Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% więcej w Mobilkingu

50% więcej w Mobilkingu

LuiN 8 Lipca 2009 11:05

0 0

Mobilking, największy polski operator MVNO w ramach wdrażania nowej strategii przygotował dla swoich użytkowników promocję. Od 8. lipca do 31. sierpnia każdy użytkownik Mobilking, który doładuje swoje konto kwotą większą lub równą 20 zł otrzyma 50% więcej.

Dodatkowe doładowanie może zostać wykorzystane w dowolny sposób (połączenia głosowe, wiadomości SMS, MMS, Internet czy nawet roaming). Promocja dotyczy wszystkich kanałów oraz form dystrybucji doładowań (karty zdrapki, doładowania elektroniczne). Dodatkowe złotówki można wykorzystać w ramach normalnej ważności konta.




Zdecydowaliśmy się na zakup Mobilkinga, aby aktywnie promować markę i w pełni wykorzystać jej potencjał. Prezentowana promocja jest początkiem działań wynikających z nowej strategii. Kolejne tygodnie będą obfitować w działania zmierzające do umocnienia pozycji operatora i uatrakcyjnienia jego oferty szczególnie w kierunku usług dodanych. - powiedział Leszek Kułak, prezes MNI Premium.

Źródło tekstu: Mobilking     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2009-07-08 13:46:52

    Dobre posunięcie ze strony Mobilkinga.Mimo to czekam na bardziej zdecydowane posunięcia z jego strony.

  • 0

    21. ~  2009-07-08 13:49:47  host: 188.33.64.74

    Jako uzytkownik MK najbardziej nie podoba mi sie stawka za internet, bo poza nią nie jest zle - stawki tylko 10gr wiecej niz w Play Fresh, a za to ludzie maja tanio do mnie, a i takze ja dzwonie tanio do Playa. Jestem zadowlony nawet w obecnej formie z tego operatora.

  • 0

    22.  2009-07-08 13:53:18

    Mobilking nie wprowadzi stawki tj X groszy do swoich i Y do wszystkich ... Tam zawsze jest jedna stawka do WSZYSTKICH.:) Jak wprowadzą 29 do wszystkich to bedzie genialnie a jak jeszcze taniej to rewelka :)

  • 0

    23. ~  2009-07-08 13:56:24  host: t10-04.opera-mini.net

    W mk to nie realne zwłaszcza że przejmuje go mni mobile, może i obniża połączenia, gdzieś na stawkę w Play.

  • 0

    24. ~  2009-07-08 14:03:56  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Jeżeli w EZO zaproponowali 29gr do PRAWIE WSZYSTKICH, to w MK mogą zaproponować 29 DO WSZYSTKICH ;) Myślę, że poczekają aż mBank ujawni swoją ofertę, to dopiero MK wprowadzi swoją.

  • 0

    25. ~  2009-07-08 14:10:23  host: public29056.xdsl.centertel.pl

    #16 i zbankrutowali...

  • 0

    26. ~MaRiO  2009-07-08 14:52:57  host: prx.is.net.pl

    to teraz juz wiem co oznaczal ten sms pare dni temu ze mobilking wraca do gry i ze pojawi sie nowa oferta.. pozdro :))

  • 0

    27. ~orel  2009-07-08 15:02:31  host: chello089079104040.chello.pl

    hmm a do mnie dziś przyszedł starter mBanku z allegro - 19gr do WSZYSTKICH (dzwoniłem do PLAY - sprawdzone, działa) i 50MB/mies neta free z taryfikacją 1kB (czytaj - nie przekroczę tego za cholerę, net potrzebny do push email i wspomagania GPSu przy fotkach). Niby tylko przez 12mies, ale raz że to tylko prepaid, dwa że co będzie za rok będę myślał.. za rok :) Wrzuciłem tą kartę do swojej N79, starego simplusa do starego tel (do rozmów w sieci z rodziną) i jestem happy od rana :))))) Raczej ta oferta tutaj i inne w ciągu 2-3miesięcy mnie do zmiany obecnego nie skuszą, po wakacjach zawsze jest stagnacja, więc jak teraz nic nie wypłynie - to do świąt będzie cisza na rynku.

  • 0

    28. ~  2009-07-08 15:10:54  host: nat05.rtk.net.pl

    do 27: no - ja też czekam na mBank mobile - pierwsze 3 miesiące będzie to głównie do netu i pierwsze pare dni na połączenia także. Dlaczego tak? otóż wtedy inny starter przeniesiony zostaje do play fresh. Wtedy dają przez 3 miesiące po 30zł a sam muszę zapłacić 14 na początek by to mieć (czyli 9zł starter i 5zł doładowanie) i wtedy realnie 3 miesiące rozmów do wszystkich sieci kosztuje mnie 4-5 gr/min - i w tym momencie taką ofertę przez najbliższe 3 miesiące pewnie nikt nie będzie w stanie przebić... A po 3 miesiącach...?? To się okaże kto da mi lepsze warunki... Jak play fresh da 19gr/min do wszystkich w standardzie i nadal będzie 5gr/min do play i na stacjonarne to zostaję na dłużej...

  • 0

    29. ~  2009-07-08 16:19:44  host: chello087207224188.chello.pl

    Ja jeszcze czekam na starter mBanku ;)Swoją drogą bardzo ciekawe czy dadzą takie stawki w oficjalnej oferciw 15lipca? Natomiast co do MobilKinga to myślę, że 25gr i 6m-czna ważność konta byłaby naprawdę dobrą ofertą ale oczywiście jeśli dadzą 20gr to będzie miłą niespodzianką. Prawda jest trochę smutna, bo poza grupką ludzi, która śledzi na portalach telekom. oferty i wie jakiego operatora wybrać, to zdecydowana większość użytkowników nawet nie wie po jakich stawkach dzwoni. Ostatnio uświadamiałem uzytkowników Sami Swoi (istny skansen jeżeli chodzi o cennik) że u każdego innego operatora zapłacą ponad połowę mniej.

  • 0

    30.  2009-07-08 17:01:24

    Te smsy informujace uzytkownikow Mobilkinga o promocji 50% Extra niestety jak zauwazylem nie docieraja chyba do tych uzytkownikow ktorzy przeniesli swoje numery z innych sieci do Mobilkinga.

  • 0

    31. ~  2009-07-08 19:49:45  host: user-89-108-216-174.mobile.playmobile.pl

    Doładowałem za dwie dychy i narazie po dwóch godzinach nie ma bonusu :)

  • 0

    32.  2009-07-08 20:53:37

    Jutro trzeba Playa doładować w końcu też dorzucają 50% do doładowania.

  • 0

    33.  2009-07-08 20:58:29

    Potwierdzam słowa moich Przedmówców.Otrzymałem dziś starter mbanku.Połączenia za 19 gr (w tym do Play).Darmowy pakiet 50 mb miesięcznie też jest.Trudno będzie Mobilkingowi dorównać tej ofercie nawet, jeżeli tj.promocja.

  • 0

    34.  2009-07-08 22:03:26

    I te startery mbanku z polaczeniami po 19gr. sa dostepne dla kazdego?

  • 0

    35.  2009-07-09 00:25:24

    a czy każdy może posiadać ten starter z mbank jak wygląda sprawa jeżeli nie posiadam w tym banku konta? i jeszcze jedno jak jest z doładowaniem?

  • 0

    36. ~  2009-07-09 07:54:57  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @34,35,- startery mBank mogli kupić wszyscy na allegro. Obecnie jest możliwe przeniesienie numeru do mBank tej taryfy "19gr do wszystkich" ale dotyczy to klientów mBanku, do których wysłany został kod aktywacyjny. Z tego co mogliśmy tutaj wyczytać wysyłane są tylko 2 kody ;) więc można nawet spróbować migrować z numerem nie będąc zaproszonym przez mBank ;) Doładowania można realizować przez internet ale dostępne są także w sieci sklepów Żabka.

  • 0

    37. ~FLA  2009-07-10 21:34:56  host: 94.254.155.155

    Doładowałem za 10 zł. i też dali 5 zł. ekstra :-)

  • 0

    38. ~maciek  2009-07-10 21:50:34  host: aazx27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie za dyche nic nie dali... :-(

  • 0

    39.  2009-07-12 19:42:03

    Mam pytanie: Jestem, jako MVNO, zaawansowanym dostawcą usług, ile płacę za minutę połączenia/klienta MNO?

Dodaj swoją opinię