Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "60 dni górką" w Sami Swoi

"60 dni górką" w Sami Swoi

LuiN 27 Lutego 2008 12:26

0 0

Od 27. lutego dla wszystkich użytkowników Sami Swoi zostaje uruchomiona promocja 60 dni górką - Rozmawiaj, ile chcesz, z wybranym numerem przez 60 dni.

Promocja trwa od 27 lutego. do 30 kwietnia. Opłata za włączenie usługi na okres 60 dni wynosi 10zł. Aktywacja usługi następuje poprzez wpisanie kodu *104*11*48numer telefonu# i potwierdzenie go zieloną słuchawką.

W ramach usługi możliwe jest wskazanie dowolnego numeru w sieci Sami Swoi, z którym połączenia będą bezpłatne.




Uruchomienie usługi na koncie użytkownika nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu wprowadzenia kodu i zostanie potwierdzone zwrotną wiadomością SMS.

Zobacz: regulamin promocji 60 dni górką w Sami Swoi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~Paweł  2008-02-27 19:57:02  host: bqr102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18! Ci co mieli kupić starter już to dawno zrobili i korzystają w najlepsze, bo warto. SS to sieci dla ludzi, dla których nie liczą się świecidełka, modne/młodzieżowe logo oraz nazwa tylko dobra oferta a taką bez wątpienia ma SS - jeżeli ktoś dużo dzwoni na stacjonarne i po sieci ma bardzo atrakcyjne stawki bez żadnych pakietów. A kiedy wykupimy pakiecik można jeszcze taniej prowadzić długie rozmowy. Nie oceniajmy danej sieci przez pryzmat kilku małolatów, którzy napiszą w jednym z komentarzy, że na 60 kontaktów w jego telefonie nie ma nikogo z SS - sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. To samo mogę powiedzieć np. o Play'u czy Erze - to badziewne sieci bo na ponad 40 kontaktów w telefonie nie mam żadnego numeru z ich puli - sam Plus i ponad 30 numerów z SS :) Siedzę w SS od samego pojawienia się tej sieci na rynku - chwalę i nie zamierzam zmieniać bo ktoś zaoferuje mi minutę taniej o 2 grosze. Ostatnio wprowadzone pakiety (10 gr/min po całej sieci Plus, SS oraz stacjonarne) oraz dzisiaj wprowadzona oferta tylko mocniej utwierdziła mnie w przekonaniu, że decyzja o wyborze SS kilka lat temu była w moim przypadku strzałem w 10. Pozdrawiam.

  • 0

    20.  2008-02-27 20:02:53

    Ok malolatem nie jestem ale naprawde nie mam do kogo dzwonic z SS , z heyah jedna osoba z play jeden numer z ery moze ze 3 kontakty z plusa moze jeden lub dwa . Kupienie SS byloby w moim przypadku nonsensem mimo iz dostrzegam zalety tej sieci. Przy wyborze u operatora jednego darmowego numeru w tym wypadku jest to numer stacjonarny dostepowy do operatora voip dzwonie po calym swiecie na stacjonarne od 7 do 11 groszy. Jak jestem w zasiegu wifi to nawet gratis przez voipdiscount.

  • 0

    21.  2008-02-27 20:14:54

    Paweł nic dodać nic ująć :-) Ja jestem w SS od jakiś 27 miesięcy wcześniej w POP-ie i jak przypomnę sobie zmianę ceny za min. z 0,80 na 0,24 to błogość mnie ogarnia. Pilnie obserwuję cały czas oferty operatorów i o dziwo nic lepszego dla siebie nadal nie znajduję :-) Chociaż mbank kusił mnie i Play a szczególnie ich bonus w postaci dodatkowych minut za odebrane rozmowy. Pozdro dla SS abonentów.

  • 0

    22.  2008-02-27 21:03:08

    bonus w postacji minut za odebrane rozmowy to troche taki pic na wode - rozmowa musi trwac 2 minuty z obcej sieci zeby play dal nam 1 minute. w praktyce jednak najczesniej nasze rozmowy trwaja 30- 45 sekund wiec nie napalalbym sie na taki bonus. tylko nie za bardzo rozumiem ta zmiane ceny z 80 groszy na 24 ?raptem wszyscy znajomi zmienili numery na SS ze tak tanio zaczelec dzwonic? czy az tyle na stacjonarne dzwoniles? z tym ze w popie tez byla mozliwosc dzownienia za 30groszy na stacjonarne wiec nie do konca jest jak piszesz.

  • 0

    23.  2008-02-27 21:06:24

    #19,21: tak, wszyscy wasi znajomi się przenieśli do SS i żeby nie dzwonić z popa po 80gr musieliście iść za nimi. No, koledzy czarodzieje. To nie jest portal dla dzieci. Nie musicie bajek opowiadać :-)

  • 0

    24.  2008-02-27 21:09:25

    #22: 21 pewnie należy do osób, które nie potrafią skorzystać z jakiegokolwiek pakietu czy ofert zniżkowych. Dla takich osób to faktycznie, jeśli namówią na zmianę sieci swoich znajomych, oferta SS to zbawienie. Nic nie trzeba włączać i ma się połączenie po 24 gr :-)

  • 0

    25. ~ukenamuniu  2008-02-27 21:11:40  host: nat-go2-1.aster.pl

    Matusiak na 1:0

  • 0

    26. ~Paweł  2008-02-27 21:23:00  host: bqr102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @23! Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz - ze spokojem, słowo po słowie, zdanie po zdaniu. Może wtedy dostrzeżesz, że nie napisałem w nim takich bajek jakie chcesz mi zarzucić. Ja napisałem tylko, że nie mam nikogo z Ery i Play'a - w związku z tym idąc tokiem myślenia pewnych "geniuszy" z portali telekomunikacyjnych mogę wysunąć wniosek, że ww. sieci są do bani bo nie mam nikogo z ich numerem w swojej książce telefonicznej... U mnie dominują SS, Plus i numery z Orange. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

  • 0

    27. ~krzysiek  2008-02-27 21:27:32  host: host189.182.133.78.cable.morena.jarsat.pl

    słuchajcie, jak to jest: karta Sami Swoi będzie działać na fonie z blokadą na PLUSa?? bo planuję kupić dwa startery po 9,90 [zakładam że na starcie mają 30dni na wychodzące], jeden z nich doładować przez neta za pare zlotych i aktywować darmowe rozmowy w sieci :) Szukam rozwiazania jak najtanszych rozmow z dziewczyna do czasu jak wezme Elastyczna Karta w PLUSie z "darmowymi" za 5zeta miesiecznie i to by bylo to [na razie simplusowe 400minut za 18zeta nie wystarcza i co pare dni musze kupowac startery SIM+ 9zł i odpalać gorące popołudnia i weekendy ;)]

  • 0

    28. ~Paweł  2008-02-27 21:43:17  host: bqr102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SS, będą działać bez problemu na telefonie z SIMLOCKiem Plusa.

  • 0

    29. ~leoo  2008-02-28 02:56:36  host: cpc2-lutn5-0-0-cust871.lutn.cable.ntl.com

    #20: jakiego programu uzywasz do laczenia sie z voipdiscount w komorce? (chodzi mi o polaczenie wi-fi) pozdr

  • 0

    30. ~  2008-02-28 09:29:22  host: host-81-190-67-54.gdynia.mm.pl

    r potrafię korzystać z tzw. pakietów ale to nie jest oferta dla mnie. Denerwuje mnie w pakietach ograniczenie czasowe. Nie jestem w stanie przewidzieć, że przez najbliższe 15 czy 30 dni będę dzwonił dużo pod jeden numer czy pod 3 czy do jakiejś sieci. Z pakietów najwięcej korzyści maja operatorzy. Dlatego właśnie wybrałem SS bo mam CAŁY CZAS TANIO!

  • 0

    31.  2008-02-28 09:30:41

    post 30. pisałem ja - jzl

  • 0

    32. ~PUSIA  2008-02-28 10:15:09  host: host-81-190-210-47.wroclaw.mm.pl

    Ja mam SS od 3 lat-jestem bardzo zadowolona-a te 60 dni za 10 zeta bez ograniczeń z jednym numerem to super! propozycja. a jeszcze te 100 min za 10 zł w pakiecie Ciekawie sie robi w SS SS należy do PLUSA-POLSKIEJ FIRMY-nie będę i nie mam zamiaru płacić zagranicznym firmom i nabijać kabze np ORANGE pozdrawiam wszystkich z SS

  • 0

    33.  2008-02-28 10:43:38

    @leo, 29: Zainstaluj FRING, polecam, u mnie (E51) przez WIFI działa b.dobrze.

  • 0

    34. ~fazafm  2008-02-28 14:27:02  host: bfm236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29. ~leoo - zgadza sie moze byc to fring ale takze bedzie dzialac jako telefon internetowy z tym ze jest to aplikacja w N95 w E65 wiem ze tez jest.

  • 0

    35. ~leoo  2008-02-28 15:35:04  host: cpc2-lutn5-0-0-cust871.lutn.cable.ntl.com

    #33,34:dzieki wielkie. pozdrawiam

  • 0

    36. ~neo  2008-03-02 16:08:37  host: eni105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 32 Pusia. To mniej więcej tak jak byś napisała, że telekomunikacja polska to polska firma. Znasz akcjonariat firm, które są akcjonariuszami plusa?

  • 0

    37. ~przyjaciel SS-man  2008-03-07 11:37:11  host: adtc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zryczałtowane połączenia z jednym numerem za 10 zł to dla mnie super oferta. Jeszcze niech wprowadzą pakiet 1000 sms po 1 grosz i odniosą rynkowy sukces! Ja biegnę po 2 starterki SS a Heyah idzie do kosza. Mogliby też nazwę zmienić aby młodzieży się lepiej przypodobać - marka skierowana do bezzębnych wieśniaków nie może odnieść sukcesu:)

  • 0

    38. ~~MiKuNiA~  2008-03-19 10:22:49  host: hrq178.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanko jak to dziala?? czy bedzie mi bralo z konta a potem wroci mi kase??

Dodaj swoją opinię