Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 512 kb/s w Multimedii taniej niż w TP

512 kb/s w Multimedii taniej niż w TP

WitekT 13 Września 2006 12:50

0 0

Multimedia zaoferowała szerokopasmowy dostęp do Internetu o prędkości 512 kb/sek za 25 zł miesięcznie.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej oferty ze względu na bardzo dynamicznie rosnącą popularność Internetu wśród Polaków. Spodziewamy się, że nowe atrakcyjne ceny poszerzą grono klientów korzystających z szerokopasmowego dostępu do Internetu za pośrednictwem sieci Multimedia Polska - mówi Krystyna Kanownik, dyrektor Biura PR Multimedia Polska.

Aby móc korzystać z szybkiego i taniego Internetu w sieci Multimedia wystarczy podpisać 24-miesieczną umowę. Multimedia Polska oferuje dostęp do szerokopasmowego Internetu 512 kb/s za 25 zł miesięcznie przez pierwszy rok trwania umowy.

Oferta Multimediów, kierowana do nowych abonentów, a także tych, którym wygasła umowa promocyjna, jest atrakcyjniejsza od neostrady tp - w przypadku opcji 512 kb/s, TP proponuje klientom dostęp do Internetu za 33 zł miesięcznie w ciągu pierwszego roku 24-miesięcznego kontraktu. To ponad 30% drożej niż w przypadku podobnej oferty Multimedii.




W drugim roku umowy oferta Multimedii i TP jest taka sama. Dostęp do Internetu kosztuje 66 zł miesięcznie.

Jeszcze atrakcyjniejsze ceny klient może uzyskać jeżeli zdecyduje się na połączenie usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu z TV kablową (pakiet Komfort) lub telefonem (pakiet Efektywny) w umowie 24 miesięcznej. Wtedy za Internet zapłaci 25 zł miesięcznie w pierwszych 12 miesiącach, a w kolejnych 48 zł.

W zasięgu sieci za pośrednictwem, których Multimedia mogą świadczyć usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu, znajduje się ponad 720 tys. lokali w całym kraju.

Źródło tekstu: Multimedia     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~palacz  2006-09-13 15:13:46  host: m049.class147.petrotel.pl

    a w hyperionie od wrzesnia tez nowe ceny:
    128/128 - 39zl
    512/512 -59,78 zl
    768/768 - 71,98
    1536/1536 - 89 zl
    wszystkie ceny z VAT i nie ma zadnych limitow, wlasnie mi ulotke podeslali:)

  • 0

    12.  2006-09-13 15:21:02

    a Ja płace 70 zł za 352kb/s i niestety konkurencji jak nie ma tak nie ma i to mieszkam na największym osiedlu w mieście..

  • 0

    13.  2006-09-13 15:37:42

    Zajefajnie, ale niestety mojej sytuacji to nie zmienia, bo nie działają na Górnym Śląsku:
    http://tiny.pl/gf29

  • 0

    14.  2006-09-13 15:50:14

    ja nie chciałem neo brać i przedłużyłem umowę z TVK Vectra i moja umowa wygląda tak; cyro na 12 miesięcy, całkowity koszt przez 10 miesięcy to 95 zł, a w tym złoty pakiet na telewizję - 49,90 zł, HBO 19,90 zł, internet 512 - 25,2. Po 10 miesiącach koszt wzrasta do 155 zł miesięcznie, ale tylko przez 2 miesiąca.

  • 0

    15. ~poznaniak  2006-09-13 16:21:34  host: 213-238-104-90.adsl.inetia.pl

    ***PWK - weź sobie Net24 w netii - ja też rozstałem się z ICP. oferta była konkurencyjna, ale ze 3 lata temu. Dziś są drożsi niż TP. Mam 640 kbps za 67,1 zł - umowa na czas nieokreślony :-)

  • 0

    16.  2006-09-13 16:40:20

    Dziwne, jakoś wszyscy operatorzy czy to usług internetowych czy lelekomunikacyjnych przebijają TP - może ktoś mi powie dlaczego?
    A tak ps. to ciesze się, że jakaś walka jest na rynku.

  • 0

    17. ~Marchewa  2006-09-13 16:43:53  host: c149-225.icpnet.pl

    PKW: nie sprawdziles na storonce. Podpisujac anek do umowy- co prawda na rok za cene 59 zloty- standardowe lacze 128- dostajesz 512. Umowa na rok

  • 0

    18.  2006-09-13 16:56:37

    PKW: nie sprawdziles na storonce. Podpisujac anek do umowy- co prawda na rok za cene 59 zloty- standardowe lacze 128- dostajesz 512. Umowa na rok

  • 0

    19.  2006-09-13 16:56:57

    sorry za dubel

  • 0

    20.  2006-09-13 17:18:53

    Sorry, ale to co widziałem w MM przy 256 :/ Nawet 10kb/sec ściągania nie było :/ A przy neo ja miałem 30kb/sec. No teraz dali mi 512 za niższą cenę :] Gdybym miał wybór, to bym wziął Chello, ale nie mam takiej możliwości :(

  • 0

    21. ~  2006-09-13 17:47:27  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Wiwan z godz. 13h06 ma w pełni rację co do odmiany słowa "multimedia". Trzeba jak najszybciej poprawić bo konkurencja się na to rzuci ;) Zwłaszcza że w dalszej części news'a idzie już poprawnie

  • 0

    22.  2006-09-13 18:19:47

    Atlan: ja mam w MM opcję 128kbps i mam srednio 12kb/sec, więc nie wiem jak przy 256 było poniżej 10 :/

  • 0

    23.  2006-09-13 20:05:06

    22. Oj było było. Bo pamiętam jak mówiłem mu by takiś program czy coś tam z normalnej strony zassał (ok.30-50 mb chyba) i mówił, że nie zassał, bo trwać to miało ponad 1,5 h i transfer miał na początku 10, a potem 6-7 kb/s.

  • 0

    24. ~iova  2006-09-13 20:38:23  host: nat-be2.aster.pl

    czekam teraz na ruch ze strony ASTER

  • 0

    25.  2006-09-13 20:56:49

    Szkoda, że nie dbają o starych klientów. Ja mam łącze 512 w Multimedii i płacę (w promocji dla stałych klientów) 70zł :/

  • 0

    26.  2006-09-13 21:13:13

    25: To tak wszędzie w sumie, choć w TP można po skończeniu się umowy podpisać nową promocję (nie tak jak przedłużenie że nic nie dają). A w MM ponoć trzeba trochę czekać - 3 miechy (?). Ludzie fajnie to omijali, bo zawierali umowę na nową osobę (inny członek rodziny) i brali nową promocję :D Ale teraz się MM ponoć schytrzyła i dla każdego adresu domowego można wziąść tylko za pierwzsym razem promocję (tak od znajomego słyszałem :D). A potem płać normalnie... :/

  • 0

    27.  2006-09-13 21:17:58

    A tak w ogóle to na moje to te 25zł to powinna być normalna a nie promocyjna cena za np. 256. Jakieś 30-32 zł za 512 itd. Obecnie net jest moim zdaniem za drogi :) Gdziekolwiek by go nie brać. Promocje przyciągają ludzi by potem z nich zedrzeć. Ja wolę nie mieć żadnej promocji, ale net za normalną cenę.

  • 0

    28. ~pwys  2006-09-13 23:02:54  host: clb229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy można wziąść sam internet bez tv kablowej? bo na ich stronie nie mogę się doszukać regulaminu.
    I ile wynosi limit? bo też gdzieś skrzętnie to ukryli :

  • 0

    29. ~getITright  2006-09-14 14:48:05  host: phantom.teldom.pl

    multimedia niech się wali z taką promocją ! promo na wakacje wyglądała tak: za internet 1mbps z limitem 25GB + kablówka pełny pakiet - 94zł za wszystko !!!!!!! I co najważniejsze, UMOWA TYLKO NA ROK !!! a to, co to ma w ogóle być ??? parę złotych taniej niż w TP, która jest dostępna w całej Polsce, ŻAŁOSNE !!! Dla porównania dzisiaj żeby wziąć 1mbps z kablówką umowę podpisuje się AŻ NA DWA LATA (sic!!!) i przez pierwszy rok płaci się 96zł, a przez drugi 131zł, chyba ich pochlastało, a powiem szczerze że już chciałem podpisać z nimi umowę na rok, tylko czekałem aż mi się skończy umowa na kablówkę w UPC, ale z taką ofertą, to chyba by mi musieli dorzucić komputer gratis żebym z tego skorzystał :D

  • 0

    30. ~getITright  2006-09-14 14:53:12  host: phantom.teldom.pl

    polecam wszyskim żeby nie korzystać z tego badziewia, bo jak widać można dać kablówkę z w miarę szybkim netem za 94zł i umową na rok, ale skoro wolą ludzi okradać po chamsku, to ludzie powinni się wstrzymać, jak im się nie będzie sprzedawać, to spowrotem zrobią dobrą ofertę.

Dodaj swoją opinię