Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6 miesięcy bez konsekwencji - nowa promocja dla przenoszących numer do T-Mobile

6 miesięcy bez konsekwencji - nowa promocja dla przenoszących numer do T-Mobile

msnet 7 Marca 2018 15:48

13 6

t mobile 6 mies bez konsekwencji

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy - takim hasłem T-Mobile zachęca do przeniesienia numeru do swojej sieci.

T-Mobile świętując uzyskanie kolejnego tytułu dla najlepszej sieci, przygotował specjalną ofertę promocyjną. W jej ramach osobo przenoszące numer do T-Mobile mogą swobodnie testować usługi sieci nawet przez 6 miesięcy. W tym czasie będzie im przysługiwać prawo do odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji oraz do zwrotu opłat stałych.

Z oferty można skorzystać od 9 marca 2018 roku.

Promocja jest oparta o dwie oferty T-Mobile w segmentach: abonamentowym i przedpłaconym. Warunkują one także kwoty, które podlegać będą zwrotowi w przypadku rozwiązania umowy w okresie "testowym":




  • w ofercie abonamentowej będzie to taryfa T-Mobile - Bez limitu w wariancie SIM only z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i Internetem bez limitu danych,
  • w ofercie na kartę promocją zostanie objęta taryfa T-Mobile Neverending, w ramach której w cenie 25 zł klienci otrzymują na miesiąc nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB danych.

    Maksymalne kwoty zwrotu będą następujące:
    • 300 zł dla opcji abonamentowej (6 miesięcy x 50 zł),
    • 150 zł dla oferty na kartę (6 miesięcy x 25 zł).

    T-Mobile świętuje w ten sposób oferowanie najszybszego Internetu mobilnego w Polsce według serwisu Speedtest.

    t mobile najlepszy internet

    Jak oceniasz ofertę promocyjną T-Mobile - 6 miesięcy testowania bez konsekwencji?

    Bardzo atrakcyjna
    31.76%
    Atrakcyjna
    18.37%
    Nie wyróżnia się
    7.09%
    Mało atrakcyjna
    11.29%
    Bardzo mało atrakcyjna
    21.52%
    Nie mam zdania
    9.97%

    Wszystkich głosujących: 381


    Źródło tekstu: T-Mobile     
    Źródło zdjęć: Pixabay, wł

w sumie: 123
  • 0

    104. ~pabloki  2018-03-09 16:00:04  host: user-188-33-133-179.play-internet.pl

    102 w zakładce regulaminy i cenniki na stronie tmobile nie było regulaminów w dniu publikacji komentarza 98. być może pojawiły sie w nocy i stąd masz takie błedne przekonanie. post nr 96 pisze o innej sytuacji.

  • 0

    105. ~pabloki  2018-03-09 16:07:53  host: user-188-33-133-179.play-internet.pl

    102 poza tym to co wkleił jarekt z numerami opisów regulaminów nie odnosi sie do regulaminów opisanych w tej promocji . regulamin dla karty plik D_007_0016255.pdf a dla abonentów D_007_0016257.pdf . jak widzisz jarekt#96 nie wkleił jednak nazw plików odnoszacych sie do tych regulaminów. bo ich faktycznie nie było.

  • 0

    106. ~pabloki  2018-03-09 16:18:42  host: user-188-33-133-179.play-internet.pl

    teraz kiedy znane sa regulaminy wygląda to w obu przypadkach dość zabawnie . w praktyce operator płaci za to że klient odejdzie z sieci . trochę głupie . liczą że klient nie odejdzie. ale to nie ten kraj. byc może potem odmówią klientowi zawarcia umowy lub przeniesienia numeru na kartę . zabawne to wszystko , a jak wyśrubowane warunki.
    poza tym poprzednia promocja na karte 90 dni za darmo była lepsza dla klienta , wystarczyło dodać zapis że z oferty mozna raz na jeden pesel i było by ok. teraz za przeniesienie jak klient bedzie chciał zostać nie ma nagrody.

  • 0

    107.  2018-03-09 17:25:44

    najwiekszy haczyk to telefon zwrotny z t-m wystarczy ze nie zadzwonia i po zwrocie macie lub puszcza tylko sygnały ze nie zdazysz odebrac

  • 0

    108. ~pabloki  2018-03-09 17:39:30  host: user-188-33-133-179.play-internet.pl

    107 najgorsze ze prawnie nie da sie podwazyc bo klient zgodził sie na takie warunki, bo były trzy próby połączenia.wyjdzie im bokiem ta promocja. powinni dac do 6 mcy mozna korzystać ale bez żadnych zwrotów . po prostu korzystałeś to zobowiązuje do zapłaty ale jesli nie pasowało to rozstajemy sie bez konsekwencji. proste i uczciwe zasady pokazałyby otwartość i klienci by mówili dobrze. a tak, skutek może być odwrotny. za dużo warunków.

  • 0

    109.  2018-03-09 17:45:41

    105 - ja o tym nie mówię przecież. On wkleił TYLKO nazwy plików. Na stronie opisy odnośników są jednoznacznie opisane.
    I też nie mówię, ze regulaminy miałyby być w momencie pojawienia się newsa w serwisie.
    Najważniejsze by były w momencie wejścia w życie oferty. A tu były nawet wcześniej ;-)

  • 0

    110. ~pabloki  2018-03-09 17:54:44  host: user-188-33-133-179.play-internet.pl

    109wczesniej ? to znaczy? na jakiej podstawie uważasz że regulaminy były wczesniej?

  • 1

    111.  2018-03-09 17:58:51

    110 - 8.03 późnym wieczorem miałem regulamin od znajomego w poczcie.
    Nie pracuje w T-Mobile, więc domniemuję, ze ze strony wziął ;)

  • -1

    112. ~@wlo  2018-03-09 18:18:20  host: apn-31-0-44-101.dynamic.gprs.plus.pl

    Patrzyłem na stronę o 2 w nocy 9 marca i nie bylo tych regulaminów. Na pewno znajomy nie mial tych regulaminów ze strony . Zapytaj go skąd mial regulaminy.

  • 0

    113.  2018-03-09 18:36:22

    112 - już dawno nie mam numeru T-Mobile i nie mam zamiaru mieć. Dlatego nie bardzo mnie obchodzą oferty tego operatora. Nawet kiedy uparci znajomi mnie namawiają.
    Nie będę nawet go pytał, bo jeszcze pomyśli, ze jestem zainteresowany ;-)
    Należy do grupy tych, dla których lata temu miałem numer w ich sieci, żeby mieli do mnie za darmo ;-)

  • 0

    114. ~pabloki  2018-03-09 20:57:45  host: user-188-33-133-179.play-internet.pl

    @111 błedne masz założenie że co masz na swojej email jest tez na stronie operatora. być może znajomy dostał od znajomego który ściagnął to z INTRAnetu. na stronie nie było regulaminów 8 .marca późnym wieczorem .

  • 0

    115.  2018-03-09 21:33:53

    114 - być może ;-)

  • 0

    116. ~NG  2018-03-10 23:25:14  host: host-168-133.prnet.pl

    Staram się być daleko od hejtu, ale naprawdę wlo, człowieku wyróżniony przez WitkaT, a nie mający odwagi się pokazać (i chyba odebrać wyróżnienia?), czy Twoi znajomi serio namawiają Cię rękami i nogami do bycia w T-Mobile? Czy ktoś wśród znajomych jeszcze rozmawia kto jest w jakiej sieci i dlaczego? U mnie to jest ewentualnie podanie nowego numeru (a zdarza się to raz na ruski rok). Z historii Twojej na tym portalu wyłaniał mi się (z pewnością mylny) obraz osoby "biznesowej" z kilkoma telefonami, kartami. Jeśli wśród znajomych plujecie się w dyskusjach o jakość sieci, szybkość, opłaty w 2018 roku, gdzie różnice w ofertach na kartę i abonamencie w no-limitach zamykają się w max 4-paku piwa to albo jesteś nicetrollem albo wciąż umysłową gimbazą. Parę lat temu owszem - Twoje komentarze, analizy były ok. Teraz, w dobie tak tanich ofert i tak niewielkich różnic uważam, że WitekT nieźle Cię tą nagrodą strollował. ;-) Coś czuję, że wiedział, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie kompa.

  • 0

    117.  2018-03-12 14:10:20

    116 - jak najbardziej ludzie o tym rozmawiają ;-) Szczeólnie tam, gdzie są problemy z zasięgiem - czy to w ogóle czy tylko poszczególnych operatorów.
    Co do cen - nie rozumiem zupełnie dlaczego się czepiasz? Ja akurat nie zwracam na to uwagi. Powiem to co mówię często - paliwo mogłoby stanieć, bo tankuję 2 razy w miesiącu, a za komórki (aktualnie 5 - i to w nie najniższych taryfach) płacę sporo mniej niż jedno tankowanie samochodu ;-)
    A że nie rozumiesz kiedy sobie żarty stroję... Twój problem.

  • 0

    118.  2018-03-12 14:20:14

    Hmm, czy T-Mobile świętuje również naliczanie opłat za aktywację iMessage, a konkretnie wysłanie esemesa aktywującego tę usługę pod numer +44 7786205094? Ten operator jako jedyny w Polsce pobiera za to opłatę, a sprawdziłem wszystkich, których karty sim posiadam.

  • 0

    119.  2018-03-12 15:56:15

    toms - nie znam usługi, ale z tego co widzę, wszystko co na "i" się zaczyna pobiera pieniądze ;-) Siostrzenica wróciła jakoś miesiąc temu z dłuższego pobytu za granicą i po właczeniu telefonu z polską kartą, nie wiem co to wysyła - za esemesa na + 44 7537410237 50 gr netto operator naliczył ;-)

  • 0

    120. ~A  2018-03-12 16:33:02  host: public-gprs377714.centertel.pl

    @wlo masz bana na google?
    "Wszystko miałeś napisane w komunikacie, który ci wyskoczył. Ta opłata jest jednorazowa. Zostanie pobrana ponownie, gdy wyłączysz i włączysz znów iMessage i FaceTime. "

  • 0

    121.  2018-03-12 21:18:52

    120 - na Nokii E52 nie wystąpi taka sytuacja. :-) Fajnie, że wyjaśniłeś przy okazji zasady pobierania tych nieszczęsnych opłat. Jestem całkowitym świeżakiem, jeśli chodzi o iOS i dlatego takie informacje przyjmuję z ogromną wdzięcznością.

  • 0

    122.  2018-03-13 02:42:29

    ile jest GB w ofercie bez limitu w pelnej predkosci? i jaka predkosc jest po przekroczeniu limitu?

  • 0

    123.  2018-03-13 07:32:12

    toms - ja nie mam pojęcia jak to działa ;-)
    Wiem tylko, ze ludzie korzystający z iPhone'ów bardzo często mają "dziwne" esemesy na brytyjskie numery.
    120 - nie. Bo mnie to raczej nie interesuje aż tak, zebym klilał w byle odnośniki ;-)
    A propos... Tylko - dlaczego?

Dodaj swoją opinię