Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% promocyjnego abonamentu w Play także dla firm

50% promocyjnego abonamentu w Play także dla firm

WitekT 29 Listopada 2007 17:34

0 0

Play wprowadził do ofert dla biznesu świąteczną promocję analogiczną do tej, która funkcjonuje w ofercie prywatnej - Play dla firm 50% taniej.



W ramach tej propozycji abonenci podpisując umowę na 24 miesiące otrzymują 50% rabat na comiesięczną opłatę abonamentową przez 6 pierwszych miesięcy od aktywacji.


Zobacz: regulamin promocji Play dla firm 50% taniej.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-11-29 17:38:11  host: 212.160.172.70

    Dobre posunięcie ;)

  • 0

    2.  2007-11-29 17:54:50

    Jak najbardziej dobre posuniecie, dotyczy abo 50, a jakie telefony będą promowane w tej świątecznej ofercie?

  • 0

    3. ~Play Dla Firm  2007-11-29 17:57:20  host: chello087207047129.chello.pl

    PKT 1 mówi - "W ramach Oferty Promocyjnej „Play dla Firm 50% taniej” Abonent otrzymuje rabat w wysokości 50% wartości Abonamentu przez sześć pierwszych, pełnych Okresów Rozliczeniowych, co oznacza, że w przypadku oferty Play dla Firm 50 wartość miesięcznego Abonamentu przez sześć pierwszych pełnych Okresów Rozliczeniowych wyniesie 25 zł brutto" Gdzie abonament 50 jest w regulaminie netto.Więc 25 zł brutto to 19.5 netto - 50 netto a 25 brutto - 61 brutto.Sami sobie policzcie ,że coś tu jest nie tak!

  • 0

    4. ~dzejson  2007-11-29 18:31:11  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    czy ta promocja sie laczy z promocja przy przenoszeniu numeru?

  • 0

    5.  2007-11-29 18:35:38

    3. Jest błąd w regulaminie zamiast 25 brutto powinno być 25 netto.

  • 0

    6. ~  2007-11-29 19:30:27  host: p07-06.opera-mini.net

    P1 i e90 w play mix to jest news dnia

  • 0

    7. ~Chrum  2007-11-29 21:10:45  host: gw-100.lublin.enterpol.pl

    Walą te promocje byleby tylko osiagnąć zaplanowaną ilość abonamemanemntów. Jednak trzeba przynac, że mają je chyba nalpiej przemyślane.

  • 0

    8. ~merafil  2007-11-29 21:22:43  host: 87-205-161-129.adsl.inetia.pl

    Ta promocja nie laczy sie z ta przy przenoszeniu numeru. Szkoda.

  • 0

    9.  2007-11-29 23:28:25

    Ta promo jest dobra - i tylko dzieki niej Play jako tako daje rade na rynku firmowym... ale dotyczy tylko najnizszego abonamentu, wiec mozna znow zaczac sie smiac :) W praktyce 70tka indywidualna z podobna promocja jest lepsza :)

  • 0

    10.  2007-11-30 08:42:41

    Nie wiecie czy Promocja przy przenoszeniu numeru łączy (telefon z wyższego abo.)się z Promocją 3 miesięcy za 1 zł? Mowie o ofercie dla firm.

  • 0

    11. ~kaka  2007-11-30 10:09:23  host: ackm11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie ta oferta Abonament 40 ?? na stroni play nie ma nawet wzmianki.

  • 0

    12.  2007-11-30 10:35:04

    Na stronie Play masz informacje o taryfie 40 w dziale Biuro Prasowe: http://media.playmobile.pl/notatka_87372.html

  • 0

    13. ~zyskkkkkkk  2007-12-11 13:18:35  host: een90.internetdsl.tpnet.pl

    ..przy przenoszeniu cena apartu jest brana z wyższej taryfy, a wieć zdecydowanie niższa, nic nie zuskuje sie wybierajac najwyższa taryfe...((;

  • 0

    14. ~piter  2007-12-12 21:24:00  host: public-gprs70729.centertel.pl

    witam, dzisiaj posmigalem nieco po operatorach i play jak dla mnie prowadzi...do tego z czego pamiętam przy 50-tce na firme jest 250min/misiąc-sporo! w dodadku ta promocja:) zastanawiam się jedynie który phon wybrać??? (L760-chyba 1zł, K800i-około200zł, U700-ok.300zł...wolę nieco dołożyć i kupić pożądny tel. ale który? jakieś porady? Pzdr.piter

Dodaj swoją opinię