Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 mln iWatchy w ciągu pierwszego roku. Wiele kształtów i rozmiarów

50 mln iWatchy w ciągu pierwszego roku. Wiele kształtów i rozmiarów

LuiN 20 Czerwca 2014 20:21

8 8

Powołując się na niezależne źródła, agencja Routers poinformowała, że tajwańska Quanta od lipca rusza z masową produkcją zegarka Apple iWatch.




Z informacji Reutersa wynika, że Apple liczy na sprzedaż w ciągu pierwszego roku aż 50 mln sztuk swoich zegarków. Ekrany dostarczy LG Display, z kolei singapurski Heptagon odpowiedzialny będzie za dostawy pulsometrów.


Koperta zegarka Apple'a będzie ponoć prostokątna, z 2,5-calowym ekranem LCD. Najprawdopodobniej jednak to tylko jeden z wariantów urządzenia - Wall Street Journal twierdzi, że zobaczymy kilka wzorów i rozmiarów ekranu.


Firma analityczna IDC szacuje, że w tym roku sprzedaż elektroniki będącej częścią garderoby potroi się względem wyniku z 2013 roku.


Sprzedaż nowego gadżetu Apple'a ruszyć ma w październiku.

Źródło tekstu: Reuters, WSJ, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iwatch

w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6.  2014-06-21 02:17:04

    @2: a ja mam 20-kilko letni zegarek Montana z 16-oma melodyjkami... :D
    iPhone mogę kupić ale w cenie tak do 500zł, czyli nigdy. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~ila  2014-06-21 12:47:14  host: google-proxy-66-249-81-159.google.com

    Kolejny marketingowy kit kit hura.....

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    8. ~jarko  2014-06-21 13:38:13  host: n11-01-07.opera-mini.net

    Niepotrzebny gadżet, który trzeba trzymać blisko gniazdka. Ale są tacy, jak jeden tutaj komentujący (Dzięki Bogu jakoś go teraz nie widać) którzy symbol jabłka mogliby sobie wytatuować na kości ogonowej i tacy na pewno będą wniebowzięci, bo z kieszeni lansu tak nie widać a na ręku inna sprawa :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9. ~Tomek  2014-06-21 14:19:13  host: dwp218.internetdsl.tpnet.pl

    Hmm...zaraz...kiedy ja ostatnio ładowałem moją Festinę?... A, już wiem...tyle w temacie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    10. ~PeeN  2014-06-21 14:55:19  host: 188.117.149.170

    Bzdurne komentarze, jeszcze nie wiecie co to będzie potrafiło, a juz sie wypowiadacie. Żałosne.
    Jak kogoś stać to sobie kupi choćby dlatego ze to jabłko pokazujące sama godzinę na ręce.

    Kupiłem raz macbooka, teraz nie chce innego kompa i basta. Dlaczego? Nie wiem, poprostu pracuje mi sie na nim rewelacyjnie i *** mnie obchodzi jakie ma parametry, a jakie mógłbym mieć w tej samej cenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-06-21 17:19:35  host: apn-31-2-68-60.dynamic.gprs.plus.pl

    Może fajny będzie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-06-21 17:56:51

    @10 nie durne komentarze a prawa fizyki. Bateria jak utrzyma się 4 dni to będzie cud i to w trybie czuwania. A co z obsługą? 12 godzin i po zegarku? W takim razie to nie zegarek a śmieć. Nie ważne jakie ma logo ani jakie możliwości - podstawowym zadaniem zegarka jest wskazywanie godziny. Zegarek, który z tym sobie nie radzi to *** a nie zegarek. Nawet jeśli ma wbudowany teleport.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    13. ~Cyanoone  2014-06-21 20:05:29  host: 91.224.47.100

    @10. OS X można zainstalować na innych komputerach niż te z jabłkiem. Podejrzewam, że jakbym dał Ci Lenovo z OS X to byś nie poczuł różnicy. Pozdrawiam ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14.  2014-06-21 21:52:35

    Ale to nie bedzie zegarek - to bedzie iwatch - czyli sterowanie smartfonie, muzya i pulsometr w jednym - dla aktywnych jak znalazł - telefon w kieszeni a wszystko robisz na nadgarstka, byle by z cena nie przesadzili to bedzie fajny gadżet dla aktywnych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-06-21 22:08:56

    @14 jak nie ma GPS to lipa a nie gadżet z wysokiej półki dla aktywnych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-06-21 23:03:43

    4: Muszę cię zmartwić... Chińczycy produkują takie zabawki już od dawna. Więc kto tu kogo podrabia? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-06-22 09:20:50

    @3: chyba raczej koszule z długim rękawem lub bluzę:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~Dupelek  2014-06-22 14:02:20  host: 23.236.124.216

    Czy intdrnet teź moźna mieć

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-06-22 18:59:47

    A tak w ogóle to podziwiam pomysłowość niektórych ludzi. Lansować wielkie i niewygodne smarty, żeby móc sprzedawać peryferia umożliwiające ich wygodną obsługę...piękne - po prostu mistrzostwo. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2014-06-22 19:37:02  host: n08-10-02.opera-mini.net

    Ciekawe ile tego sprzedadzą w ciągu roku. Tylko żeby nie podzielił losu modelu 5c który w dużych ilościach leżakuje w magazynach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-06-22 20:02:05

    @20 widać, że nie masz za grosz smaku! Dobre i elitarne wino musi swoje poleżeć, tak jak iP5c. Tylko tanie i marne wina schodzą od razu z półki. - tęsknie za applefanem.