Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6. października Virgin Mobile startuje z dużą kampanią reklamową

6. października Virgin Mobile startuje z dużą kampanią reklamową

WitekT 3 Października 2012 14:51

0 0

Wszystko halo! - pod takim hasłem Virgin Mobile rozpoczyna w pierwszym tygodniu października multimedialną kampanię reklamową. Jej celem jest promocja marki na polskim rynku oraz prezentacja oferty nowego operatora.

6. października w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych po raz pierwszy zostanie wyemitowany spot reklamowy, który komunikuje wejścia nowego operatora na polski rynek. W mgnieniu oka kamera przeniesie widzów z Londynu, gdzie swoje początki miała Grupa Virgin, do której należy także marka Virgin Mobile, na bałtycką plażę, aby stamtąd udać się w podróż po Polsce.

Na swojej drodze kamera spotka bardzo różnych ludzi, młodszych, starszych, mniej lub bardziej zwariowanych. Zależało nam na tym, aby pokazać, że Virgin Mobile jest już w Polsce właśnie dla nich, dla tych wszystkich, którzy czekali na ofertę na kartę łączącą świetne ceny z najwyższą jakością obsługi klienta - podkreśla Marcin Wieczorkowski, szef marketingu Virgin Mobile.




Oprócz 45-sekundowych spotów wizerunkowych, zostaną wyemitowane także krótsze filmy (15-sekundowe), prezentujące największe atrakcje ofertowe Virgin Mobile: stawkę za połączenie głosowe do wszystkich sieci (19 groszy za minutę) oraz ofertę 50% ekstra do każdego doładowania.

Reklamy Virgin Mobile pojawią się w telewizji, Internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej (billboardy, siatki wielkoformatowe, ramki umieszczone w witrynach punktów sprzedaży oraz w metrze). Prowadzone będą również działania ambientowe w pubach, akademikach, na uczelniach wyższych oraz w ich otoczeniu.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • -2

    27.  2012-10-03 19:48:21

    26. -wiesz... ja już prawoe 2 lata za jedyne 5 zł utrzymuję numer, w pierwszym roku po kilkanaście godzin miesięcnie z niego gadałem a potem o połowe mniej odbieram... TRak więc nie sądzę by w utrzymaniu cos tańszego było. 5 zł i juz 2 lata prawie ;-)

  • -3

    28.  2012-10-03 19:49:26

    To nawet ci, którzy zmieniali poperatora i szli tam gdzie za 5 zł rok waności kona mieli są w plecy w porównaniu z tym czego ja używam ;-)

  • 1

    29. ~  2012-10-03 19:57:55  host: z28-04.opera-mini.net

    wlo -uzywasz tam-tama, znakow dymnych czy CB radia? :)

  • 0

    30.  2012-10-03 20:46:44

    Z tego co pamiętam to wlo używa chyba tak-taka.

  • 0

    31. ~e  2012-10-03 21:05:34  host: host117.opteris.pl

    A oni tam w VM w ogole wiedza, ze startuja z taka kampania? Bo o swoich ofertach i promocjach nie maja zielonego pojecia...

  • 3

    32. ~e  2012-10-03 21:08:50  host: host117.opteris.pl

    wlo ma kalkulator, ktory przypomina telefon, wiec nie dziwota, ze nie ma nikogo z obcej sieci, wszakze on jest w swojej wlasnej... W przedszkolu inne dzieciaki tez miewaja podobne atrapy i bawia sie, udajac, ze dzwonia do siebie.

  • 0

    33. ~Słoneczny  2012-10-03 23:44:26  host: 89-77-234-34.dynamic.chello.pl

    akurat miałem sposobność porównania moich rachunków z sierpnia (play) i września (VM). VM rzeczywiście wyszedł mnie drożej o jakieś 1.20 zł. Różnica wręcz śmieszna, a komfort dzwonienia i sms-owania bez pilnowania pakietów i bonusów, bezcenny. I o to właśnie mi chodziło, bo Play robi się już skomplikowany jak Orange. A ja nie mam zamiaru robić doktoratu z krótkich kodów, tylko po to by trochę taniej zadzwonić. dobrze, niech ruszają z ta kampanią. Im lepsza reklama VM, tym lepsze będą promocje świąteczne na abo w innych sieciach. Wszyscy na tym skorzystają.

  • -2

    34. ~punk  2012-10-04 00:02:46  host: 176.100.195.85

    Jeśli dadzą na PrePaid pełne 19 do każdej sieci bez jakiś haczyków, będzie to najlepsza oferta narazie na rynku.

  • 1

    35.  2012-10-04 01:54:34

    Wolę 10 gr w Vectonie. Zaczekam.

  • 1

    36. ~ABP  2012-10-04 10:33:28  host: aabe108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16 thonka: Jak się promocje skończą i gdzie indziej będzie taniej, to się tam przeniosę. Na razie dla mnie VM z płaską prostą stawką nie ma konkurencji.

  • -1

    37. ~weles  2012-10-04 11:45:38  host: 170.252.72.61

    w mBank mobile takie stawki byly chyba z 2 lata temu (obecnie play drozej) + 50MB na net co miesiac takze jakos nie rzuca na kolana. Zostaje w mbank mobile i czekam na vectone

  • 0

    38.  2012-10-04 12:03:10

    weles (37), dwa lata temu miałeś w mBank mobile promocyjną stawkę 13 gr minuta/8 gr SMS? Bo + 50% środków na konto daje takie właśnie stawki, a to promocja. Nie, w mBank mobile miałeś i masz promocyjną stawkę 19 gr/10 gr, gdzie w Virgin Mobile 19 gr, to stawka cennikowa.

  • 0

    39. ~kinder biovital  2012-10-04 12:40:07  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    Wszystko teraz zależy od marketingu - czy będzie prosty przekaz w reklamie odnośnie stawek, czy też durne, nie mające nic z tematem wspólnego filmy np. z plaży, dyskoteki i innych debilnych miejsc bez konkretnego przekazu, a na koniec samo logo Virgin Mobile i cała reklama.

  • 1

    40. ~Janes  2012-10-04 16:23:32  host: user-109-243-23-251.play-internet.pl

    Sam sprzedaję wszystkie startery ale uważam że Virgin jest najlepszy dla ludzi poważnych którzy dzwonią a nie zawracają sobie głowy pilnowaniem minut w pakiecikach czy terminem ich ważności do tego 50% doładowania ważne już przed środkami głównymi

  • 0

    41. ~stanley  2012-10-04 17:21:40  host: user-31-174-111-63.play-internet.pl

    Ja mam kartę Virgina i jestem b. zadowolony i nigdy już nie wrócę do "wielkich" sieci- Wielki wszak niewiele może.

  • 0

    42. ~stanley  2012-10-04 17:23:14  host: user-31-174-111-63.play-internet.pl

    oops- ale chciałem głównie ostrzec, aby nie brali wzorem Playa jakiegoś pajaca jako swoją 'twarz'; patrz przykład z twarzą Wojewódzkiego bo stracą własną twarz.

  • 0

    43. ~Stenus  2012-10-04 17:30:01  host: 87-206-12-186.dynamic.chello.pl

    Virgin jest największą siecią wirtualna na świecie i nigdy nie padną. Dziwię się tylko czemu tak późno weszli na Polski rynek. Z Virgin zawsze korzystam po za Europą a szczególnie w RPA.

  • 0

    44. ~frabro  2012-10-04 17:48:04  host: 87-207-99-90.dynamic.chello.pl

    Mam tylko jedną obawę odnośnie Dziewicy. Napisałem do nich maila, czy można wyłączyć roaming. Dostałem odpowiedź: "Nie ma możliwości wyłączenia roamingu, natomiast możesz wybrać sieć ręcznie w ustawieniach swojego telefonu." Obawiam się, na podstawie doświadczenia z niemieckim Blau w Polsce, że tam gdzie loguje się do Play to nie można się dogadać, a do innych sieci przy zasięgu Play'a nie wpuszcza. Jak za miastem wybiorę na sztywno Plus, Erę lub Orange to pada handover i jak spojrzę na wyświetlacz to jestem w jakiejś sieci, ale tylko na 112. Przeprowadzam się nad niemiecką granicę, gdzie nie ma Play'a. Jak pogadam sobie w roamingu to Dziewica pójdzie do kosza.

  • 0

    45. ~  2012-10-15 14:18:58  host: ppp152151.ostnet.pl

    @James nie ma nic nierozsądnego w pilnowaniu minut i pakietów, jak i w smsowaniu - niekiedy bywa prostsze niż wykonanie połączenia. Nie uważam się za niepoważnego, a korzystam z 1000 smsów w Heyah i jestem zadowolony, a termin jest ok - 30 dni, więc nie ma problemu.

  • 0

    46. ~arek76  2012-10-20 22:37:14  host: 77-253-178-36.adsl.inetia.pl

    Jak ktoś chce darmowy internet to kupuje aero2 i telefon dual sim z jego obsługą http://telchina.pl/telefony-dual-sim-z-obsluga-darmowego-interne tu-aer... mamy tanie rozmowy i darmo internet i skype

Dodaj swoją opinię