Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50 dolarów za usługi bez limitu

50 dolarów za usługi bez limitu

Q! 17 Stycznia 2009 14:06

0 0

Należąca do operatora Spring Nextel amerykańska sieć Boost Mobile wprowadzi w przyszłym tygodniu nowy plan taryfowy. To, co ma go wyróżniać pośród podobnych ofert na rynku to fakt, że jedyną miesięczną opłatą ponoszoną przez użytkownika będzie kwota w wysokości 50 dolarów.

Będzie to stała opłata niezależnie od tego, z jakich usług i w jakiej ilości korzystać będzie klient. Zawierać się w niej będzie dowolna ilość połączeń o każdej porze i do każdego operatora, nieograniczona liczba wiadomości tekstowych, dostęp do sieci Web oraz usługa PTT (Push To Talk). Również wszystkie inne usługi charakterystyczne dla rynku amerykańskiego, takie jak dodatkowy podatek telekomunikacyjny, opłaty za aktywację usług czy roaming wewnętrzny, nie będą dodatkowo obciążać rachunku klienta.




Boost to marka oferująca usługi w systemie prepaid, a jej głównymi klientami są młode osoby. Wprowadzenie takiego planu było najprawdopodobniej wymuszone coraz bardziej zmniejszającą się bazą użytkowników. Według analityków wprowadzenie takiej oferty będzie bardzo dobrą decyzją i wyznaczy ona nowy poziom jeśli chodzi o usługi telekomunikacyjne oparte o opłatę ryczałtową.

Warto przy tym zaznaczyć, że jeszcze 10 miesięcy temu za podobną usługę trzeba było zapłacić 100 dolarów. Pod koniec lata ubiegłego roku jej koszt spadł o 20 dolarów, aby teraz dojść do zaledwie 50. Według analityków już niedługo pozostali operatorzy obniżą swoje ceny za podobny rodzaj usług i nie przewiduje się, aby w najbliższym czasie ich koszt spadł poniżej tej kwoty.

Źródło tekstu: NewsFactor, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~:))  2009-01-17 17:11:07  host: chello084010144209.chello.pl

    no to jest to nowa usługa/taryfa czy 'jeszcze 10 miesięcy temu za podobną usługę trzeba było zapłacić 100 dolarów'.....????

  • 0

    12. ~  2009-01-17 17:17:15  host: 94.254.167.241

    NO ŁADNE CACKO:)

  • 0

    13.  2009-01-17 17:23:25

    @11 jest przeciez w tekscie napisane, ze za podobna usluge trzeba bylo zaplacic $100

  • 0

    14. ~sergiey  2009-01-17 17:37:43  host: apn-77-113-111-57.gprs.plus.pl

    a my bedziemy mieli biedronke:)

  • 0

    15. ~iPhoniaż  2009-01-17 17:54:16  host: public-gprs45.centertel.pl

    Ciekaw jestem jak już wszyscy wprowadzają własne telefonii, to chyba pora na Durex, wszak będzie miał najwęcej klientów indiwidualnych w kraju. Już widzę reklamę: taryfa Durex Play Najbardziej Kuszącą na rynku :-)), w standardzie pakiet darmowych minut na połączenia z numerami 0-700 oraz kody doładowania umieszczane standardowych produktach Durexa :-))) Coś mi mówi że byłby to największy gracz na rynku wirtualnych operatorów :-)))

  • 0

    16. ~darek  2009-01-17 19:05:57  host: adlt57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    www.sprawdznumer.pl teraz sie przydaje coraz czesciej

  • 0

    17. ~ech  2009-01-17 21:50:44  host: chello089074135019.chello.pl

    witekT/SimarK nie Spring Nextel tylko Sprint-Nextel

  • 0

    18.  2009-01-17 22:09:22

    Z jakiś rok temu czytałem wypowiedź, że kiedyś tak będzie. Sprawdziło się :)

  • 0

    19. ~  2009-01-17 23:01:33  host: 80.238.89.138.ip.airbites.pl

    www.sprawdznumer.pl niestety nie zawsze podaje prawdziwą informację

  • 0

    20. ~nick  2009-01-18 00:20:29  host: ehw193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to sie nazywa prosta przejrzysta taryfa a nie ten syf oferowaniy przez operatorów w Polsce.

  • 0

    21. ~amigo007  2009-01-18 01:04:30  host: 87-205-54-136.adsl.inetia.pl

    Do 3.ave. Witam napisałeś że w orange internet to koszt 25gr/50Kb, to prawda ale bez żadnego pakietu po wykupieniu pakietu (który można wykupywać wielokrotnie) w orange pop/go/music koszt internetu to 5gr/100Kb, natomiast po zmigrowaniu na orange free na karte koszt to 3gr/100Kb.

  • 0

    22.  2009-01-18 02:35:17

    odbiegajac od tematu po co komu takie cos jak sprawdznumer gdy wiekszosc operatorow daje minuty do wszystkch? i ceny minut tez w wiekszosci sa liczone do wszystkich...

  • 0

    23.  2009-01-18 08:20:25

    #22: Część osób korzysta z ofert mocno promujących połączenia wewnątrz sieci. Jak oni mają sobie radzić? Obserwując rachunek pod koniec miesiąca?

  • 0

    24. ~xyz  2009-01-18 14:33:38  host: public-gprs54021.centertel.pl

    Co ja mam sprawdzać numer do jakiej sieci należy i wówczas dopiero dzwonić ?? Nie no bez przesady , jeszcze tracić czas na takie pierdoły , to chyba zajęcie dla jakiś małolatów .

  • 0

    25. ~MAX  2009-01-18 14:36:28  host: abjj195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    latwo taka oferte wprowadzac jesli tam jest model bez interkonektu.

  • 0

    26.  2009-01-18 15:02:23

    A jak ktoś przeniesie numer?...

  • 0

    27.  2009-01-18 15:03:28

    A sorry nie doczytałem :P

  • 0

    28. ~ksad  2009-01-18 17:40:39  host: 78.8.94.234

    Do NG: Co to znaczy: "to samo". A co Play właściwie oferuje? Ani poczty elektronicznej, ani przesyłu faksów, ani innej usługi typu Data na terenie całego kraju. - Play to właściwie tylko małe gadu-gadu i esemesu, nic więcej. Dawać to po 199 zł (choćby i bez ograniczeń) byłoby drwiną z klienta.

  • 0

    29. ~brunet_ka  2009-01-18 17:43:14  host: 78.8.95.66

    Ja tam nie daję ryczałtów, ani żadnych "bez ograniczeń". Trzeba się szanować, dziewczyny.

  • 0

    30. ~maniek  2009-01-18 20:11:40  host: 62.29.253.200

    nieźle!! ja więcej za 3 usługi płacę:)

Dodaj swoją opinię