Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 50% bonus za doładowanie przez mPay

50% bonus za doładowanie przez mPay

sirmark 14 Lutego 2012 14:43

0 0

mPay we współpracy z MasterCard wprowadza od 14. lutego nową promocję doładowań telefonu komórkowego w dowolnej sieci. Doładowując kartę w dowolnej sieci jednorazową kwotą 50 zł, można otrzymać bonus o wartości 50 % ceny zakupionej przez siebie usługi.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy podłączyć do systemu mPay aktywną kartę debetową lub kredytową MasterCard lub kartę debetową Maestro, następnie zasilić swój telefon kwotą 50 zł. Środki przyznane uczestnikowi w ramach bonusu z tytułu skorzystania z usługi "Płatność mPay" dodane będą do jego konta w mPay, w terminie do 3 dni po skorzystaniu z usługi.




Bonus może być wykorzystany przez uczestnika do płatności mPay.

Promocja potrwa od 14 lutego do 31 marca lub do wyczerpania puli nagród.

Źródło tekstu: mPay     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~  2012-02-14 14:47:50  host: 213-238-101-29.adsl.inetia.pl

    Dobra zmiana, uderzy w cwaniaków z Allegro, a dla zwyczajnego użytkownika jest nadal atrakcyjnie.

  • -2

    2. ~Mietel  2012-02-14 14:57:24  host: 82-160-46-104.tktelekom.pl

    aleś "tempy"! co Ci przeszkadza, że ktos handluje doładowaniami na allegro i to taniej niz w sklepie!? takiś pies ogrodnika? poza tym na allego ida głównie doładowania za 5 lub 10zł więc na te 50zł z mPay połakomia się głównie ci "cwaniaczki" z allegro. czas najżwyższy zabrac ci klawiaturę i odprowadzic na slizgawkę!

  • 0

    3. ~  2012-02-14 15:01:09  host: 213-238-101-29.adsl.inetia.pl

    @2 - nic nie rozumiesz o "ostry". Jak mPay dawał 100% to na Allegro działy się cuda wianki przecież. Powiem więcej, na pewno nadal cwaniaki z naręczami kart prepaid Mastercard będą tym handlować, ale zwyczajnie - mniej zarobią i mnie to cieszy, bo takie promocje powinny służyć promowaniu tego, kto za to płaci (MC), jak i platformy (MP), a nie nabijaniu kasy jakiegoś cwaniaka, który na swój bazarowy handelek zużyje całą pulę.

  • 0

    4. ~  2012-02-14 15:03:53  host: 62.244.139.212

    Rozumiem, ze nadal można doładować inny numer niż przypisany do mPay a bonus to 50% a nie 100% jak było poprzednio, tak?

  • 1

    5. ~Piotrek  2012-02-14 15:08:38  host: 188.146.47.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ale ja jako "szary obywatel" mam w *** promocję dzięki której za 50 zł dostane 25 zł na konto mpay. i co z tym zrobię?? Kupię sobie drugie doładowanie 25 zł ?? a zabawa w zakładanie konta, łaczenie go z karta kredytowa mnie nie rusza. Jeśli mam 50 na allegro za 40 i 25 za 20 to oszczędzam raptem 10 zł

  • 0

    6.  2012-02-14 15:17:19

    Fajne promo to już chyba nie 1 raz

  • 0

    7.  2012-02-14 15:20:14

    Na razie mam abonament to nie skorzystam ale w sierpniu się kończy umowa i może jak przejdę na kartę to będę tak doładowywał czasem ale to jeszcze się zobaczy czy przedłużę umowę czy przejdę na kartę :P

  • 0

    8.  2012-02-14 15:32:30

    #5. zaskakują mnie takie opinie. "Oszczędzam raptem 10 zł". Bo 10 zł to nie pieniądz i nie ma co nawet na to zwracać uwagę? Inna sprawa że chyba trochę lepiej wziąć za jednym zamachem te 25 zł od mPay. P.S. ja podnoszę z zmiemi nawet 1 grosz.

  • 1

    9.  2012-02-14 15:34:26

    @2 A właśnie precz z cwaniarstwem Allegrowym! Z jednej strony rzeczywiście korzysta kupujący i sprzedający na Allegro. Ale z drugiej strony traci organizator promocji oraz klienci organizatora promocji. Organizator nie spełni założeń promocji - nie wypromuje swojej działalności i następnym razem już mniej chętnie zorganizuje podobną akcję. Tracą klienci mPay, bo szybciej się skończy pula nagród i nie będzie można ponownie skorzystać z promocji. Następna promocja jest już mniej atrakcyjna (tylko doładowania 50zł) oraz tylko 50%

  • 0

    10.  2012-02-14 16:20:38

    Promocja dotyczy także CallPay i Upaid. W przypadku Upaid zasilenie promocyjne to 10zł.

  • 0

    11. ~Rafiki  2012-02-14 16:48:53  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Znowu rozejda sie w 2 dni, a uczciwi, ktorzy chca sobie doladowac tel jak zawsze [np raz na miesiac albo 3 mesiace] odejda z kwitkiem. Powinni zrobic system punktowy i doladowania na jeden okreslony numer przypisany do jednej, gora 2-ch kart.

  • 0

    12. ~a_lex  2012-02-14 17:30:45  host: public-gprs37741.centertel.pl

    A ktoś się jaka jest pula nagród?

  • 1

    13. ~Piotrek  2012-02-14 18:32:26  host: 188.147.30.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    #SirmarK ja tez oszczędzam nawet grosze. Tylko jak mam konta w bankach i do nich KARTY VISA a nie mastercard oraz nigdy w życiu nie skorzystałem w mPAYa bo nie było mi to potrzebne to dla tej ptomocji nie będe kupował karty pre paid mastercard przelewał tam środków zakładał konta mpay oraz łaczył konta z kartą - bo się nie opłaci Jeśli podobna akcję zrobiłby Skycash który akceptuje karty Visa i w którym mam konto na pewno bym skorzystał :P

  • 0

    14.  2012-02-14 19:13:06

    SirmarK - mój kolega specajlnie czekał z zamówieniem w sklepeie internetowym na konkretny dzień, kiedy przesyłki robili za darmo... też tak można, ale czy każdy musi? Ja nie mam kart master card - czy mam sobie wyrobić tylko dlatego, że jest promocja? inny mój kolega zanim coś zamówi w internecie 3 dni siedzi i szuka... No jak go stać - kto bogatemu zabroni tracić czas?

  • 0

    15. ~  2012-02-14 19:33:28  host: t13-12.opera-mini.net

    Sirmark, a jak masz okazję kupić taniej piwo (czy co tam lubisz) to kupujesz żeby zaoszczędzić czy kupujesz jednocześnie więcej?

Dodaj swoją opinię