Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 proc. ekstra w Mobilkingu

50 proc. ekstra w Mobilkingu

Ringu 25 Października 2010 15:51

0 0
Od dziś Mobilking promuje doładowania. W ramach akcji, każde zasilenie promowane jest bonusem w wysokości 50%.

Promocja trwa do 22. listopada. Operator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z promocji po dokonaniu doładowań na sumę powyżej 1000 zł.

Zobacz: regulamin promocji doładowań w Mobilkingu (plik .pdf; 37 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 1

    41. ~Damian  2010-10-25 23:00:20  host: 178-36-38-173.adsl.inetia.pl

    NIP nie jest do niczego potrzebny. Widać prawdziwi mężczyźni :P

  • 0

    42. ~  2010-10-25 23:09:33  host: 178.56.137.228

    36- a masz jakąś stronkę do sprawdzania w jakiej sieci jest numer?

  • 1

    43.  2010-10-25 23:17:38

    Przyznam,ze tempo promocji maja zdumiewajaco wolne. Sam uzytkuje MKinga (dodatkowo) od jakos - poczatku roku. Polaczenia drogie (0.39 mozna odczuc), brak pakietow znizkowych. Brak promocji. Doladowanie przedluza konto o 3msce (tutaj plus). Ale ogolnie drogi jest ten MKING :( A szkoda.

  • 0

    44.  2010-10-26 00:59:57

    @42: sprawdznumer.pl i wjakiejsieci.pl

  • 0

    45.  2010-10-26 10:03:42

    37: Racja, ale sprawdzane przeze mnie numery należały do MEC.

  • 0

    46. ~arys  2010-10-26 10:20:51  host: 212-106-30-193.adsl.inetia.pl

    W jakiej sieci to obecnie najlepsza do sprawdzania stronka. Pokazuje nawet MVNO np. GaduAir, carrefour mova a nie tak jak inne że PLUS. MobilKinga mam jednego, ostatnio zarejestrowałem, bo planuję go przerzucić ale przyznam, że niektóre wymagane dane w tym ich formularzu są wg. mnie niepotrzebne np. NIP. Niestety po MNI nie spodziewam się dobrej oferty dlatego przerzucam numer do mbanku albo Carrefoura, bo tam minutami za zakupy można roczna ważność uzyskać a to najbardziej mnie interesuje na tym numerze ;)

  • 0

    47.  2010-10-26 13:21:15

    To Mobil King jeszcze istnieje? Że tak powiem wow ;-) Ten bonus to do wszystkich sieci czy to MK? Czy oni mają aktualnie stawki na poziomie innych operatorów?

  • 0

    48. ~arys  2010-10-26 13:57:31  host: 212-106-30-193.adsl.inetia.pl

    @47; istnieje cały czas. Stawki nie są atrakcyjne bo 39gr/min. do wszystkich. Przeważnie raz na 6m-cy jest 50% do doładowania, co pozwala uzyskać stawki 26gr/min.

  • 1

    49. ~Kajtek  2010-10-26 15:02:57  host: user-188-33-17-178.play-internet.pl

    Jedziecie po tym Mobilkingu jak po łysej kobyle. Zobaczcie lepiej jakie stawki proponuje TAK TAK czy Sami Swoi a potem narzekajcie. Mobilking pierwszy obniżył stawkę do 50 gr zmuszając w3 to obniżenia cen tego już nikt nie pamięta...

  • 0

    50. ~  2010-10-26 15:23:53  host: 195.8.220.207

    tylko, że teraz MK to inna bajka będąca w rękach innego właściciela, który swoje MVNO wcale nie rozwija i tak samo obecnie wygląda oferta w MK

  • 0

    51.  2010-10-26 15:59:52

    "49.Kajtek" - nikt nie jedzie po MKingu. Tez mam jakos sentymenty do niego ale porownanie Mkinga do Playa - no niestety na korzysc Playa. MKing ma teraz rozmowy po 0.39 (konkurencja 0.29), brak totalnie pakietow jakichkolwiek. Szkoda. Bo dobra siec i dobry zasieg. Ciekawa alternatywa. Ale sam pouzywaj - i zobacz jak szybko 20zl w MKingu sie niestety konczy :( A szkoda.

  • 0

    52. ~  2010-10-26 16:06:12  host: t23-09.opera-mini.net

    mobilking to prosta oferta z dobrą waznoscią konta. Niestety w MNI nie spodziewam sie nic dobrego. Mogliby dac bez promocji 25gr i byloby ok. Szkoda ze tak to sie toczy bo kiedys kibicowalem MK. MNI to dzisiaj egzotyka ze swoimi prepaidami.

  • 0

    53.  2010-10-26 16:11:58

    Dokladnie sie zgadzam. 25gr/min + 9gr/sms i mysle ze przy tych troche gorszych warunkach waznosci konta od Play - moglby poszalec na polskim rynku. A tak to - glownie dla pasjonatow raczej. Bo nawet jako 2 numer - (zapasowy do malego uzywania) to i tak niestety Play lepszy. 5zl i waznosc konta 365 dni. Szkoda, Szkoda.

  • 0

    54.  2010-10-26 20:37:59

    49: Prawda jest taka, że MK rewelacyjny cenowo nie był (no, krótko może byli, na przełomie 2008/09, kiedy obniżyli z 50 do 39 groszy). Byli natomiast pierwsi pod względem taniego utrzymywania konta na połączenia wychodzące. Przyszedł jednak PF i ich załatwił także pod tym względem. Inna sprawa, to sobie popsuli wizerunek emitując seksistowskie reklamy. No, bo kupiłbyś MK dziecku? Sądzę, że jako rodzic kilka razy byś się zastanowił.

  • 0

    55. ~  2010-10-26 21:04:04  host: 195.8.220.207

    Z tymi reklamami to ostran nagonka. Świetne były :) chodziło im o wzbudzenie zainteresowania. Jedyny minus kampanii to brak informacji o stawkach. Ale jeśli ktoś się zainteresował to nie miał żadnego problemu ze znalezieniem takich informacji np. w necie.

  • 0

    56. ~  2010-10-27 12:02:34  host: public-gprs106791.centertel.pl

    Jak dobrze pamiętam Mobilking umarł śmiercią tragiczną, a że ożył, no cóż, taki Simplus czasem też to robi.

  • 0

    57. ~  2010-10-27 22:44:54  host: ip-193-239-80-35.merinet.pl

    ceny SMSów międzynarodowych też pozostawiają trochę do życzenia - 70 gr!?!?! lekka przesada...

  • 0

    58. ~  2010-10-28 15:43:16  host: 195.8.220.207

    i aby było śmiesznie to np. SMS dla numerow bedacych w roamingu w strefie 1 to koszt 54 groszy. hahaha

  • 0

    59. ~dudek984  2010-10-28 16:53:36  host: chello089078099152.chello.pl

    Bylem w mobilking miałem złoty numer i przeniosłem bo różne chodzą teorie że Era ma to przejąć ale tak jak Plus utrzymuje Sami Swoi bo tam jest trochę użytkowników.Ogólnie nie jest taką złą siecią nie ma sponsora i to ją dołuje najwięcej wydała na reklamy i modelki.Ale ma dobrą myśl zobaczymy co zrobi w niedługim czasie

  • 0

    60. ~moi  2010-11-01 10:42:57  host: 195.8.220.207

    Jednak załatwiłem sobie starter i doładowałem - przyda się na SMS Premium i międzynarodowe. Zawsze to kilka złotówek więcej do wykorzystania.

Dodaj swoją opinię