Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6 maja Play zaprezentuje nową ofertę

6 maja Play zaprezentuje nową ofertę

LuiN 30 Kwietnia 2015 14:56

13 18

Sieć Play rozsyła zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w środę 6 maja. Pokażemy coś nowego - tytułuje swój wpis na blogu rzecznik sieci, Marcin Gruszka.



zaproszenie konferencja play 6 maja


Na co czeka twój smartfon? - takie pytanie pojawiło się na zaproszeniach, sugerując nową, smartfonową usługę. Konferencja będzie transmitowana na żywo na blogu Play, a wieczorem Marcin Gruszka udostępni też wywiad z autorem oferty.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • -1

    119. ~  2015-05-03 00:45:23  host: user-94-254-145-6.play-internet.pl

    Z nowosci bedzie pewnie beda nowe filtry w retrice - fioletowe, z glutem :D :D Mnie tam w Play niczego nie brakuje. RBM wymiata w moim wypadku ; ) zamiast neo. Oby utrzymali jak najdluzej! W mojej karcie wiele nie potrzebuje, bo i tak do mnie dzwonia ; D

  • -2

    120. ~do "ja"  2015-05-03 08:10:52  host: 078088097054.lomza.vectranet.pl

    #116 Coś słyszałeś, że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele... Pomyliłeś "wykańczać" z "wyłanczać".

  • -2

    126. ~  2015-05-03 14:37:44  host: 217.153.200.194

    Widzę że gimbaza rządzi na tym portalu,nic złego na Play nie można napisać bo zostaniesz zaraz opluty i posądzony o kontakty z Antonim M.

  • -1

    127. ~  2015-05-03 14:47:38  host: 213.158.221.161

    @126 Nie, po prostu niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że są klienci którzy chcą zapłacić więcej i mieć inną jakość usług w Plusie Orange i T-Mobile. Nie każdy patrzy tylko na cenę (jak co niektórzy zwolennicy Play).

  • -2

    128.  2015-05-03 14:53:56

    Cena to podstawa! Ktoś, kto płaci złotego więcej, mając od raptem miesiąca dopiero jakość głosu HD, jest chory, ze nie powiem - jest debilem ;-)

  • -1

    129. ~  2015-05-03 15:34:56  host: 89-78-72-225.dynamic.chello.pl

    Oni tam czasem jakiejś smartfonowej telewizji do spóły z Netią, nie będą chcieli wciskać w abonamentach?

  • 0

    130. ~  2015-05-04 00:25:48  host: user-94-254-145-183.play-internet.pl

    zeby tylko nei wymyslili jakiegos banku !

  • -2

    131.  2015-05-04 09:17:03

    130 - no smartfon w Plej bez mobilnego (własnego) banku to cienias...

  • 1

    132. ~Kuba  2015-05-04 09:50:53  host: user-94-254-198-50.play-internet.pl

    W newsie brak jakiś ważniejszych szczegółów, a już ponad 130 komentarzy... Słowo Play działa na niektórych jak plachta na byka... :-)

  • 1

    133. ~pawcio  2015-05-04 11:49:39  host: acgi236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mogliby dodać pakiet 2 GB netu w cenie taryfy Formuła Minimax i mnie wystarczy...

  • 0

    134. ~mike  2015-05-04 16:58:51  host: 160.83.30.199

    Pewnie zwieksza dwukrotnie pakiety internetowe za te sama cene....

  • 0

    135. ~  2015-05-04 21:32:40  host: host-89-230-84-50.rzeszow.mm.pl

    *133 --nie dadzą bo nie ma jak dać w cenie taryfy. To nie pakietowa taryfa zeby coś dodawać w cenie

  • -1

    136. ~ZORG512  2015-05-04 21:34:01  host: host-89-230-84-50.rzeszow.mm.pl

    rozczarujecie się - to najlepszy komentarz !!!

  • 3

    137.  2015-05-05 09:34:30

    Play pokaże usługę chmury lub własną pocztę - Bo na to czekają telefony w Play. :P

  • -1

    138.  2015-05-05 09:42:53

    mrborek - lepsza taka poczta niż poczta na jednym z darmowych serwisów, mających na celu wyłącznie reklamę... o - jeśli Plej poczty nie ma do tej pory, chwaliłbym wprowadzenie ;-)

  • 1

    139.  2015-05-05 11:23:12

    aaaa, szóstego, a ja czekam bo myślałem że to dzisiaj :D

  • 2

    140. ~Olo65  2015-05-05 18:05:56  host: 84-10-64-91.static.chello.pl

    Witam wszystkich
    Jeśli mogę to dodam swoją opinię na temat sieci PLAY.
    Od 10 miesięcy posiadam abonament rodzinny w PLAY i jak dla mnie nie ma nic lepszego. Abonament na 3 numery 75 zł do tego 10 Gb internetu podzielnych na te 3 numery oraz dodatkowa karta do tabletu czyli można przyjąć że 4 numery.
    Fakt że za SMS i połączenia na stacjonarne muszę dopłacać, ale można to ominąć bo SMS mnie nie dotyczą góra 5 w miesiącu , żona też z takim samym wynikiem a córka przy włączoną opcją w sieci za free i aplikacją do wysyłania SMS to doprawdy śmiech.
    Miesięcznie do rachunku 75 zł dopłacam 10 zeta i nawet 90 zł podzielić na 3 numery i 4 możliwości korzystania z 10 Gb internetu to chyba śmiech.
    Dodam jeszcze że przez pierwsze 6 miesięcy nie płaciłem abonamentu tylko tą nadwyżkę w postaci SMS lub połączeń na stacjonarne.
    TAKA MOJA OPINIA
    Sławek

  • 0

    141.  2015-05-06 10:20:04

    Mój smartfon czeka na aktualizację do Lolka, lepszą baterię i szkło hartowane ;)

  • -1

    142. ~Endriu  2015-05-06 19:54:00  host: host-91-231-121-23.gtnet.net.pl

    Już po konferencji i dlaczego nie ma żadnego info?? Na blogu już są

  • 1

    143.  2015-05-06 19:55:48

    142 - ludziom już się znudziło pisać a Ty się dopiero obudziłeś?

Dodaj swoją opinię