Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% taniej w ofercie Play Abonament 40

50% taniej w ofercie Play Abonament 40

sirmark 11 Lutego 2008 12:59

0 0

Od 12. lutego Play wprowadza na rynek walentynkową propozycję w ofercie Play Abonament 40. Oferta skierowana jest do nowych abonentów, którzy w okresie jej trwania podpiszą umowę na 24 miesiące.

W ramach promocji "Abonament 50% taniej" abonent otrzymuje 50% rabatu na comiesięczną opłatę abonamentową przez 3 pierwsze miesiące od aktywacji. W pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym klient również otrzymuje rabat w wysokości 50% na opłatę za abonament naliczany proporcjonalnie do liczby dni pozostałych do końca tego okresu.




Przyznany rabat nie ma wpływu na Pakiet Złotówek, który klient będzie otrzymywał standardowo co miesiąc w wysokości 48 PLN.

Nowa promocja "Abonament 50% taniej" obowiązywać będzie od 12 do 29. lutego.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~m  2008-02-11 14:08:56  host: nat6ip18.bazapartner.pl

    2-bylem na wyspach i mialem playa .Przede wszystkim bedzie ci chodzil albo w tmobile albo w 3.Musisz wejsc na strone i poczytac o ustawieniach.Chodzi roaming za pomoca krotkich kodow!!!poczytaj spokojnie i wszystko bedzie chodzic.

  • 0

    10. ~  2008-02-11 14:14:11  host: te00.techentrance.com

    Jak ma chodzic jak nie dziala?!?!?!?! Loguje sie tylko do jednego operatora i tyle, nie chce zmienic na innego/innych. Na stronie nic nie ma o krotkich kodach, wpisujesz numer 0048... i tyle - na podstronie o pakiecie narciarskim.

  • 0

    11. ~  2008-02-11 14:19:04  host: te00.techentrance.com

    Jak korzystać z usługi "Tani roaming"? Znajdując się w roamingu wejdź w menu PLAY, wybierz funkcję "Tani Roaming" i WL (włącz) by ją uaktywnić. Aktywacja usługi jest bezpłatna. Od tej pory wszystkie rozmowy międzynarodowe możesz wykonywać w trybie "Tani Roaming". W przypadku trudności z odnalezieniem menu "PLAY" skorzystaj z instrukcji telefonu i wybierz "SIM Application Toolkit", która jest odpowiednikiem menu "PLAY". Wybierz potem "Tani roaming", a następnie: - Wpisz żądany numer poprzedzając go "+" lub "00" oraz prefiksem międzynarodowym - Na ekranie zobaczysz potwierdzenie zgłoszenia - Po chwili system do Ciebie oddzwoni. Numer z jakiego otrzymasz połączenie zależy od kraju, w którym przebywasz (ale nie jest to numer, który wybierasz) - Zaakceptuj połączenie - Poczekaj na połączenie z rozmówcą

  • 0

    12.  2008-02-11 14:19:41

    Może spróbuj zamiast 0048 +48??

  • 0

    13. ~  2008-02-11 14:19:48  host: te00.techentrance.com

    --------Tylko ze to jest tani roaming. W pakiecie narciarskim nic nie pisza jak wybierac polaczenia.

  • 0

    14. ~  2008-02-11 14:20:14  host: te00.techentrance.com

    AS a co to za roznica?

  • 0

    15. ~  2008-02-11 14:49:33  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    #14.ale z ciebie trol.trol.trol. wszdzie piszesz to samo zygac mi sie schce.

  • 0

    16. ~  2008-02-11 14:52:22  host: te00.techentrance.com

    gej42.internetdsl.pl: Chce miec kontakt z rodzina i prosze o pomoc. Jesli BOK nie moze to Was chcialbym grzecznie poprosic o rade. Przepraszam jesli sie zdenerwowales ale jestem w ciezkiej sytuacji.

  • 0

    17.  2008-02-11 14:59:03

    Jakaś widocznie jest skoro przez +48 idzie a 0048 nie zawsze....

  • 0

    18. ~  2008-02-11 15:20:40  host: te00.techentrance.com

    Na stronie Play pisza ze mozna stosowac 2 formy.

  • 0

    19. ~piokuk  2008-02-11 15:29:59  host: 82.160.57.42

    Przestań chłopie zawracać głowę. Argument o braku mozliwości kontaktu z rodziną jest chybiony bo jakos możesz od dwóch dni pod każdym postem glowę truć swoim problemem. Wyslij im smsa, ze zyjesz. I do widzenia.

  • 0

    20. ~  2008-02-11 15:48:30  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    #16.zgadz sie jak masz neta to zadzwon przez skypa alebo esa wysli.a w dazdym temacie wysyla wiadmosci i kazdy odp.bylo zalozyc temat na forum i tyle. troche szacunku dla nas.

  • 0

    21.  2008-02-11 15:55:44

    chyba chciales troche pomarudzic jaki to play jest feee :)

  • 0

    22. ~  2008-02-11 16:00:22  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    wes inny tel.i katre przemien

  • 0

    23. ~witacom  2008-02-11 19:50:28  host: 195.116.180.13

    czy tę ofertę można łączyć z ofertą 50 % taniej za przeniesienie numeru?? Jeśli tak, wychodziłoby że przez 3 miesiące miałbym gratis :D

  • 0

    24.  2008-02-11 20:26:38

    A może Ci Anglosy dali sobie spokój z takim dennym operatorem jak PLAY. Ja z kartą Orange w Anglii w zasięgu Orange nie mam problemów nawet łączę się z 3G. :)

  • 0

    25.  2008-02-11 20:29:42

    Ale i tak wy kochacie PLAY nad niebiosa podniecacie się "milionem klientów", a najlepiej idźcie do piaskownicy pochwalcie że jest super PLAY ma ekstra ofertę no nic tylko dzwonić... :D Może kolega z piaskownicy się zgodzi mieć w śliwce???

  • 0

    26.  2008-02-11 22:10:33

    I znowu trolowanie.

  • 0

    27.  2008-02-11 22:36:16

    wróbelek i kto to mówi??? Dobra odczepię się od tego PLAY bo jeszcze wrogów sobie narobię.

  • 0

    28.  2008-02-12 08:31:35

    Kwistas - Ty wiesz w ogóle co znaczy trolować?? I co jak co, ale ja innych użytkowników nie nazywam np. debilami. A Ty i owszem. Więc wiesz... Gdybym był złośliwy, to bym napisał, że jedyna kultura jaką posiadasz, to kultura żywych bakterii. PS Mam Ere, Play'a, i MixPlusa. Chyba mam roztrojenie jaźni jak na playlovera.

Dodaj swoją opinię