Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 minut na pielgrzymce "w naszej Rodzinie"

50 minut na pielgrzymce "w naszej Rodzinie"

WitekT 9 Lipca 2013 18:44

9 14
Uczestnicy XXI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 13-14. lipca, będą mogli nabyć starter sieci "w naszej Rodzinie" z promocyjnym pakietem 50 minut rozmów.

Pakiet zostanie uruchomiony tym osobom, które do końca lipca zasilą konto kwotą co najmniej 25 zł. Minuty są przyznawane w ciągu 10 dni od zasilenia, a wykorzystać je można w ciągu 30 dni.


Źródło tekstu: w naszej Rodzinie     

Dodaj do:

Tagi: w naszej rodzinie

w sumie: 34
  • 1

    17. ~abc  2013-07-10 00:06:30  host: public-gprs584677.centertel.pl

    padlem ze smiechu na tego co napisal ze telepolis nie ma weersji mobilnej :D od kiedy wpadlem na ta stronke to ladnych gigsow juz tu zostawilem :) a jestem tu juz dluuugo ale nigdy sie nie zalogowalem :) jakos tak nie wiem czemu. Waznosci konta wrodzinie sa spoko :) ale co to jest 50min. I aktywacja w ciagu 10dni? masakra

  • 2

    18. ~  2013-07-10 01:20:06  host: v48-13.opera-mini.net

    a ja przez smartfon wchodzę na normalną strone telepolis i wszystko dobrze mi wyświetla

  • -1

    19. ~  2013-07-10 01:22:11  host: v48-13.opera-mini.net

    ludzie już mają wybrane sieci z lepszymi ofertami,ta sieć w rodzinie czy naszej rodzinie jedna z nich ma chyba darmowe połączenia z radiem ale poza tym trudno się doszukać jakichś zalet w tej sieci

  • 0

    20. ~W4Ready  2013-07-10 06:21:51  host: 37.30.18.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czyżby odpowiedź na Playowe darmowe rozmowy na innej "pielgrzymce"?

  • 0

    21. ~  2013-07-10 08:04:45  host: 212-106-28-165.adsl.inetia.pl

    Nie rozumiem, co w tym takiego dziwnego i śmiesznego jest. Promocja jak inne u pozostałych operatorów. Wszystkie próby ironizowania z tego operatora dowodzą małości komentujących. Sam byłem na pielgrzymce w klasie maturalnej. Od tamtego czasu minęło 15 lat i uważam, że było to niesamowite przeżycie.

  • 0

    22.  2013-07-10 09:12:32

    21, naprawdę nie sądzę, aby ktoś tu ironizował z samej pielgrzymki. Promocja jest dość słaba, oferta także. Dobre są okresy ważności konta (wbrew jednemu z komentarzy), ale to za mało, by ten news uznać za "Ważny". Ot taka sobie promocyjka podobna do tego co ostatnio zaoferował Orange (chodzi o słabe bonusy do doładowań, gdyż kilka innych promocji było tam bardzo ciekawych).

  • 0

    23. ~slawgo  2013-07-10 10:21:50  host: 93.154.146.60

    W Virgin Mobile za 10 zł mam:dodatkowo,5Zł =15zł aż do wydzwonienia nie na 30 dni żenada,pozatym gratis megabajty,niewspomne o darmowych SMS-ach do końca 2013r,pozostało mi jeszcze1898 sms-ów,to jes Oferta dla prostego człowieka a nie zdzierstwo Oj co na to powie papa Franisco?

  • -1

    24.  2013-07-10 11:08:43

    Jedna uwaga do wszystkich: Telefonia "w naszej Rodzinie" nie ma nic wspólnego z Rydzykiem ani jego fundacją, ani też z nieistniejącą już telefonią "w Rodzinie".

  • -1

    25.  2013-07-10 11:10:15

    ...nieistniejącą we władaniu fundacji Rydzyka, bo generalnie istnieje.

  • 1

    26.  2013-07-10 11:42:51

    @24 Mylisz się. Sieć "W Naszej Rodzinie" jest projektem Rydzyka. Założył ją jak "rozstał" się z Centernetem (czyli wRodzinie). Prześledź archiwum telepolis w tym temacie.

  • 0

    27. ~kinder biovital  2013-07-10 12:16:08  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    Do jasnej ciasnej. To nie jest portal kulturowo-polityczny, tylko portal telekomunikacyjny. I niech sobie Rydzyki mają sieć i oferują co chcą. Teksty typu, że sieć jest żałosna, że Rydzu nabija szmal na starych ludziach wyładowujcie gdzie indziej. Ja też mam głęboko gdzieś Radio Maryja i cały KRK (z ludźmi sługami włącznie). Ale tu są informacje o wszystkich sieciach, jedyne i najświeższe, więc bardzo dobrze, że pojawiają się wieści od wszystkich operatorów. Przynajmniej portal nie jest upolityczniony. To samo może działać na drugą stronę, a więc Play na lewackim woodstocku - również mi to nie przeszkadza.

  • 1

    28.  2013-07-10 12:45:48

    PiotrM: istnieje i dalej ma dwuletnią ważność konta ; ) #22 @divhashmorex: a ja myślę, że ktoś jednak podważa akurat sens słowa "pielgrzymka" w tym przypadku.. Dla mnie to kolejne pranie mózgu i dojenie biednych, religijnych i często naiwnych (a bardzo często samotnych i nieszczęśliwych) babć i w pomniejszym stopniu dziadków.. I potem wychodzą z tego niestety skrzywione, zacietrzewione i tendencyjne spojrzenia na świat, weź potem z człowiekiem rozmawiaj używając rozsądnych argumentów...

  • 0

    29.  2013-07-10 12:57:17

    w naszej rodzinie to taki phishing na sieć w rodzinie ?

  • -1

    30. ~r  2013-07-10 14:03:46  host: public-gprs640702.centertel.pl

    Dobrze że to nie jest moja rodzina bo bym musiał dmuchać do Częstochowy żeby 50 minut dostać a mam drogie buty ;-)

  • -1

    31. ~ZZTOP  2013-07-10 14:14:31  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    lepiej by dali wieczne odpuszczenie grzechów niż jakieś tam 50minut!!

  • 0

    32. ~  2013-07-10 15:43:16  host: v57-16.opera-mini.net

    wiekszosc komentarzy nie na temat. po cholere mieszacie w to kosciol, radio maryja? Nie pasuje wam, to nie chodzcie do kosciola a radia tez nikt was sluchac nie zmusza. Na marginesie, pielgrzymka na pewno nie oglupia tak jak niektore media np tvn. Promocja dla osob bedacych w grupie docelowej przyda sie. Jakis jelopo wyskakuje z virgin. Co myslisz, ze starsza mozliwe, ze samotna osoba bedzie sie logowac do klubu zeby bonus dostawac? Zejdz na ziemie. Ty tez kiedys bedziesz samotny i nie wiem, czy bedzie ci milo jak beda z ciebie sie wysmiewac

  • 0

    33. ~Astis  2013-07-10 15:47:49  host: 46.204.17.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Na pielgrzymce należy się modlić a nie dzwonić i pisać do kogoś . . . Masakra - od dawna wiedziałem, ze pielgrzymka to niezły interes . . . Teraz można to zobaczyć na własne oczy . . .

  • 0

    34. ~r  2013-07-10 16:48:29  host: 89-76-28-47.dynamic.chello.pl

    #32: heloł, nie czytałeś newsa tylko temat? ;-) Kościół i radyjo się sami wmieszali sprzedając startery z bonusem pielgrzymkowiczom z rodziny Maryja. Też uważam, że pielgrzymki nie ogłupiają. Zwyczajnie, głupich nie sieją, oni się tradycyjnie rodzą. Tylko po co tego tvn-a oglądasz, nie wiem? Chcesz lepiej poznać wroga? ;-)

  • 0

    35. ~r  2013-07-10 16:54:10  host: 89-76-28-47.dynamic.chello.pl

    Swoją drogą, to kiepsko to wymyślili. Zrozumiałbym dyby kupując starter taki uczestnik pielgrzymki miał już tam nabite te 50 minut, ok. Można zadzwonić do rodziny, pochwalić się gdzie się jest, o swoich wrażeniach itp. A tak to wygląda mi na zwykłe wyciąganie kasy od babć. Pewnie będą nagabywać przez te kilkaset kilometrów, mało która babcia odmówi, doładowania pewnie też będzie można kupić, bo na starterze 5zł i babciu musisz przyinwestować, a minutki kiedyś tam będą. Słabo. Virgin faktycznie lepszy. No chyba że babcia nie ma wnusia i musi liczyć tylko na księdza. No cóż, nie każdy się w czepku urodził.

  • 0

    36.  2013-07-11 14:10:53

    #32: Pielgrzymka Radia Maryja ma tyle wspólnego z pielgrzymką, co świnka morska z morzem. Generalnie to proponuję się wybrać na normalną, "nie-brandowaną" pielgrzymkę.. Dobrze, że jeszcze nie wspomniałeś o wierze, tylko o samym kościele, uff! ; ) BTW, każde media mają subiektywny punkt oceny i żeby mieć porównanie, trzeba patrzeć szerzej, jakieś spektrum oceny mieć.. Jeszcze jedno, czy każda samotna osoba słucha radia Maryja? ; ) Ironicznie można by tak zrozumieć taki koment ; )

Dodaj swoją opinię