Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% więcej za doładowanie w Lajt Mobile

50% więcej za doładowanie w Lajt Mobile

msnet 11 Sierpnia 2017 12:32

3 1
lajt mobile 50 gratis

Doładowując konto w Lajt Mobile w dniach 12-15 sierpnia kwotą od 10 do 500 zł przez stronę WWW sieci, dostaniemy dodatkowe 50% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus, doładowanie należy wykonać przez stronę lajtmobile.pl. Bonus wpłynie na konto maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od doładowania i będzie mógł być wykorzystany na koncie głównym.


Źródło tekstu: Lajt Mobile     

Dodaj do:

Tagi: promocja doładowań | lajt mobile

w sumie: 4

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-108-238.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet