Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6 miesięcy bez telefonu w Play

6 miesięcy bez telefonu w Play

WitekT 31 Sierpnia 2009 14:21

0 0
Od 1. września Play wprowadza promocję dla taryf One Play 25, 45, 65 i 95. Podpisując umowę na 6 miesięcy, klient otrzyma rabat 50% na abonament na cały czas trwania umowy. Oferta dostępna jest bez telefonu.

One Play

25

45

65

95

Abonament przez 6 miesięcy

12,50 zł

22,50 zł

32,50 zł

47,50 zł

Ilość minut

51

100

166

243

Efektywna cena minuty w abonamencie

0,24 zł

0,22 zł

0,19 zł

0,19 zł





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 134
  • 0

    115. ~gregor85  2009-09-06 20:06:16  host: user-89-108-227-182.mobile.playmobile.pl

    no tak, masz rację Gormar, jednak przy wyborze pakietu sms ceny są atrakcyjne. A teraz tak z innej beczki, są teraz jeszcze dodatkowe bonusy przy przenoszeniu numeru do Play fresh? Bo przynajmniej w regulaminie który wchodzi w życie 11 września nic o takich bonusach nie piszą. Pozostaje natomiast pakiet 20zł przyznawany przez 3mce.

  • 0

    116. ~Gormar  2009-09-06 20:38:54  host: 217.96.62.235

    @116. Dzięki, że zwróciłeś uwagę na nowy regulamin. Jak widać osłabiają wszystkie promocje. Najwyraźniej od 11 nie będzie dodatkowych bonusów. Pewnie będzie jeszcze jeden news o osłabianych promocjach w Play, ale przynajmniej w tym przypadku ze sporym wyprzedzeniem, a dzięki 24h przenoszeniu może jeszcze ktoś zdąży na stare warunki z dodatkowym pakietem 40 minut do wszystkich lub 60 do PLAY i na stacjonarne. Ja już na szczęście się przeniosłem :).

  • 0

    117. ~Gormar  2009-09-06 20:49:12  host: 217.96.62.235

    @118.gregor85. Przenosiłem numer 2 września i otrzymałem oprócz 20 zł dodatkowo 60 minut w sieci i na stacjonarne. Nie podejrzewam, aby regulamin zmieniał się częściej niż co dwa tygodnie więc prawie na 100% takie same warunki do 10.09 obowiązują. Jedyna rzecz, która mnie zirytowała to fakt, że w punkcie w którym byłem nie mieli w sprzedaży starterów za 30 zł a jedynie za 9 zł. Dla mnie miało to znaczenie, gdyż dla starterów za 30 zł można jeszcze otrzymać 15 zł bonusu a dla 9zł tylko 3zł ;). Brak 30 zł tłumaczyli tym, że klienci nie chcieli ich kupować a jedynie domagali się 9 zł. To nawet lepiej niż w czasie, gdy kupowałem megaMix'a i nie chcieli sprzedać startera za 9zł, gdyż twierdzili że są kłopoty z ich migracją do taryfy Mix :).

  • 0

    118. ~Chmielu  2009-09-07 17:44:47  host: ip-77-222-228-234.spray.net.pl

    W kwestii wyjaśnienia - bonusy do starterów (3 lub 15 PLN) nie są przyznawane w procesie przenoszenia numerów, dlatego 30-stki nie cieszą się popularnością. Przy okazji - opłata aktywacyjna w ofercie One Play bez telefonu to zawsze 29 PLN (patrz regulamin oferty), aktywacja za 1 zł jest tylko w przypadku taryf "dedykowanych" do MNP (są to jedynie oferty ze słuchawką).

  • 0

    119. ~Gormar  2009-09-07 20:38:22  host: chaos.tpnet.pl

    @119. Chmielu skąd masz taką informacje? Ja piszę z własnego doświadczenia. Jak w maju przenosiłem numer z upadającego wpMobi otrzymałem wszystkie bonusy. A pod koniec sierpnia aktywowałem kodem *111*31*2# bonus na start i w ciągu 24h otrzymałem 15 zł, których jeszcze nawet nie wykorzystałem. Nie wiem czy to jedynie przypadek, gdyż na drugim numerze jeszcze nie próbowałem, bo dopiero co go przeniosłem.

  • 0

    120. ~gregor85  2009-09-07 21:10:12  host: t07-04.opera-mini.net

    potwierdziły się moje przypusczenia o błedzie systemowym w eshopie. Błąd został już usunięty. Nie ma dadatkowych promocyjnych pakietów.

  • 0

    121. ~aaa  2009-09-07 23:28:21  host: gaja.tpnet.pl

    Chaczyki - oczywiście są. Jeśli dzwonią do ciebie bliscy i znajomi płaca prawie 0,80 zł za minute. Minuty nie przechodzą. PLAY ZŁODZIEJ.

  • 0

    122. ~Gormar  2009-09-08 00:27:36  host: 217.96.62.235

    @122. Do mnie znajomy akurat dzwoni za 27gr z mBank mobile. Jak widać można taniej?, ano można :). A jeżeli operator żąda od ciebie za podobne połączenie ponad 59gr to faktycznie cię okrada. MTR do PLAY spadł w lipcu do 40gr netto, a przy takiej jego wysokości w 2007 roku W3 utrzymywało ceny połączeń do wszystkich na poziomie 56-59gr.

  • 0

    123. ~pabloki  2009-09-08 01:48:33  host: 94.254.204.70

    sekretem jest dobor odpowiedniej taryfy w play abo. wtedy bedziecie zadowoleni i nie biadolcie ze play okrada tylko pomyslcie.

  • 0

    124.  2009-09-08 08:39:43

    asurbanipal - po pół roku płacisz jak wszędzie - 49 groszy za minutę wszędzie. Ale to w wędkarskim tylko ;-)

  • 0

    125.  2009-09-08 08:47:12

    wlo, po pół roku przedłuża umowę na lepszych warunkach, w najgorszym wypadku takich samych albo przenosi numer do korzystniejszej aktualnej oferty ;)

  • 0

    126. ~Kasia  2009-09-08 19:27:39  host: user-89-108-239-229.mobile.playmobile.pl

    przy przeniesieniu numeru płaci się 1 zł, a klienci nowi normalnie 29zł

  • 0

    127. ~greg  2009-09-08 20:16:31  host: 94.254.166.142

    Kasia: a w regulaminie jest napisane że wszyscy 29zł płacą. Skąd masz info o tej 1zł dla przenoszących? Będę Ci wdzięczny za odpowiedź, bo sam zamierzam przenieść

  • 0

    128.  2009-09-09 12:35:03

    czyli oferta jest wypierdzista :)Bravo

  • 0

    129. ~  2009-09-13 18:26:51  host: public17504.cdma.centertel.pl

    a minuty dalej nie przechdza na nastepny miesiac? to ja juz wole karte i brak jakichkolwiek terminow i ograniczen. chociaz jakby policzyc to we freszu mam za 32zl tylko 112 minut :( ale i 1000smsow :)

  • 0

    130. ~  2009-09-13 18:32:28  host: public17504.cdma.centertel.pl

    jesli sms kosztuje tu 15 gr to w pf musze wydzwonic te 112 minut i wyslac conajmniej 175smsow i wychodzi mi to samo co abo a dla maniakow smsowych fresz wygrywa wiec po co chodzic po salonach i podpisywac umowy jak mozna miec nawet lepiej bez zobowiazan, bo co to za problem wyslac 200smsow na miesiac. a nie liczylem jeszcze tego pakietu 100 za 5 zł

  • 0

    131. ~  2009-09-13 19:41:10  host: 89.108.200.46

    Ciekawe czy rzecznik Play pochwali się jak im się sprzedaje ta taryfa?

  • 0

    132. ~Ada  2009-09-16 20:11:46  host: 77-254-62-213.adsl.inetia.pl

    Przecież to ściema jak cały Play.

  • 0

    133.  2009-09-17 11:38:49

    Mam już aktywny numer w tej taryfie, wszystko jak dotąd działa należycie, bez problemów. Żadnej ściemy nie ma !!! ;) * Ada - przestań truć jadem tam, gdzie nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam

  • 0