Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 nowych telefonów Samsunga

5 nowych telefonów Samsunga

WitekT 22 Listopada 2005 13:20

0 0

Samsung wprowadza na rynek europejski 5 nowych modeli telefonów. Zaprezentowane telefony mają średnio poniżej 15 mm grubości i są wyposażone w najnowocześniejsze funkcje multimedialne, takie jak odtwarzanie muzyki, aparat fotograficzny o minimum megapikselowej rozdzielczości i Bluetooth.

Oferta obejmuje dwa telefony 3G (modele SGH-Z510 i SGH-Z540), dwa telefony GSM/GPRS z rozsuwaną obudową (modele SGH-D800 i SGH-D820) oraz telefon komórkowy o rozmiarach karty kredytowej (model SGH-P300).

Czołową pozycję w branży telefonów komórkowych Samsung zawdzięcza projektowaniu urządzeń o innowacyjnej budowie, takich jak telefony z otwieraną klapką, telefony z rozsuwaną obudową oraz telefony umożliwiające oglądanie telewizji w orientacji poziomej. Swoją reputację firma potwierdza wprowadzaniem coraz cieńszych telefonów. Jako pierwsza spośród innych producentów zaprezentowała w 2001 roku telefon komórkowy o grubości 9,8 mm (SPH-N2000).

W projektowaniu telefonów komórkowych coraz wyraźniejsza staje się tendencja do budowania konstrukcji "płaskich i szerokich". "Płaskie i szerokie" telefony jest wygodniej nosić, dzięki ich niewielkiej masie i grubości, a większe ekrany sprzyjają zastosowaniom multimedialnym.

SGH-Z510 i SGH-Z540 to najcieńsze telefony 3G, o grubości 14,9 mm. Wyposażone w aparaty fotograficzne o rozdzielczości 1,3 megapiksela oraz 4-krotny zoom cyfrowy, telefony oferują pełen zakres funkcjonalności 3G, obejmujący wideotelefonię, strumieniową transmisję wideo oraz wysyłanie wiadomości wideo.

samsung sgh z510 2,2-calowy ekran telefonu SGH-Z510 umożliwia wyświetlanie w dobrej jakości i rozdzielczości QVGA filmów wideo, odbieranych strumieniowo z dużą szybkością. Aparat odtwarza również pliki MP3.

Zobacz: dane techniczne modelu SGH-Z510 i zdjęcia w katalogu.

samsung sgh z540 SGH-Z540 to nowoczesny i pięknie zaprojektowany telefon, atrakcyjny dla osób ceniących najnowsze trendy i pracowników firm zainteresowanych szeroką funkcjonalnością 3G. Telefon może przechowywać do 150 MB danych i obsługuje technologię Bluetooth i USB do przesyłu danych.
Zobacz: dane techniczne modelu SGH-Z540 i zdjęcia w katalogu.

samsung sgh d800 SGH-D800 to płaski telefon z rozsuwaną obudową o grubości 14,9 mm, wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne – aparat o rozdzielczości 1,3 megapiksela, przeglądarkę dokumentów, Bluetooth, PictBridge i wyjście TV. Czarno-srebrna, metalowa obudowa emanuje nowoczesnością i elegancją.

Zobacz: dane techniczne modelu SGH-D800 i zdjęcia w katalogu.

samsung sgh d820 SGH-D820 to płaski telefon z rozsuwaną obudową o grubości 15,2 mm, wyposażony w pełen zestaw funkcji multimedialnych. Posiada duży (2,2-cala) ekran LCD o wysokiej rozdzielczości (QVGA) oraz aparat 1,3 megapiksela. Czterozakresowość gwarantuje współpracę SGH-D820 z sieciami GSM o dowolnej częstotliwości. Telefon może korzystać z dodatkowych układów pamięci MicroSD. Dzięki nowoczesnej, eleganckiej obudowie telefon jest bardzo atrakcyjny dla wymagających użytkowników biznesowych, którzy oczekują najwyższej jakości i eleganckiego wyglądu.

Zobacz: dane techniczne modelu SGH-D820 i zdjęcia w katalogu.

samsung sgh p300 Samsung SGH-P300 to zaawansowana funkcjonalność w eleganckiej, wyjątkowo płaskiej obudowie o grubości zaledwie 8,9 mm. Niezwykle wygodne i mobilne urządzenie ma wygląd i wymiary karty kredytowej, a przy tym jest wyposażone w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela z lampą błyskową, odtwarzacz muzyczny i umożliwia nagrywanie sekwencji wideo.

Zobacz: dane techniczne modelu SGH-P300 i zdjęcia w katalogu.

Sprzedaż wszystkich telefonów rozpocznie się w Europie w czwartym kwartale tego roku.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Dawid  2005-11-22 14:25:54  host: adch11.marton.net.pl

    wlasnie na te telefony czekałem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet