Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6. września koniec Era Premia

6. września koniec Era Premia

Q! 11 Lipca 2011 11:49

0 0

6. września zakończony zostanie program Era Premia - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. W związku z tym rozpoczęła się kampania mająca na celu dotarcie z tą informacją do wszystkich uczestników Programu.

Jak dowiedział się TELEPOLIS.PL, z dniem 6. września zamknięciu ulega Program Era Premia. Oznacza to, że po tym dniu punkty związane z uczestnictwem w Programie nie będą już przyznawane. Termin ich wykorzystania upłynie 15. listopada.




Celem kampanii będzie również poinformowanie o rozpoczęciu prac nad nowym programem lojalnościowym, jednak bliższe informacje na jego temat nie są znane.

Wszystkie informacje związane z zamknięciem dotychczasowego Programu dostępne będą na jego stronie pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 3

    20. ~sqnt  2011-07-11 13:01:21  host: abrb198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16.gsmfun: Być może i będzie. Natomiast obecne punkty nie zostaną przeniesione i nie będzie możliwości wykorzystania ich po 15 listopada. Więc jeśli chcesz, tak jak ja, zbić cenę telefonu to zrobisz to najwcześniej za...2 lata (+ tyle, ile zostało Ci do końca obecnej umowy). Fajnie?

  • 1

    21.  2011-07-11 13:06:06

    @18 - zabrakło "http://". Już poprawione, dzięki. :-)

  • 2

    22.  2011-07-11 13:11:23

    17: a pamiętasz kiedy zakończyli Program Stokrotka? Coś sobie kojarzę, że na początku 2006r., przez chyba kilka miesięcy, nie było żadnego Programu Lojalnościowego. Na pewno we wrześniu, a może już przed wakacjami 2006r. był Program Era Premia.Pamiętam reklamy Programu Stokrotka, choćby w miesięczniku Focus- "stokrotnie warto";) Kiedy to było, może w 2002 albo 2003r.

  • 2

    23. ~PatrykOS  2011-07-11 13:12:38  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Ale lipa. Do listopada trzeba wykorzystać pkt, a ja chciałem je wykorzystać na zniżkę na telefon, którego umowa mi się dopiero w przyszłym roku w lutym kończy... Lipa do potęgi.

  • 3

    24. ~sqnt  2011-07-11 13:17:27  host: abrb198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziś jest "Chwila, która rozłączy" wielu abonentów z T-Mobile. Bo najprawdopodobniej mnie już niebawem rozłączy. Przy tych cenach telefonów i braku zbicia ceny nie wyobrażam sobie kolejnej umowy na dwa lata.

  • 2

    25. ~PatrykOS  2011-07-11 13:18:29  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Też będę musiał się zastanowić nad inną siecią (choć u mnie to zależy tylko od tego, czy w Orange będzie taniej iPhone).

  • 2

    26.  2011-07-11 13:38:45

    To już przewidziałem w grudniu i dlatego 2 razy doładowałem TT po 150zł za punkty i jeszcze dodatkowo oba doładowania zostały podwojone w promocji - raz w grudniu i raz w styczniu.

  • 0

    27. ~tkubon  2011-07-11 14:07:26  host: wwsx014.rz.uni-wuerzburg.de

    czyli co będzie PAYBACK? Może i nawet byłoby to niegłupie. W przypadku zmiany z T na Orange punktu zostają

  • 1

    28.  2011-07-11 14:34:41

    Sorki, ale coś mi się źle wydawało, odnośnie pojawienia się Programu Era Premia.Okazuje się, że w/w Program, jest już od 27 marca 2003r., http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=4444 POZdrawiam*

  • 1

    29. ~Rozgoryczony  2011-07-11 14:45:52  host: gie222.internetdsl.tpnet.pl

    No to "Jupikajej ..." T- Mobile, bo ja też wykorzystywałem punkty do zmniejszenia ceny tel.

  • 2

    30.  2011-07-11 17:34:42

    Ja wykorzystalem punkty na cele charytatywne + przenioslem numery. Lepiej wyszedlem niz ze znizka na nowy telefon. Nowe ofery moze i sa ciekawe ale nie dla nastu milionow klientow.

  • 1

    31.  2011-07-11 17:51:47

    Vincenzo - odkąd jest 5 Plus korzystam i nie zuważyłem zmiany zasad gromadzenia punktów... Fakto z roku na rok ich mniej gromadzę, bo też z roku na rok coraz mniej płącę - a przecież punkty związane są z opłatami. To fakt - w tym sensie się pogorszyło ;-) Naomiast csły czas są 2 punkty za złtówkę brutto (VAT wzrósł ;-)), premie za staż, premie urodzinowe... Te same ilości punktów cały czas. Inflacja? No to też - tu też się pogorszyło ;-)

  • 1

    32. ~bart  2011-07-11 22:02:09  host: nat-zg3-148.aster.pl

    możliwe, że pod koniec działania programu Era premia bedzie mozna atrakcyjnie doładować konto TT, już teraz na allegro doładowanie za 100 zł mozna kupić za 75-80zł.

  • 0

    33. ~Tczek  2011-07-12 11:46:18  host: public12481.xdsl.centertel.pl

    ~tkubon jeszcze nie wiadomo jaki nowy program zastąpi Era premium, zmiany zapewne będą znaczące skoro jest decyzja o rezygnacji, ze starego programu lojalnościowego.

  • 0

    34. ~  2011-07-12 20:47:55  host: aov109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna decyzja T-mobile która mocno skłania mnie do odejścia z tej sieci. Z punktów miałem 50% doładowań TAK-TAK utrzymujących numer i pozwalających sensowanie pogadać w sieci.

  • 0

    35.  2011-07-13 10:03:34

    ~34 nie ma co narzekać jeśli nie wiadomo co tak naprawdę zastąpi Era Premium :) Osobiście jestem dobrej myśli.

  • 0

    36.  2011-07-16 16:56:59

    @26, podwójne doładowanie w TT i Heyah było też w maju ;) @35, zobaczymy czy rzeczywiście będzie lepszy. Problem polega też na tym, że nie da się dogodzić wszystkim.

  • 0

    37. ~hmm  2011-07-22 11:48:03  host: oad218.internetdsl.tpnet.pl

    sprytne ... 6 września oznacza, że za wrzesień nie dostanie się już punktów za fakturę ;) Punkty za dany miesiąc były doliczane koło 16-17 danego miesiąca. No chyba, że 2 okres rozliczeniowy, to te punkty jeszcze naliczą.

  • 0

    38. ~Von Artur  2011-07-30 15:47:50  host: idstelecom.k.omnitec.pl

    Wiec żegnam T-mobile mam 5 numerow w starej erze ale jak tak to zmieniam siec skoro olewaja swoich klientow.Pa T-mobile

  • 0

    39. ~bg  2011-08-01 14:24:35  host: 89-79-105-37.dynamic.chello.pl

    Ja już pożegnałem t-nazile i przeszedłem do play dla firm. Era męczyła mnie dwa lata i wystarczy.

Dodaj swoją opinię