Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6 nowych operatorów w SGT

6 nowych operatorów w SGT

LuiN 27 Sierpnia 2008 13:03

0 0

18. sierpnia do Śląskiej Grupy Telekomunikacyjnej (SGT) dołączyło sześciu nowych partnerów. Od czasu założenia grupy, liczba partnerów systematycznie rośnie. Obecnie do SGT należy 30 lokalnych operatorów Internetu z terenu aglomeracji śląskiej.

SGT - operator telewizji JAMBOX - powiększył grono udziałowców o lokalnych dostawców Internetu, do których należą między innymi: SSI ze Świętochłowic, Telesim z Będzina czy xForce z Paniówek. Obecnie telewizja JAMBOX jest dostępna w 18 śląskich miastach.
Priorytetem grupy SGT jest współpraca z lokalnymi dostawcami Internetu z aglomeracji śląskiej. Dodatkowo jesteśmy otwarci na współpracą z operatorami spoza regionu - mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT.

Od września planujemy powiększyć ofertę o usługi VOD (wideo na życzenie), która jest drugą, po cyfrowej telewizji kablowej, usługą proponowaną przez SGT S.A - dodaje.

Źródło tekstu: SGT     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet