Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 55 tys. kart SIM my Avon

55 tys. kart SIM my Avon

WitekT 24 Sierpnia 2007 14:17

0 0
Drugi polski MVNO - my Avon - ma już 55 tys. klientów. Zdobył ich w ciągu niecałych dwóch miesięcy.

Duża część z tych 55 tys. klientów to konsultantki firmy, które karty SIM z limitem 3 zł dostały za darmo. Tylko około 5 tys. klientów to Ci, którzy wybrali starter świadomie i nie pracują dla Avonu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~benyy  2007-08-24 14:42:14  host: ame108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja siostra cioteczna jest konsultantką AVONu i rzeczywiście dostała te karty SIM potem jeszcze dostawała na zasadzie jakichś prezentów i korzystała z nich na zasadzie takiej że wydzwaniał i żegnaj karto SIM! do kosza.... zresztą nie ona jedna bo wszystkie które znam zrobiły tak samo :0

  • 0

    8. ~djfafa  2007-08-24 14:56:52  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Niezły wynik :)

  • 0

    9.  2007-08-24 15:00:19

    Longman kolejny miazdzacy tekst ... musze Ci to oddac, masz talent :D

  • 0

    10. ~  2007-08-24 15:02:31  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    śmiech na sali.... przecież to zwykłe ściemnianie :/ , przecież ich oferta - jest delikatnie mówiąc tandetna :/ i jak to się ma do PLAYa ?

  • 0

    11. ~  2007-08-24 15:04:37  host: 82.160.4.8

    Hehe, zapomniałem że coś takiego jest;)

  • 0

    12. ~przemo  2007-08-24 15:09:39  host: 116.93.classcom.pl

    Czy ktoś może wie kto się zgłosił do przetargu na GSM1800 ?

  • 0

    13.  2007-08-24 15:22:34

    a jak roznica kto sie zglosil do przetargu?! czlowieku, to juz dawno wszystko jet ustawione, nie ma sensu sie pchac w te uklady.

  • 0

    14. ~  2007-08-24 15:31:38  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    myAVON to jedna wielka rozpacz :/ , według mnie ich oferta opiera się na szukaniu frajerów :/ , mało tego WPmobi jak sądzę, także będzie zmierzał do tego kierunku :/

  • 0

    15. ~berdys  2007-08-24 15:41:57  host: 36.grybow.net.pl

    moja ukochana ma chyba z 5 tych kart... dostawala z zakupami powyzej jakiejs tam kwoty..

  • 0

    16. ~n  2007-08-24 15:42:38  host: efm71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 7. benyy. A to co innego. Nikt nie uwierzy w to, że wcześniej konsultantki używały tam-tamów zamiast komórek i nagle odkryły ofertę najlepszą ;) ze wszystkich. Oczywiście, że wzięły starterki do wygadania. A w czym działa ten "operator" tzn. czyjego ma simlocka?

  • 0

    17. ~janow  2007-08-24 15:59:30  host: nemezis.interblock.pl

    Moja ukochana tez miala tych kart pelno, mi dala ok 10. Wszystkie wykorzystalem te 3 zl i out:) Pewnie jeszcze sa aktywne i wliczane do tych 5 tys:D

  • 0

    18. ~mirekb  2007-08-24 16:33:54  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    od siory konsultantki wyrwalem juz chyba 15 starter..wysylalem esy do radia zet kostka rubika.potem karty do kosza i jedna na pamiatkem z fajnym nr.moze na allego pojdzie.my avon55tys"klientów"-wlasnie co to znaczy klientow??moze to samo co aktywnych kart sim??wie ktos?? ;-))

  • 0

    19. ~Tadeusz  2007-08-24 16:52:41  host: h-87-199-18-4.dolsat.pl

    Jest takie określenie: dziadostwo. Zapragnąłem nabyć kartę sim MyAvon. Zbieram karty sim. Takie hobby po prostu. A teraz po kolei: 1) W sklepie na www.myavon.pl komunikat, że startery od czerwca. 2) Na infolinii Janina Magnetofon non stop. 3)Wysłałem z ich strony maila. Po kilku dniach zadzwoniła konsultantka, że przyjdzie następnego dnia. Idzie już 2 miesiące. 4) Na www.myavon.pl komunikat, że startery od czerwca w lipcu zmienił się na: wkrótce. I tak trwa do dziś. 5) 2 karty startowe kupiłem na allegro. 6) Myślę, że określenie "dziadostwo" uzasadniłem w wystarczający sposób.

  • 0

    20. ~F  2007-08-24 16:53:23  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    fajne mają promocje zasil konto dostaniesz kosmetyk, Pewnie termin ważności siekończy i muszą komuśupchać :] Po za tym beznadziejna sieć, 40gr do własnej sieci hehe. Tylko idiota z zasila karte, tzn pewnie prezesi i zarząd.:)

  • 0

    21. ~n  2007-08-24 16:56:29  host: efm71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 20 F. Aż takimi idiotami w zarządzie raczej nie są żeby płacić 40 gr. za min. we "własnej" sieci.

  • 0

    22. ~taaak  2007-08-24 18:04:35  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    6.: smieszny czlowieczek, smieszna para kochankow?

  • 0

    23. ~k  2007-08-24 18:49:13  host: host-81-190-115-162.gdynia.mm.pl

    BYłEM PRZED CHWILą NA ICH STRONIE POWIEM TAK CH....NIA Z GRZYBNIą PRZYPRAWIONA SOKIEM Z POMARAńCZY CZYLI TOTALNE NIEPOROZUMIENIE

  • 0

    24. ~antypolactwo  2007-08-26 18:56:25  host: 75.43.186.32

    wy tepe polaczki myslicie zlymi kategoriami. zaloze sie ze mvno podniosl im sprzedaz i suma sumarum wychodza na tym calkiem niezle.

  • 0

    25. ~nick  2007-08-26 21:48:20  host: caf60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie znam osobiscie nikogo kto by miał tel z avona. Podobnie nikogo kto by miał cos z dialogu, plaja, teledwa, samiswoi.

  • 0

    26.  2007-08-27 08:10:39

    ta sieć ma tylko podnieść sprzedaż kosmetyków (sprzedaż wiązana) :)

Dodaj swoją opinię