Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 mln iWatchy w ciągu pierwszego roku. Wiele kształtów i rozmiarów

50 mln iWatchy w ciągu pierwszego roku. Wiele kształtów i rozmiarów

LuiN 20 Czerwca 2014 20:21

8 8

Powołując się na niezależne źródła, agencja Routers poinformowała, że tajwańska Quanta od lipca rusza z masową produkcją zegarka Apple iWatch.



Z informacji Reutersa wynika, że Apple liczy na sprzedaż w ciągu pierwszego roku aż 50 mln sztuk swoich zegarków. Ekrany dostarczy LG Display, z kolei singapurski Heptagon odpowiedzialny będzie za dostawy pulsometrów.




Koperta zegarka Apple'a będzie ponoć prostokątna, z 2,5-calowym ekranem LCD. Najprawdopodobniej jednak to tylko jeden z wariantów urządzenia - Wall Street Journal twierdzi, że zobaczymy kilka wzorów i rozmiarów ekranu.

Firma analityczna IDC szacuje, że w tym roku sprzedaż elektroniki będącej częścią garderoby potroi się względem wyniku z 2013 roku.

Sprzedaż nowego gadżetu Apple'a ruszyć ma w październiku.

Źródło tekstu: Reuters, WSJ, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iwatch

w sumie: 25
  • 2

    6.  2014-06-21 02:17:04

    @2: a ja mam 20-kilko letni zegarek Montana z 16-oma melodyjkami... :D
    iPhone mogę kupić ale w cenie tak do 500zł, czyli nigdy. ;)

  • 1

    7. ~ila  2014-06-21 12:47:14  host: google-proxy-66-249-81-159.google.com

    Kolejny marketingowy kit kit hura.....

  • 2

    8. ~jarko  2014-06-21 13:38:13  host: n11-01-07.opera-mini.net

    Niepotrzebny gadżet, który trzeba trzymać blisko gniazdka. Ale są tacy, jak jeden tutaj komentujący (Dzięki Bogu jakoś go teraz nie widać) którzy symbol jabłka mogliby sobie wytatuować na kości ogonowej i tacy na pewno będą wniebowzięci, bo z kieszeni lansu tak nie widać a na ręku inna sprawa :D

  • 2

    9. ~Tomek  2014-06-21 14:19:13  host: dwp218.internetdsl.tpnet.pl

    Hmm...zaraz...kiedy ja ostatnio ładowałem moją Festinę?... A, już wiem...tyle w temacie.

  • -4

    10. ~PeeN  2014-06-21 14:55:19  host: 188.117.149.170

    Bzdurne komentarze, jeszcze nie wiecie co to będzie potrafiło, a juz sie wypowiadacie. Żałosne.
    Jak kogoś stać to sobie kupi choćby dlatego ze to jabłko pokazujące sama godzinę na ręce.

    Kupiłem raz macbooka, teraz nie chce innego kompa i basta. Dlaczego? Nie wiem, poprostu pracuje mi sie na nim rewelacyjnie i *** mnie obchodzi jakie ma parametry, a jakie mógłbym mieć w tej samej cenie.

  • 0

    11. ~  2014-06-21 17:19:35  host: apn-31-2-68-60.dynamic.gprs.plus.pl

    Może fajny będzie

  • 0

    12.  2014-06-21 17:56:51

    @10 nie durne komentarze a prawa fizyki. Bateria jak utrzyma się 4 dni to będzie cud i to w trybie czuwania. A co z obsługą? 12 godzin i po zegarku? W takim razie to nie zegarek a śmieć. Nie ważne jakie ma logo ani jakie możliwości - podstawowym zadaniem zegarka jest wskazywanie godziny. Zegarek, który z tym sobie nie radzi to *** a nie zegarek. Nawet jeśli ma wbudowany teleport.

  • 2

    13. ~Cyanoone  2014-06-21 20:05:29  host: 91.224.47.100

    @10. OS X można zainstalować na innych komputerach niż te z jabłkiem. Podejrzewam, że jakbym dał Ci Lenovo z OS X to byś nie poczuł różnicy. Pozdrawiam ;)

  • -1

    14.  2014-06-21 21:52:35

    Ale to nie bedzie zegarek - to bedzie iwatch - czyli sterowanie smartfonie, muzya i pulsometr w jednym - dla aktywnych jak znalazł - telefon w kieszeni a wszystko robisz na nadgarstka, byle by z cena nie przesadzili to bedzie fajny gadżet dla aktywnych

  • 0

    15.  2014-06-21 22:08:56

    @14 jak nie ma GPS to lipa a nie gadżet z wysokiej półki dla aktywnych.

  • 0

    16.  2014-06-21 23:03:43

    4: Muszę cię zmartwić... Chińczycy produkują takie zabawki już od dawna. Więc kto tu kogo podrabia? :)

  • 0

    17.  2014-06-22 09:20:50

    @3: chyba raczej koszule z długim rękawem lub bluzę:)

  • 0

    18. ~Dupelek  2014-06-22 14:02:20  host: 23.236.124.216

    Czy intdrnet teź moźna mieć

  • 0

    19.  2014-06-22 18:59:47

    A tak w ogóle to podziwiam pomysłowość niektórych ludzi. Lansować wielkie i niewygodne smarty, żeby móc sprzedawać peryferia umożliwiające ich wygodną obsługę...piękne - po prostu mistrzostwo. ;)

  • 0

    20. ~  2014-06-22 19:37:02  host: n08-10-02.opera-mini.net

    Ciekawe ile tego sprzedadzą w ciągu roku. Tylko żeby nie podzielił losu modelu 5c który w dużych ilościach leżakuje w magazynach.

  • 0

    21.  2014-06-22 20:02:05

    @20 widać, że nie masz za grosz smaku! Dobre i elitarne wino musi swoje poleżeć, tak jak iP5c. Tylko tanie i marne wina schodzą od razu z półki. - tęsknie za applefanem.

  • 0

    23. ~Marian  2014-06-22 20:33:21  host: n08-09-02.opera-mini.net

    Były już spodnie, czas na koszule. Do tego gadżetu nadała by się taka koszula (marynarka, kurtka) z ładowarką ale koniecznie z krótszymi rękawami żeby było widać zegarek ;)

  • 0

    24. ~Calm7  2014-06-22 22:40:43  host: n13-07-03.opera-mini.net

    21). A ja wręcz odwrotnie: odczuwam dużą ulgę gdy go nie ma :-) ..no, ale każdy ma jakieś zboczenia :-D

  • 0

    25. ~  2014-06-22 23:27:26  host: n11-03-07.opera-mini.net

    Zapowiada się fajnie :-P

  • 0

    26. ~Ababa  2014-06-23 14:08:32  host: host31-42-22-122.tvkdiana.pl

    A mówią , że Samsung kopiuje Apple a w przypadku zegarków jest to , że samsung pierwszy to wprowadził , a teraz Apple kopiuje , ale kto się tu ze mną zgodzi :C

Dodaj swoją opinię