Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 500 tys. mieszkań w zasięgu Inotela

500 tys. mieszkań w zasięgu Inotela

WitekT 28 Listopada 2005 15:08

0 0

Po podpisaniu 21 kolejnych umów resellerskich z dostawcami Internetu, w zasięgu telefonii internetowej Inotel znalazło się ok. 500 tys. gospodarstw domowych.

Inotel ostatnio podpisał umowy z firmami dostarczającymi Internet w: Bydgoszczy, Krakowie (3 firmy), Poznaniu, Skoczkowie, Radomiu, Kaliszu, Łodzi (2 firmy), Opolu, Katowicach, Wschowie, Gdyni, Bełchatowie, Siemianowicach, Wrocławiu, Warszawie (2 firmy), Łomiankach i Zielonkach (koło Warszawy).

W sumie w oparciu o platformę Inotela swoje usługi telefoniczne oferuje już 31 providerów z największych polskich miast, których zasięg działania to ok. 500 tys. mieszkań. Wszyscy ci dostawcy świadczą usługi telefonii VoIP w oparciu o platformę Inotela, ale pod własną marką handlową i z niezależnie prowadzoną polityką cenową. W ramach swojego programu resellerskiego Inotel zapewnia im także wsparcie we wdrożeniu usługi, w tym pomoc techniczną, szkolenia i know-how na temat sprzedaży i marketingu usług telefonii internetowej.

Klienci resellerów Inotela mogą dzwonić za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego podłączanego do tradycyjnego gniazdka telefonicznego. Cała infrastruktura VoIP znajduje poza mieszkaniem, na terenie budynku mieszkalnego, a o jej prawidłowe działanie dba dostawca Internetu.
Obecnie wspólnie z resellerami chcemy zintensyfikować działania promujące nasze usługi telekomunikacyjne wśród mieszkańców osiedli, które znalazły się w naszym zasięgu. Argumentem jest niższa cena niż w przypadku telefonii np. Telekomunikacji Polskiej oraz bogactwo usług dodatkowych. Cały czas rozbudowujemy także sieć resellerską - mówi Przemysław Siwek, dyrektor sprzedaży pośredniej w Inotelu.

Platforma Inotela to najbardziej stabilny i zaawansowany technologicznie produkt w zakresie telefonii internetowej w Polsce. Jej przewagą nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest lepsza jakość połączeń (zapewniana m.in. dzięki zastosowaniu w platformie najnowszych rozwiązań firmy Global IP Sound, dostawcy warstwy dźwiękowej do Skype) oraz bogactwo usług dodatkowych przeznaczonych dla abonentów. Platforma zlokalizowana jest w nowoczesnym, bardzo profesjonalnym ośrodku przetwarzania danych spółki GTS-Energis Polska.

Inotel działa na rynku hurtowym, umożliwiając innym operatorom telekomunikacyjnym i ISP świadczenie profesjonalnych usług w zakresie telefonii internetowej. Oprócz dostawców Internetu, w oparciu o platformę Inotela takie usługi oferuje również m.in. GTS-Energis Polska ze wszystkimi swoimi partnerami i resellerami.

Źródło tekstu: Inotel     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-11-28 15:40:21  host: external.ciech.waw.pl

    Tylko dlaczego cenowo IPFON wychodzi najlepiej?

  • 0

    2.  2005-11-28 21:13:21

    poprawnie gramatycznie powinno byc "Lomiankach i Zielonce" ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet