Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 500 MB za 15 zł w prepaidach Orange

500 MB za 15 zł w prepaidach Orange

WitekT 17 Czerwca 2011 10:24

0 0

Od 17. czerwca w prepaidach Orange kupić będzie można nowy pakiet transmisji danych - 500 MB na 30 dni.



Pakiet kosztuje 15 zł, a można uruchomić go kodem *110*66#.




Przypomnijmy, że w prepaidach Orange dostępne są też dwa inne pakiety - 100 MB na jeden dzień za 2 zł (uruchomienie kodem *110*65#) i 100 MB na 30 dni za 10 zł (uruchomienie kodem *110*67#). Stan pakietów można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE na numer 570.

Który operator ma najlepszą ofertę pakietów transmisji danych w ofertach prepaid?

Orange
23.78%
Plus
8.34%
T-Mobile
9.67%
Play
39.13%
Gadu Air
6.83%
mBank mobile
3.11%
Inny
2.40%
Nie mam zdania
6.74%

Wszystkich głosujących: 1127



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    31. ~Calm7  2011-06-17 13:31:28  host: z44-04.opera-mini.net

    30). A ja odpowiem tak: mogles przedluzac wczesniej pakiety?

  • 0

    32. ~  2011-06-17 13:32:01  host: z24-07.opera-mini.net

    @W OFnk naliczanie jest łączne co 100kb/1gr a w pakietach łączne co 50kb.

  • 0

    33. ~e  2011-06-17 13:37:04  host: 77-255-123-106.adsl.inetia.pl

    W Orange dane rozliczane są łącznie! Wystarczy np. spojrzeć na cennik usług w NOG: "16 Za każde rozpoczęte 50 kB połączenia z Internetem. Opłata za wysłanie i odbieranie danych w ramach sesji GPRS naliczana jest łącznie." @30: Jest to bardzo prawdopodobne podobnie jak to miało miejsce z innymi pakietami głosowymi.

  • 0

    34.  2011-06-17 13:39:40

    Bardzo dobry pakiet tylko wprowadzony za późno. Konkurencja takie pakiety ma już od dawna (nie dotyczy T-mobile, bo oni ciągle skromne 100mb).Orange od jakiegos czasu bardzo się stara o klientów.

  • 0

    35. ~  2011-06-17 13:57:04  host: z35-13.opera-mini.net

    Dane z pakietów są rozliczane oddzielnie... Sprawdźcie na billingach sobie. Mówimy o pakietowych rozliczeniach :)

  • 0

    37.  2011-06-17 15:31:12

    @34, faktycznie patrząc choćby na ostatni tydzień, widać że Orange ciągle stara się sprostać nowym wymaganiom klientów. Mam tu na myśli, nową promocję roamingową, na tańsze połączenia z krajami UE, oraz odświeżone animalsy. Nic dziwnego, że przyszedł teraz czas na oferty pre-paidowe.

  • 0

    39. ~toms  2011-06-17 18:53:08  host: avd196.internetdsl.tpnet.pl

    Bardzo dobra oferta. Szkoda, że w ofertach na kartę, nie można wyłączyć kompresji.

  • 0

    40. ~toms  2011-06-17 18:54:27  host: avd196.internetdsl.tpnet.pl

    Zapomniałem dodać, że chodzi mi o oferty Orange ;-)

  • 0

    41. ~  2011-06-17 20:03:26  host: t19-14.opera-mini.net

    No to kolejne wzmocnienie w nowym go. Jedyne co jest do poprawy to bandycka stawka do play.

  • 0

    42. ~mirekb  2011-06-17 20:24:14  host: user-188-33-3-128.play-internet.pl

    a jadnak widac co potrafi konkurencja;-)efekt play i tmobile??wreszcie orange normalnieje z oferta data w prepaid typu voice.szacunek

  • 0

    43.  2011-06-18 05:12:08

    divhashmorex - wiesz co? niedawno kobieta z Orange do mnie dzwoniła z ofertą... owszem powiedziałęm jej ile wydaję i ile wydzwaniam, zaproponowała mi dobre 4 razy więcej minut, ale za cenę o niemal 100% wyższą. Ty pewnie byś powiedział, ze to lepsza oferta?

  • 0

    44. ~  2011-06-18 07:03:14  host: z29-07.opera-mini.net

    43, jasne ze jest to lepsza oferta. Minuta wychodzi taniej

  • 0

    45. ~Calm7  2011-06-18 11:24:30  host: z30-05.opera-mini.net

    43). Ty duzo tez sms wysylasz, czy tylko duzo dzwonisz? * No oferta genialna, haha - dla operatora. Dla Ciebie wzrost wydatkow i dodatkowe minuty ktore pojda sie ganiac z koncem miesiaca.

  • 0

    46. ~bdvr  2011-06-18 13:40:13  host: user-46-113-89-20.play-internet.pl

    To samo jest od 25.06 w sim+ czyli 500 MB za 15 zł. Taktowanie rozłączne - jednostka tar. = 100 kB

  • 0

    47. ~Calm7  2011-06-19 09:19:46  host: z26-13.opera-mini.net

    Dobrze by bylo, gdyby Orange te straszydlo 25gr.za 50Kb w standardzie wywalil... Ta cena jest odkad pamietam - nie do ruszenia!

  • 0

    48. ~lejkowy  2011-06-20 08:30:42  host: v12-15.opera-mini.net

    Takie 500 MB to ja w 2 dni połykam na kompie, dobrze że są inne oferty z lejkiem jak np; Plus na Kartę.

  • 0

    49.  2011-06-20 08:52:16

    Z lejkiem to na pewno super ci się śmiga na kompie :)

  • 0

    50. ~lejkowy  2011-06-20 09:06:45  host: v12-15.opera-mini.net

    Jak się ma lekki system Linux i Operę z funkcją Turbo + Adblock to czemu nie? Oczywiście że lejek nie jest dla YT, flashów itp; ale do normalnego przeglądania z obrazkami jak najbardziej.

  • 0

    51. ~barbos  2011-06-20 14:09:09  host: dpj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak na promocję taryf na kartę, to oferta cenowo prezentuje się w miarę konkurencyjnie. Podobnie zresztą, jak nowe pakiety internetowe na przesyłanie danych w roamingu.

  • 0

    52.  2011-06-26 22:06:33

    @do neta na kompie masz osobne oferty. Całkiem spory pakiet. Może w Heyah i TT wprowadzą lejek po wykorzystaniu większej ilości danych, ale na razie korzystam z neta na smartfonie codziennie i to często, schodzi mi średnio jakieś 150 MB, więc pakiet neta bez limitu danych mi styka.

Dodaj swoją opinię