Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6 groszy za minutę w T-Mobile na kartę

6 groszy za minutę w T-Mobile na kartę

LuiN 19 Lipca 2012 09:44

0 0

Od 19. lipca użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy mogą aktywować nowy pakiet minut, które można wykorzystać na krajowe połączenia z numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi.

W nowym pakiecie 150 minut klienci za 9 zł otrzymują 150 minut z możliwością wykorzystania ich przez 14 dni. Termin ten można wydłużyć kupując kolejny pakiet, który również powiększy pulę dostępnych minut.

Klienci mogą zakupić dowolną liczbę pakietów, przy założeniu, że suma minut nie przekroczy 1650 w jednym czasie. Termin ważności wszystkich minut jest przedłużany zgodnie z terminem obowiązywania pakietu, który jest dla klienta najkorzystniejszy. Minuty z pakietu będą wykorzystywane przed kwotą doładowania i jednostkami T-Mobile zgromadzonymi na koncie.




Pakiet można aktywować wprowadzając kod *100*78#, za pomocą SMS-a o treści TAK na numer 678 lub w Internetowym Systemie Obsługi dostępnym na stronie www.t-mobile.pl.

Ilość i termin ważności minut klienci mogą bezpłatnie sprawdzić za pomocą kodu *103*3# lub poprzez stronę internetową T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 113
  • 0

    98. ~vil  2012-07-20 10:46:14  host: people.gem.pl

    dopiero teraz po dyskusji się zorientowałem, iż w Play jest pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne za 5 zł, czyli po 5 groszy na stacjonarne....na 30 dni. To co mi bardzo pasuje - na stacjonarne:-) Niestety, T-mobile coraz bardziej "żartuje" z mego intelektu i chce mi wcisnąć coś małowartościowego. Szkoda.

  • 0

    99. ~darekm1968  2012-07-20 13:41:08  host: user-31-175-65-166.play-internet.pl

    JESTEM WIERNYM ABONENTEM I UŻYTKOWNIKIEM TELEFONU NA KARTĘ PRE-PAID,ALE ZAUWAŻYŁEM OD PEWNEGO CZASU,ŻE T-MOBILE SCHODZI CORAZ BARDZIEJ W DÓŁ.ZASTANAWIAM SIĘ NAD SKASOWANIEM TAK-TAKA A ANEKSU DO UMOWY NA PEWNO NIE PODPISZĘ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE.

  • 0

    100. ~vil  2012-07-20 15:12:09  host: people.gem.pl

    Już dzisiaj kupuje starter Play Fresh dla pakietu za 5 zł:-) Tylko szkoda, iż trzeba będzie z sobą jeszcze jeden telefon nosić

  • 0

    101. ~lolo  2012-07-20 19:05:08  host: apn-46-76-248-215.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak widać nie ma znaczenia marka, prestige, światowy zasięg, niemieckie korzenie, pomarańczowy kolor, czy reklamy kabaretu. Najważniejsza jest cena i to ona jest wyznacznikiem rynku i ilości klientów. Dając ochłap w postaci 150 min za 9zł do własnej sieci i na stacjonarki przy 59 groszach do innych sieci T pokazuje jak bardzo chce doić nieświadomych klientów bo świadomi już nie płacą tej sieci. W taryfie Hot przy 30 gr za min do wszystkich brak pakietu do własnej, bezsens totalny. Ktosiu z T ustalający ceny popatrz na konkurencję bo za rok znowu milionik dusz odpłynie

  • 0

    102. ~kinder biovital  2012-07-20 21:53:02  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    I tak mam w d**ie, wracam do Play Fresh lub PnK. Nie będę płacił za sprawdzenie konta standardowego, nara T Mobile i Heyah!!! Żałuję, że przeniosłem numer z Heyah do Fresha.

  • 0

    103. ~kinder biovital  2012-07-20 21:53:46  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    ...przepraszam - z Fresha do Heyah.

  • 0

    104.  2012-07-20 23:04:44

    1500 minut było za 9zł, a obecnie jest za 90.. W dodatku dla dziwacznych taryf, z których jedna jest już niedostępna, a druga nie z tej epoki. HOT, który najbardziej pasuje do obecnych uwarunkowań rynkowych, został skazany na śmierć... Quo vadis T

  • 0

    105. ~  2012-07-20 23:12:57  host: exe31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1500 minut było ważne 30 dni, potem 14 dni. Teraz 150 minut jest ważne 14 dni. Co dalej? 150 minut ważne 15 minut? Trzeba będzie zaginać czasoprzestrzeń aby taki pakiet wykorzystać.

  • 0

    106. ~  2012-07-22 02:12:41  host: wsip-70-167-51-34.ks.ks.cox.net

    105, zaginanie czasoprzestrzeni 49 zł :)

  • 0

    107. ~Salcia  2012-07-22 11:36:34  host: 217.98.85.147

    Jak zwykle ściema dla maluczkich i bezmyślnych! Taki np. Play za 5 zet daje darmo 100minut do siebie i na stacjonarne na miesiąc czasu! No i co wy na to? T-mobile to cieniarze!Najstarsza sieć i nic nowego dalej!Stawki takie same cały czas!

  • 0

    108. ~abc  2012-07-24 00:13:08  host: dynamic-78-8-155-132.ssp.dialog.net.pl

    @ABP od 9 sierpnia wprowadzają nowy sposób naliczania Bonusa. Długość połączania będzie zaokrąglana w dół do parzystej liczby i od tego będzie naliczany Bonus. Czyli za 3:59 dostaniesz 1 min Bonusa.

  • 0

    110. ~  2012-07-24 23:41:20  host: v03-15.opera-mini.net

    No i co z tego, że to tylko 4 grosze? Widać ktoś jest pazerny, skoro chce by konsumenci płacili za coś CO STANDARDOWO u konkurencji jest BEZPŁATNE.

  • 0

    111. ~  2012-07-25 05:58:38  host: 87.120.12.80

    mogli zrobic waznosc 1500 sekund fajnie by bylo :)

  • 0

    112. ~zulugula  2012-07-27 08:19:38  host: public-gprs536964.centertel.pl

    @110 Tak, to tylko 4 grosze. Może więc czas zacząć płacić za usługi? Niektórzy to wsadziliby sobie kołek w d***ę żeby zaoszczędzić.

  • 0

    113. ~  2012-07-27 08:38:27  host: z47-09.opera-mini.net

    110. I co z tego, że u konkurencji się nie płaci? Chyba ktoś pierwszy musiał to wprowadzić, a za jakiś czas wszyscy będą pobierać opłatę. I co wtedy powiesz?

  • 0

    114. ~Trep-M wali po rogach  2012-07-27 10:31:01  host: do-atman.sm-gorczewska.com.pl

    Ale Trep-Mobile zaszalał. Aż beret zrywa z czachy.

  • 0

    115. ~Von Arthur  2012-07-28 21:33:09  host: z50-10.opera-mini.net

    T-mobile masakra byla era była era premia mial byc nowy program nie ma.Teraz jeszcze maja podobno kasowac za sprawdzenie konta

  • 0

    116.  2012-07-28 22:22:15

    Era, mój pierwszy operator :) niop.. i nokia 3310 :) wypas że hej. Mimo ze siedzę w innej sieci, tamtą Erę dość miło wspominam, no ale wtedy mniej się dzwoniło, a więcej płaciło ;) Zaświadczenia o zatrudnieniu, życiorys, odcisk stopy sie do salonu niosło, i już miało się telefon ;) teraz nikt tego nie docenia - za łatwo jest :D

  • 0

    118. ~ucupucu  2012-08-07 16:17:15  host: aof36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co za badziewna promocja, w dodatku na 14 dni, niech tylko skończy mi się umowa to zmieniam sieć!

  • 0

    119. ~mamtmobajla  2012-08-13 19:54:57  host: z16-09.opera-mini.net

    Mam numera w t mobajlu bo to prestiż. Puszczam z niego sygnała, to ludzie dzwonią.

Dodaj swoją opinię