Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 mln iPhone'ów, pół miliona iPad'ów

50 mln iPhone'ów, pół miliona iPad'ów

WitekT 8 Kwietnia 2010 20:56

0 0

Podczas dzisiejszej konferencji prezentującej iPhone OS4, Apple podało kilka ciekawych statystyk dotyczących iPhone’a i iPad’a.

Do dziś Apple sprzedał 450 tys. iPadów, na które ściągnięto 600 tys. e-booków. W ciągu pierwszych 24 godzin użytkownicy tabletu ściągnęli milion aplikacji. W ciągu pierwszego tygodnie w AppStorze pojawiło się 3,5 tys. dedykowanych urządzeniu aplikacji.




Na rynku jest 50 mln sztuk iPhone’ów oraz 35 mln sztuk odtwarzaczy iPod touch. W AppStorze znajduje się 185 tys. aplikacji, które zostały ściągnięte ponad 4 mld razy.

Szerzej o nowościach i zmianach w iPhone OS 4 pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 2

    1. ~  2010-04-08 21:17:43  host: t13-07.opera-mini.net

    To wielki sukces biznesowy sprzedac tak wielkie ilości nie tak znow taniego sprzetu. Tym bardziej, ze produkty Apple dalekie sa od doskonałości. Wielka sztuka. rcicho

  • 2

    2.  2010-04-08 21:31:56

    Apple jest po prostu genialne! Może nie do końca jesli chodzi o technologię, ale o marketing to na pewno! :) Gratulujemy

  • 1

    3.  2010-04-08 22:12:15

    A nie było czasem prognoz że 700 tys w sam weekend czy coś? a tu 6 dni i 450 tys.

  • 1

    4.  2010-04-08 22:15:26

    @3 - były jakieś, ale okazały się lewe i niesprawdzone, podane za szybko. Te 450 tys. okazuje się prawdziwe.

  • -1

    5. ~  2010-04-08 22:28:53  host: t11-15.opera-mini.net

    Nie tak znow wielka sztuka. Wystarczy jak widac zeby wyglad (TRWALY a nie np przecierajacy sie na krawedziach i skrzypiacy) zaprojektowali profesjonalni designerzy a deklarowane funkcje sprzet oferowal naprawde a nie na niby bo gdzies tam po cichu jakis maly sabotazyk uniemozliwi lub skutecznie obrzydzi ich faktyczne wykorzystywanie :-) Plus rozsadna nierabunkowa polityka wspierania juz sprzedanego produktu i jest sukces.

  • 1

    6.  2010-04-08 23:08:39

    @5 ładnie to ująłeś "ozsadna nierabunkowa polityka wspierania juz sprzedanego produktu" mój iphone ma ponad 2 lata i wciąż jest wspierany

  • 1

    7.  2010-04-09 00:49:36

    GRATULACJE marketingu...

  • -1

    8. ~  2010-04-09 06:49:23  host: bcd76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Działa wam p4 we Wrocławiu? Ja się nie mogę do nikogo w sieci dodzwonić, kody ussd nie działają.

  • -1

    9. ~  2010-04-09 06:53:47  host: bcd76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A do plusa w tej chwili, loguje, loguje, loguje, loguje, loguje i po chwili brak dostępu do sieci...

  • 0

    10. ~  2010-04-09 06:56:19  host: bcd76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6 raz próbuje i nie może wbić.... Coś im padło na własnej sieci, bankowo w moim rejonie żadne połączenie wewnątrz sieci nie jest realizowane, słyszę ciszę i po chwili pik,pik,pik i mnie rozłącza.

  • -1

    11. ~  2010-04-09 06:59:00  host: bcd76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po włączeniu/wyłączeniu telefonu, w ogóle się nie loguje. Zero kresek zasięgu. Po ręcznym wyszukaniu sieci jest play przy próbie zalogowania mam brak dostępu. Ehh...

  • 0

    12. ~  2010-04-09 07:37:45  host: 77-253-99-226.adsl.inetia.pl

    to była awaria krajowa, już jest ok :)

  • -1

    15. ~  2010-04-09 09:16:30  host: t20-06.opera-mini.net

    U mnie w Krotoszynie tez nie dalo rady ustawic połączenia internetowego w Play Fresh. Od ok 8 godz juz jest ok. rcicho

  • 1

    16. ~  2010-04-09 10:06:17  host: t14-01.opera-mini.net

    Jak wymienić złuzytą baterie w iPad?

  • -1

    17.  2010-04-09 10:32:25

    We Wroclawiu w nocy z 7-8.04 wylaczyli 3G. A do dzisiaj do 7 rano w oole nie bylo sieci 3G dostepnej

  • -1

    18. ~  2010-04-09 13:49:23  host: chello089074158242.chello.pl

    dobry produkt, to się dobrze sprzedaje - proste, a że się to niektórym frustratom nie podoba, którzy wieszczyli klęskę iphonowi od samego początu - i ich przewidywania okazały się kompromitacją - to już inna sprawa, ciężko się przyznać do błędu co frustraci ? ;)

  • 1

    19. ~ddd  2010-04-09 18:13:40  host: 212.160.172.70

    Panowie jak w playu jest teraz stan darmowy to nie dziwcie się przeciążeniom sieci :)

Dodaj swoją opinię