Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 zł na start w GaduAir

50 zł na start w GaduAir

LuiN 22 Października 2010 13:39

0 0
W promocji GaduAir nowi użytkownicy po zakupie startera GaduAir mogą odebrać dodatkowe 50 zł na rozmowy.

Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które dokonają zakupu zestawu startowego GaduAIR w punktach sprzedaży sieciach: Kolporter, Teletorium, Inmedio lub Relay. Wystarczy w okresie trwania promocji (od 21. października do 20. listopada 2010 roku) doładować konto kwotą minimum 10 zł.

50-złotowy bonus może być wykorzystany w okresie 30 dni na rozmowy w sieci GaduAIR oraz na połączenia z użytkownikami komunikatora GaduGadu.

Zobacz: regulamin promocji 50 PLN na start w GaduAIR (plik .pdf; 368 kB).




Źródło tekstu: GaduAir, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1.  2010-10-22 13:45:12

    Nieźle - świetna promocja. Szkoda tylko, że tak krótka. Do tej pory najbardziej dopieszczane były jedynie startery MNP.

  • 1

    2.  2010-10-22 13:46:24

    Ooo, nie zauważyłem, że to środki tylko Do Gadu Air. Szkoda.

  • 1

    3. ~  2010-10-22 13:50:42  host: t07-14.opera-mini.net

    w sieci rozmawiam glownie z bonusow po doładowaniu a te 50zl to trzeba troche podzwonic tylko ile osob ma GA? ;D Niech lepiej poprawia jakosc systemu chociaz i tak maja lepszy od Play.

  • 1

    5. ~Kris  2010-10-22 14:27:17  host: dmk239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko ładnie pięknie, jednak w większości punktów sprzedaży sprzedawcy krzywią się, jak usłyszą nazwę "gadu air" i od razu lecą teksty "a co to za sieć?". Wczoraj obleciałem ze dwa centra handlowe w warszawie i wszelkie punkty gdzie można kupić startery (kioski, saturny, carrefoury, empiki i inne rtv agd) i nigdzie nie da się dostać... Chyba kupie przez neta.

  • 1

    9.  2010-10-22 14:42:14

    @5 - Kris, ja mam do sprzedania kilka starterów GA, więc jak coś to pisz na priv. A GA to według mnie dobra oferta:) Tanio a jakość połączeń zdecydowanie lepsza od play. Mam też tanio doładowania GA :) Pozdrawiam

  • 0

    10. ~  2010-10-22 14:49:34  host: t19-10.opera-mini.net

    No i to powinno byc newsem dnia! Czyli korzystajac z doladowan dilera mozna dzwonic do play za 13-15gr! Czyli GA poszlo po bandzie i przebiło mbank. W takim razie Play bedzie od swieta:-D GA to obecnie najbardziej kompletny prepaid z darmowym netem i kasa za odebrane połączenia. PLAY wymieka ze swoim pakieciarstwem

  • 0

    11. ~bledos  2010-10-22 15:36:10  host: cyt202.internetdsl.tpnet.pl

    10. czytanie ze zrozumieniem sie kłania...

  • -1

    12. ~silve  2010-10-22 15:38:08  host: dpg45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja dobra na pozyskanie fanów, to trzba przyznać, ale sama sieć nie wygląda imponująco (czasami zrywa połączenia), a przede wszystkim nie rozwija się, GA jest oparta na niszy użytkowników komunikatora, podczas gdy CP rośnie w siłę.

  • 0

    13. ~  2010-10-22 15:42:59  host: chello089078010020.chello.pl

    @bledos; 10 pisał w nawiązaniu do info od Taryfiarza19gr o wprowadzeniu przez GA stawki 29/19gr także do Play. Administracja wycięła komentarze 6-8

  • 0

    14. ~bledos  2010-10-22 15:54:21  host: cyt202.internetdsl.tpnet.pl

    13 - to raczej nie te miejsce na ten komentarz

  • 0

    15. ~  2010-10-22 16:00:07  host: chello089078010020.chello.pl

    14bledos; czepiasz się ;) Jak pojawiła się pierwsza informacja o nowej stawce do Play, to jeszcze nie było odpowiedniego newsa na Telepolis.

  • 0

    18. ~qwerty  2010-10-22 17:23:20  host: 77-255-25-48.adsl.inetia.pl

    Jakaś zachęta to jest. Do tej pory doceniani byli tylko przenoszący numer z innej sieci, sam załapałem się na 5x10zł (do wyk. na wszytko, pakiety premium SMS itd.), teraz jest 30% więcej do bodajze 12(?) dołądowań... Sieć jest mała, ale jeżeli np. dwie, najczęściej z sobą rozmawiające osoby kupią startery, choćby do testów - mają co wygadać. Potem mogą ładowac za 30zł i wybrać, czy chcą mieć darmowe rozmowy w sieci, czy płaską stawk do wszystkich (poza Play, gdzie jest cennikowe 49gr, a teraz, promocyjne 29gr)

  • 0

    19.  2010-10-22 17:29:18

    @qwerty; z tego co zrozumiałem to 19gr można mieć też do Play. Jedynie numeru Playowego nie możesz wpisać do Wybranych numerów a w promocji Wszechdostępni jak najbardziej bierze udział

  • 0

    20.  2010-10-22 17:34:25

    c.d. 19; nie moge znaleźć info na ich stronie ale wydaje mi się, że promocje się łączą

  • 0

    22.  2010-10-22 18:24:16

    Trudno jest zarzucić coś, czemuś czego nie było wczesniej i jest jak najbardziej za darmo. Fajna i łatwa do uzyskania sprawa - wystarczy doładowanie za zaledwie 10zł. Widzę, że niektórym i to za dużo a bonus jest i za mały (ma złe parametry) - tak, tak, najlepiej, żeby te 50zł było na zakup usług i SMS Premium, ludzie - myśleć.

  • 0

    23. ~  2010-10-23 13:35:06  host: 91.216.160.11

    Lipa, jak kupiłem starter jakoś w lutym to dostałem po doładowaniu 20 zł kolejne 20 zł, a potem (chyba za 60 dni) kolejne 30 zł. I była to kasa NA WSZYSTKO - akurat mnie net najbardziej interesował.

  • 0

    24. ~  2010-10-23 23:49:45  host: t07-13.opera-mini.net

    Doładowania gaduair można kupic w inmedio przy pl.zawiszy.

  • 0

    25.  2010-10-30 09:45:53

    19: Jest dokładnie odwrotnie - numery Playowe nie mają stawki 19gr we wszechdostępnych, natomiast możesz je wpisać do wybranych numerów, tylko że promocyjna będzie tylko stawka smsa 1gr

Dodaj swoją opinię