Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "50% więcej" w Mixie dla firm w Orange

"50% więcej" w Mixie dla firm w Orange

sirmark 16 Listopada 2007 00:56

0 0
Orange przygotował promocję "50% Więcej do wszystkich w Mixie dla Firm", w ramach której użytkownicy otrzymują dodatkowe 50% kwoty abonamentu do wykorzystania na dowolne usługi.

Bonus przyznawany jest automatycznie na okres 12 miesięcy. Nie jest pobierana opłata aktywacyjna i opłata abonamentowa.

Zobacz: szczegóły promocji 50% Więcej do wszystkich w Mixie dla Firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2007-11-16 03:56:25  host: f142-136.opera-mini.net

    T12

  • 0

    2.  2007-11-16 07:44:20

    Nie czytałem reg. ale jeśli rzeczywiście do wszystkich, na dowolne usługi. Oby nie do wszystkich w orange. ;)

  • 0

    3. ~ezin2  2007-11-16 08:20:12  host: nat-tor2.aster.pl

    "Dodatkowy pakiet kwotowy przyznany w ramach Usługi mozna wykorzystac do wszystkich sieci komórkowych i sieci stacjonarnych na połaczenia głosowe (krajowe, miedzynarodowe i roamingowe), SMSy, MMSy, transmisje TV i video (streaming video) oraz na połaczenia z Internetem i WAP, z wyłaczeniem numerów skróconych i specjalnych okreslonych w Cenniku usług w planach taryfowych Nowa Firma Mix, przy czym dodatkowy pakiet kwotowy bedzie wykorzystywany jednoczesnie z kwota abonamentowa." - kurcze naprawdę do wszystkich !?

  • 0

    4.  2007-11-16 08:41:03

    No nareszcie do wszystkich! A teraz takie pytanko: jak myślicie, czy to będzie obowiązywać tylko w najnowszej ofercie czy jak ktoś ma starszego Mixa to przy przedłużaniu umowy też będzie można skorzystać z tej usługi? Zależy mi na tym, ponieważ tu mam abonamenty za 20 i 50 zł do wyboru, a obecnie korzystam z Mixa 30. 20 to za mało a 50 to za dużo:/

  • 0

    5. ~eSiK  2007-11-16 09:09:12  host: atropos.tpi.pl

    Tak, potwierdzam. Promocja obejmuje 50% więcej do wszystkich :)

  • 0

    6. ~Cichy  2007-11-16 09:57:09  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Juz za 8 dni bede mogl przedluzyc umowe z Orange. Jaki telefon mam wybrac ? Tylko bez dzojstica.

  • 0

    7. ~  2007-11-16 10:03:23  host: 195.117.208.112

    se k550i, sam e-250 , mot k1 , nok 3110c - polecam ;]

  • 0

    8. ~Młody  2007-11-16 10:04:43  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Czy znacie jakies fajne strony www ?

  • 0

    9. ~Cichy  2007-11-16 10:07:24  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Czy jak bede chciał przdluzyc umowe to ile bede mosial zaplacic za telefon ?

  • 0

    10. ~eSiK  2007-11-16 10:11:09  host: atropos.tpi.pl

    ~Cichy: To zależy jaki masz abonament ;)

  • 0

    11. ~  2007-11-16 10:14:12  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    mam abonament za 50 zł

  • 0

    12. ~issa  2007-11-16 10:59:04  host: inet20908na-3.eranet.pl

    To jakaś prowokacja z tym "do wszystkich sieci". Przecież wszyscy mają wszystkich w Orange.

  • 0

    13. ~xxx  2007-11-16 11:05:09  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Ile zapłacę za nowy telefon kiedy bede chcial przedłużyć umowe. Płace teraz 50 zł abonamentu.

  • 0

    14. ~Czesio  2007-11-16 11:23:36  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Kocham Czarodziejki z Ksiezyca. !!!!

  • 0

    15. ~deathbird  2007-11-16 12:36:30  host: acpv149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zalezy ile przekraczasz abonament, jaka oferta i na jak długo bedzie umowa

  • 0

    16. ~xxxx  2007-11-16 13:47:59  host: chello083144069242.chello.pl

    Abonament przekraczam o 10 zł. Oferta na 24 miesiace.

  • 0

    17. ~xxx  2007-11-16 13:49:00  host: chello083144069242.chello.pl

    Oferta Nowy Twoj Plan

  • 0

    18. ~eSiK  2007-11-16 14:54:05  host: atropos.tpi.pl

    Ale napiszcie jakie macie plany dokładnie i jakie chcecie telefony ;) To Wam podam orientacyjne ceny...

  • 0

    19. ~elkanguro  2007-11-16 17:08:12  host: bld172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    idź do salonu to się dowiesz albo spójrz w cennik

  • 0

    20. ~  2007-11-19 09:05:59  host: acpv96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem pod wrażeniem:) 50% więcej do wszystkich sieci chyba najlepsza promocja w tym roku chociaż swieta sie zblizaja wiec moze cos jeszcze nowego wypalic.jednak potwierdza sie to ze dla biznesu najlepiej wziac u nich abonament

Dodaj swoją opinię