Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% więcej w tuBiedronce

50% więcej w tuBiedronce

LuiN 6 Grudnia 2011 18:17

0 0
Od 5. grudnia obowiązuje nowa promocja doładowań w ofercie tuBiedronka. Doładowując konto za 50 zł otrzymać można 25 zł gratis.

Promocja trwa do 31. grudnia. W trakcie trwania promocji użytkownik może wielokrotnie otrzymać promocyjne doładowanie, pod warunkiem jednak, że łączna wartość przedpłaty nie przekroczy 1000 zł.

Doładowanie świąteczne wydłuża ważność na połączenia wychodzące o 90 dni i dodatkowo o 30 dni na połączenia przychodzące.

Zobacz: regulamin promocji Doładowanie Świąteczne (plik .pdf; 51 kB).




Źródło tekstu: tuBiedronka     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    13. ~zolvio  2011-12-06 20:14:08  host: public59286.xdsl.centertel.pl

    @11 Kto Ci ukradł? Na przyszłość nie trzymaj gotówki po kątach, tylko w portfelu. Mi kiedyś Play wyzerował stan konta we Freshu, ale po interwencji w punkcie Obsługi Klienta środki zaraz wróciły

  • 1

    14. ~...  2011-12-06 20:18:37  host: 2.214.243.105

    @13 Właśnie, przynajmniej powinno się chować do skarpety kasę. Ciekawe czy była chociaż przykryta- ta kasa w kącie.

  • 0

    16.  2011-12-06 20:37:22

    @15, to nawet nie jest MVNO. Jest to jedna z marek PTC, jak Heyah :).

  • 1

    17. ~luki  2011-12-06 21:24:14  host: ip-99-048.smtvsat.pl

    a kto jeszcze jest w tej sieci? chyba właściciele, zarząd i rada nadzorcza biedronki

  • 1

    18. ~  2011-12-06 21:45:47  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    @11- z KĄTA to ci mogli ukraść co najwyżej miotłe,a 15 zł to Ci mogli ukraść z konta.

  • 1

    19. ~  2011-12-06 21:54:11  host: z26-15.opera-mini.net

    @11 Bardzo się cieszę że dałeś się oskubać, jak dla mnie to bąba.

  • 0

    20. ~  2011-12-06 22:26:25  host: 184-82-4-142.static.hostnoc.net

    W tuBiedronka jest najtaniej, podwojenia konta, a nie tak jak w Play, nic nie dają i zasięgu na dodatek nie ma.

  • -1

    21. ~  2011-12-06 22:55:48  host: p17-06.opera-mini.net

    play ma drogo i niczym się nie wyróżnia na tle konkurencji, chyba że słabym zasięgiem. Brawo tu biedronka za promocje

  • -1

    22. ~  2011-12-07 05:20:27  host: z51-07.opera-mini.net

    powinno byc w tuBiedronka albo tuBiedronku. Ach ci redaktorzy

  • 0

    23. ~  2011-12-07 06:54:17  host: z22-09.opera-mini.net

    ta siec u mnie dzialalaby bo maja zasieg tmobile a oni nawet na wsi pod lasem stawiaja nodeB. Dziekuje im za to

  • 0

    24. ~lalas  2011-12-07 08:36:16  host: 212.160.172.70

    na dzisiejsze czasy to jest śmiech normalnie...

  • 1

    25. ~wo  2011-12-07 09:23:05  host: 77-45-14-148.sta.asta-net.com.pl

    @ 21 play ma najtaniej, zasięg dodatkowo plusa i od niedawna orange. jak chcesz przepłacać - to proszę bardzo, ale play ma najtaniej i nikt nie przebije play

  • 0

    26. ~arek  2011-12-07 10:35:31  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    no play ma fajnie z tymi roamingami niestety inne sieci nie mają miedzy sobą raamingu a powinny współdziałać

  • 0

    27.  2011-12-07 10:56:31

    Od czasu gdy w Play mozna logowac sie do Orange (i korzystac tez z pakietow internetowych w roamingu) to Play jest najlepsza siecia moim zdaniem. Zasieg 3ch sieci (Play, Plus, Orange) i najtansza oferta (aktuanie za 10 zl na 30 dni mam 200 MB internetu i 33 zł do wykorzystania na polaczenia, smsy, mms, wiec jak za darmo!). Nawet jak jestes na odludziu to jest spora szansa, ze ktoras z sieci bedzie miala dobry zasieg i internet bedzie Ci dobrze dzialal :)

  • -1

    28. ~  2011-12-07 15:51:22  host: abfh177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25-play jest jedna z najdrozszych sieci wiec nie kłam

  • 0

    29. ~  2011-12-07 17:00:29  host: 77-253-189-212.adsl.inetia.pl

    13 - w moim freszu kiedyś zniknęło ponad 30zł, mimo natychmiastowej interwencji do tej pory nie zwrócili.

  • 0

    30. ~  2011-12-07 17:02:41  host: z50-06.opera-mini.net

    @21,27,29.hasełka, hasełka, hasełka. A może jakieś konkrety?

  • 0

    31. ~  2011-12-07 17:16:45  host: 77-253-189-212.adsl.inetia.pl

    30 - co mam przedstawić? Korespondencję z BOKiem żebyś uwierzył?

  • 0

    32. ~bierzcie FREE w Orange  2011-12-08 07:10:12  host: public-gprs268126.centertel.pl

    Ja mam Playa Fresha i go przerabiam za 5 zlotowe doładowanie aby dzwonić na stacjonarne ALE uwaga; nie zawsze obiecane dzwonienie daje się dokonać na... Playa kartowiczów. Wtedy jest informacja:"Nie masz środków na koncie (albo w kącie jak ten pierwszy pisaż)" Więc ten Play nie jest wiele obecnie wart. Polecam obecnie w Orangu taryfę Free a w niej same cuda: za 29 zł dzwonienie do wszystkich wielkich sieci, 30 smsów darmowych co miesiąc mimo iż w kącie nic nie mam poza miotłą, przedewszystkim zaś UWAGA po 3x dołądowaniach po 5 zł mam obecnie w tym koncie do internetu aż 300 MB na dane a szybkość jest aż 5,6 MB a nie jak miałem do tej pory 0,5 MB No i co nie bez znaczenia, wazność karty mam na 2 lata.

  • 0

    33. ~dopisek  2011-12-08 07:13:35  host: public-gprs268126.centertel.pl

    ps. Miało być..a nie jak do tej pory w PLAYu miałem szybkość 512 kBs 2.oczywiście z Orange dzwonienie głosowe kosztuje 29 groszy za minutę.

Dodaj swoją opinię