. U mnie działa nawet w edge Plusa.

  • 0

    34. ~Piecia  2008-12-09 13:16:44  host: dto27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przebrnąłem przez wszelkie zawiłości tego programu i uprzedzam maniaków oszczędności: żeby zamawiać nagrody trzeba mieć konto w ING, a nawet jak bierzesz bezpłatne niby OKO to dokładają "gratis" DIRECT które żeby było całkiem bezpłatne musisz wydawać kartą płatniczą minimum 100 zł miesięcznie, czyli w moim wypadku (używam tylko kredytowych) 2 zł/miesiąc

  • 0

    35. ~Piecia  2008-12-09 13:18:11  host: dto27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wprawdzie można zamówić samą kartę kredytową i punkty będą naliczane ale żeby z nich skorzystać potrzebne jest konto

  • 0

    36. ~tl111  2008-12-09 14:17:35  host: 89.108.200.8

    27- w normalny sposób można było obecnie trzeba kombinować z opami/posrednikami/usługami na innych portach i adresach. Co do łącza, QoS w okolicach 50%, opóźnienia między 130 a nawet 450. Na ilbc z kimś kto wie co to voip pogadasz. Biznesowo nie odważałem się.

  • 0

    37.  2008-12-09 18:35:39

    skype i fring moze i bedzie dzialac, ale wszystkie inne oparte o sip juz niekoniecznie. znajomy wlasnie dlatego wzial na testy tylko starter z 1gb za 19zl, bo nie byl pewien czy oby to ich lacze podola jego wymaganiom... test niestety oblany.

  • 0

    38. ~nick  2008-12-09 22:24:04  host: ccc104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 13. i 15. - nic nie bredze, nic sobie nie limitowałem. Mam konto w mbanku, dałem 2kzł w gotowce kumplowi który ma konto w ing i miał mi te 2k przelac; dostalem printscreena z czterema pięćsetkami a nastepnego dnia taki przelew. Jak kumpel zakładał konto to żadnych blokad sobie nie narzucał; kiedyś dostałem również 2k ale z pko i poszlo w całosci od razu, z moneybookers też dowolne kwoty przychodzą w całości. Wiec cos z tym ing musi być niehalo tym bardziej ze dzisiaj przejeżdżając obok dwóch pomarańczowych bankomatów widzialem kolejki do nich jak za komuny. Może interes zwijają :-)

  • 0

    39. ~wojtek  2008-12-22 00:32:58  host: 94.254.187.231

    Gdybyście umieli liczyć to byście zrozumieli, że to się opłaca - zresztą to nieodpowiednie słowo, po prostu jest to naprawę ciekawa i korzystna oferta. Proponuje iść ponownie do szkoły. wesołych świąt nieuki.

  • 0

    40. ~klient playonline  2009-03-28 10:39:37  host: 94.254.156.183

    oplaca sie czy nie oplaca nie wazne ale Play blokuje połaczenia SIP wiec tak naprawde oferuja gowno a nie internet. Dla mnie internet to pelnowartosciowe łącze, blokować to ja moge sobie sam a nie ze operator robi cos za mnie bo kalkuluje. Kupuje PlayOnline to kupuje łącze internetowe. Bylem happy bo stosunkowo tani jak na UMTS ale w tym wypadku odpada jako alternatywa łącza kablowego, lepiej pomęczyć się i założyć kabel niż męczyć sie z gownianym PlayOnline. Nadaje sie to tylko do przegladania stron www. W Polsce póki co jest wiocha jezeli chodzi o net po UMTS, pozostaje miec nadzieje ze za kilka lat bedziemy mieli to co widziałem na zachodzie

  • 0

    41. ~Mimimia  2009-04-12 17:29:12  host: 94.254.169.202

    czyli skoro mam już internet play online 60GB to wystarczy na rok?,Ile ciągnie przeglądanie stron?,Słuchanie muzyki?, Czy choćby granie w coś cokolwiek?

Dodaj swoją opinię