Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% taniej w ofercie Play Abonament 40

50% taniej w ofercie Play Abonament 40

sirmark 24 Maja 2008 23:37

0 0

Od 23. maja w Play dostępna jest promocja Play Abonament 40 taniej o 50%. Oferta skierowana jest do nowych abonentów, którzy w okresie jej trwania podpiszą umowę na 24 miesiące.

W ramach promocji abonent otrzymuje 50% rabatu na comiesięczną opłatę abonamentową w ofercie Play Abonament 40 przez 3 pierwsze pełne okresy rozliczeniowe od aktywacji. W pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym klient również otrzymuje rabat w wysokości 50% na opłatę za abonament naliczany proporcjonalnie do liczby dni pozostałych do końca tego okresu.




Przyznany rabat nie ma wpływu na Pakiet Złotówek, który klient będzie otrzymywał zgodnie z ofertą.

Nowa promocja obowiązuje do odwołania.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~chmura  2008-05-25 02:36:19  host: chmura.netburg.pl

    Jak najbardziej. Do kupienia w 2 kolorach srebrna i czarna.

  • 0

    12. ~Porazka  2008-05-25 08:42:02  host: h-87-199-25-5.dolsat.pl

    O kur.....!!! Co za promocja!!! Juz widze te tlumy w salonach!! hehehee znizka przez 3 miesiace jaaany kto im to wymysla!!

  • 0

    13. ~darek  2008-05-25 08:50:28  host: 86-63-64-83.sta.asta-net.com.pl

    Ja taka znizke mialem w zeszlym roku to nie zadna nowosc w play

  • 0

    14.  2008-05-25 11:04:40

    do 10 - E51 jest dostepna w wiekszosci salonow, przynajmniej tak bylo do wczoraj, jak bylem w pracy ;)

  • 0

    15.  2008-05-25 11:41:48

    *10 Nokia E51 jest dostępna dla abo - 40zł za 1zł:) z kartą 1 GB;)

  • 0

    16.  2008-05-25 11:46:41

    Szału nie ma, to fakt. Myślę jednak, że znajdą osoby które się na to skuszą, choćby po przeczytaniu tego newsa :) Dwa lata to szmat czasu, ja już się na to nie piszę choćby wciskaliby mi nawet najdroższy telefon z oferty za złotówkę.

  • 0

    17. ~rozal  2008-05-25 12:00:54  host: nat1.telkonet.pl

    E51 za 1zł? W cenniku jest za 399zł w abo 40zł.

  • 0

    18.  2008-05-25 12:08:36

    Tak na szybko sobie liczę. 24mce = 900zł + powiedzmy 10 mms/mc (48zł na 24 mce) + transmisja danych (tu można tylko szacować, przyjmijmy ostrożną zabawę w internecie za 10-20zł mc czyli 240-480zł na 24mce, bo pakietów w tym abo chyba nie ma?). RAZEM daje to jakieś 1188-1428zł przez dwa lata. Bierzemy oczywiście N73 lub E51 i sprzedajemy za 500-600zł. Daje to w sumie około 800zł które musimy wyłożyć przez 2 lata a to z kolei powoduje obniżenie kosztów miesięcznego utrzymania do około 33zł/mc. Gdyby mmsy były wliczone w abo i internet był DUŻO tańszy byłaby to oferta więcej niż dobra a tak jest tylko nienajgorzej.

  • 0

    19.  2008-05-25 12:09:53

    17, rozal: Widzę w cenniku że za 1zł.

  • 0

    20. ~chmura  2008-05-25 12:49:10  host: chmura.netburg.pl

    17: sprawdz dobrze cenniki a dopiero pozniej wprowadzaj ludzi w blad.

  • 0

    21. ~indios  2008-05-25 13:14:12  host: doj83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocje na pierwsze 3 mc z tego, co widzę. A dalej juz nie jest tak rozowo, tak? Dla nowych klientow lepiej isc do plusa na pieciolinie i miec przez duuzo wiecej czasu darmo 5 osob.

  • 0

    22. ~mhm  2008-05-25 13:22:48  host: aars70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na e51 w dwoch miejscach na stornie sa rozne ceny dla abo 40. rozumiem z ewazniejsza jest ta w PDFie

  • 0

    23.  2008-05-25 13:48:18

    Pewnie ich salonowcy zaczeli nekac, bo po wprowadzeniu nowych taryf ruch w salonach spadl do zera... Tylko czekac, az za kilka/nascie dni wprowadza obnizke 50% do pozostalych (juz niestety nie tak atrakcyjnych) abonamentow. Duzym bledem bylo calkowite wycofanie starych taryf. Aktualnie oprocz tanich telefonow ta siec juz praktycznie nie ma nic szczegolnego i nie warto sie pchac na smycz, no chyba ze ktos potrzebuje fajnego telefonu na raty...

  • 0

    24. ~Sb  2008-05-25 15:11:39  host: bug154.internetdsl.tpnet.pl

    Jakie Samsungi i Nokie są w tym abo po 1zł ?

  • 0

    25.  2008-05-25 19:03:17

    Wycofali stare abonamenty, ale jeśli juz jakiś posiadasz, to dalej możesz zmienić warunki na np wyższy abonament na starych warunkach.

  • 0

    26.  2008-05-25 20:08:01

    18. uwzgledniajac znizke 3x50% miesieczny koszt abonamentu przez 24 mies. wynosi 37,5 zł.

  • 0

    27. ~tomiq  2008-05-25 21:52:13  host: apn-77-115-112-242.gprs.plus.pl

    24. Nokie E51, N73, 6151 są po złotówce a samsungow jeszcze wiecej np U700...

  • 0

    28. ~xxx  2008-05-25 22:39:49  host: host-89-228-144-218.gorzow.mm.pl

    I tak lipa. 3 miesiące.. teżmi wielka promocja. Nawijają makaron na uszy. Niech wprowadzą przechodzenie niewykorzystanych minut.

  • 0

    29. ~rozjaśnienie  2008-05-25 23:10:59  host: ebx245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @chmura: Ty sam cenniki posprawdzaj :D premia jest na nowych zasadach i min są tylko do play :D sam się podszkol a potem szpanuj na portalach ^^

  • 0

    30. ~kiko  2008-05-26 09:27:29  host: doj23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Erze przy zakupie nowego abo przez Internet przez pierwsze 3 miesiące płaci się 1 pln, niezależnie od wysokości wybranego abo. nie chcę porównywac ofert w tym momencie, ale sama oszczędnośc większa, nawet kilkaset złotych przy wyższych ofertach, pzdr

Dodaj swoją opinię