Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 zł za polecenie telefonu z oferty sieci Play

50 zł za polecenie telefonu z oferty sieci Play

LuiN 3 Stycznia 2012 13:46

0 0

Ruszył program partnerski Polecam Play organizowany przez NOVEM. Każdy uczestnik programu, który skutecznie poleci innej osobie telefon w ofercie sieci Play otrzymać może 50 zł.

Każdy zakup z polecenia użytkownika programu to dodatkowa gotówka dla osoby polecającej - nawet jeśli ostatecznie wybrany zostanie inny telefon. Organizator programu zachęca do umieszczania linków z ofertą na Facebooku, rozsyłaniu ich drogą mailową czy przez Gadu Gadu.

Do wzięcia udziału w programie partnerskim konieczna jest rejestracja pod adresem polecam.play.pl.




Zobacz: regulamin programu Polecam Play dla klientów indywidualnych (plik .pdf; 140 kB).
Zobacz: regulamin programu Polecam Play dla firm (plik .pdf; 364 kB).

Źródło tekstu: NOVEM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 2

    1. ~dreaph  2012-01-03 13:58:07  host: 84.38.98.171.internetia.net.pl

    ciekawy sposób na zwiększenie sprzedaży zyskają liczną rzeszę nowych konsulntantów ;P

  • 2

    2. ~  2012-01-03 14:02:30  host: v07-15.opera-mini.net

    Dobrze płacą za polecenie, z taką stawką powinni znaleść wielu chętnych do programu.

  • -1

    3.  2012-01-03 14:09:50

    A ja juz dawno nikomu nie polecilem abo w Play.

  • 0

    4. ~...  2012-01-03 14:14:27  host: user-109-243-189-109.play-internet.pl

    @3 I słusznie. Jak mieli bezkonkurencyjną ofertę to polecałem każdemu za darmo. Teraz mówię po prostu weź sobie Fresha przetestuj a jak się nie spodoba to zawsze można przenieść numer migiem.

  • 0

    5. ~Słoneczny  2012-01-03 14:20:43  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Dokładnie tak. Nie ma co polecać w ciemno, bo można stracić znajomego. :-) Niech sobie każdy przetestuje na freszu i sam podejmie decyzję.

  • 1

    6.  2012-01-03 14:32:02

    Skoro zwykła osoba dostaje 50zł za polecenie to ciekawe ile dostają handlowcy w salonie za podpisanie umowy...

  • 0

    7. ~  2012-01-03 14:49:15  host: z24-16.opera-mini.net

    @6 pensje?

  • 0

    9.  2012-01-03 15:03:04

    #6 pewnie dostaja mniej, bo sa na etacie. Po za tym, tu play nie placi podatkow jak dla pracownikow na etacie.

  • -1

    10. ~mer  2012-01-03 15:52:10  host: apn-77-114-113-109.dynamic.gprs.plus.pl

    Kumpel podal moj numer telefonu w play dzwonia do mnie po 5 razy dziennie z ofertami gorszymi niz u innych operatorow do tego ten brak programu lojalnosciowego. I ten zasieg...

  • 1

    11. ~kotek  2012-01-03 16:07:29  host: v07-16.opera-mini.net

    @10 I ten zasieg... BTW masz plusa to chyba wiesz jak jest dokladnie z zasiegiem przeciez play ma roaming w plusie i orange nie liczac wlasnego.

  • 0

    12. ~Piotrek  2012-01-03 16:41:11  host: user-164-127-119-2.play-internet.pl

    Jak rozumiem wolą zapłacic 50 zł aby ktoś kupił w eshopie niz prowizje handlowcom w salonach :-( A czy to tylko abo czy też mozna polecic MIXA lub ONLINE??

  • 1

    13. ~mer  2012-01-03 16:57:51  host: apn-77-114-113-109.dynamic.gprs.plus.pl

    @11play ma tak skonstrulowane umowy ze niektore uslugi nie dzialaj w roaming sieci plus i orange. Warto czytac male literki w umowach. Tak jak strefa play w roamingu nie dziala.

  • 0

    14. ~  2012-01-03 20:27:30  host: t14-13.opera-mini.net

    Wszystko powinno być darmo.

  • 0

    15. ~  2012-01-03 20:30:08  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @13 - kiedy była strefa Play... od roku już nie ma w nowych ofertach. I jakie to jeszcze niby usługi nei działają w roamingu? hmmm???

  • 0

    16. ~  2012-01-03 20:34:35  host: user-109-243-86-138.play-internet.pl

    @15 Wideorozmowy i to wszystko chyba. Inna sprawa że np. *111# działa (mi) lepiej na Plusie niż na Play...

  • 0

    17. ~  2012-01-03 20:37:10  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @16 - od roku nie mam telefonu z wideorozmowami, ale wcześniej działały na zasięgu Plusa. Na zasięgu Orange'a nie sprawdzałem, bo wtedy jeszcze nie działał.

  • -1

    20. ~Abonent Play  2012-01-04 08:23:37  host: public-gprs284601.centertel.pl

    Widać jak Play się stacza po równi pochyłej. Ciekaw jestem tylko kiedy sięgnie dna. A co do takiej promocji, to chyba tylko dzieci i bezrobotni mają czas się tym bzdetem zajmować dla 50 zł. Więcej pieniędzy zarobię normalnie pracując niż w tym czasie szukając znajomych na zasadzie "a nuż widelec łyżka któryś se kupi telefon w Playu". Zresztą... przy obecnych warunkach to raczej nikomu nie polecę telefonu.

Dodaj swoją opinię