Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 nowych telefonów myPhone

5 nowych telefonów myPhone

sirmark 14 Sierpnia 2009 13:20

0 0

Na przełomie III i IV kwartału spółka myPhone wprowadzi pięć nowych modeli telefonów komórkowych, skierowanych do kilku różnych grup konsumentów.

myphone 7720 myPhone 7720 pop - to pierwszy w ofercie myPhone telefon muzyczny wyposażony w bardzo dobry zestaw słuchawkowy, pozwalający na odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości. Stylowa, czarna obudowa z czerwonymi i metalicznymi wstawkami nadaje tej propozycji odrobinę niepowtarzalnej elegancji. Telefon obsługuje dwie karty SIM, ma odtwarzacze plików audio i video, wbudowany dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240x320 pikseli, obsługuje aplety Java, posiada złącze kart micro SD oraz dwie videokamery. Znajdziemy w nim również dyktafon z możliwością nagrywania rozmów, moduł bluetooth z obsługą protokołów A2DP i AVRCP i organizer. Telefon pojawi się na rynku na koniec września.

myphone 6651 myPhone 6651 young - jest propozycją skierowaną przede wszystkim dla młodszych ludzi, utrzymujących ożywione kontakty towarzyskie. Estetyczna obudowa to połączenie błyszczącego grafitu z perłowym szarym, wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Technologia Dual SIM, odtwarzacz MP3, wbudowane radio FM, obsługa kart pamięci micro SD, wyświetlacz 1,8 cala, Bluetooth, aparat VGA, latarka - to tylko niektóre cechy tego telefonu. elefon pojawi się na rynku na koniec sierpnia.

myphone 3370 myPhone 3370 sweet - to kolejny w ofercie tani Dual SIM. Oprócz obsługi dwóch kart SIM, telefon posiada także wyświetlacz 1,8 cala, radio FM z możliwością nagrywania wybranych audycji, aparat VGA, dyktafon oraz odtwarzacze plików audio i video. Obudowa dostępna w kolorze czarnym. Telefon pojawi się na rynku na koniec września.




myphone 1170 myPhone 1170 easy - ma być najtańszą propozycją telefonu komórkowego na rynku europejskim. Mały, lekki (waży jedyne 60g), ergonomiczny. Ma wbudowaną latarkę oraz radio FM! Gumowana, przyjemna w dotyku klawiatura i wyświetlacz 1,5 cala dopełnione są czarno-białą obudową z tworzywa sztucznego, z przetłoczeniami imitującymi skórę. Telefon pojawi się na rynku pod koniec października.

myphone 1040 senior myPhone 1040 senior - telefon przeznaczony dla ludzi starszych, zwłaszcza tych nie używających do tej pory telefonu komórkowego. Model wyglądem przypomina telefon stacjonarny - ma duże wymiary, wyposażony jest w podłączaną do ładowarki podstawkę-bazę. Jego atutami są duże przyciski, podświetlany wyświetlacz z wyraźnymi czytelnymi cyframi, blokada klawiatury włączana przełącznikiem suwakowym, latarka nie wymagająca włączenia telefonu. Jest również przycisk SOS, pozwalający na zaalarmowanie w razie potrzeby osób najbliższych. Telefon pojawi się na rynku pod koniec października.

Ceny nie zostały jeszcze ujawnione.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:
w sumie: 64
  • 0

    45. ~www  2009-08-16 12:44:13  host: a43.net148.okay.pl

    bez sensu ta dyskusja, po prostu dla każdego jest odpowiedni produkt, chcesz gadżeta - iPhone, uważasz że iPhon dla oszołomów, jesteś tradycyjnym gadżeciażem - NOKIA, ale jak nie chcesz płacić za telefon ponad 2 tyś który w produkcji kosztuje ok 100 $ /iPhon/ kupujesz coś taniego bo: nie robisz zdjęć, nie korzystasz z internetu, gier i innych bajerów, po prostu dzwonisz i tyle... Kto tego nie rozume nie ma pojęcia o rynku.

  • 0

    46. ~  2009-08-16 12:51:12  host: xdsl-7362.walbrzych.dialog.net.pl

    Wartość SAR na stronie my-phone ma tylko 8850TV feeling która wynosi 0,873 W/kg na innych nie pisze ,ale skoro są dopuszczone do sprzedaży to nie mogą przekraczać 2 W/kg ,ale ja bym wolał dołożyć i kupić jakiegoś sony ericssona czy nokię.Te telefony do dobre rozwiązanie dla tych którzy potrzebują telefonu z dual-sim a nie chcą przepłacać za bajery i tyle ale największym minusem jest to ,że nie przy każdym modelu jest napisana wartość SAR i tyle.

  • 0

    47. ~bambo  2009-08-16 13:13:06  host: 94.254.136.130

    mami: marka nie bierze się z niczego. Tylko z jakości. MyPhone nigdy nie wyrobi sobie marki takimi nędznymi produktami. #www: tak, wszystko się zgadza. Ktoś nie potrzebuje bajerów kupuję prosty telefon. Tylko czy od razu musi być badziewny? No chyba, że ktoś kupuje takiego dualsima np. na wyjazd na plażę, wraca z wakacji i badziewiaka daje do utylizacji. Wtedy cena może grac rolę pierwszorzędną. Podobnie jest z np. skuterami. Można kupić coś co jest prawdziwym skuterem i można coś kupić skuteropodobnego produkcji chińskiej np. w markecie. To zależy czy ktoś chce jeździć na tym czy wozić to do serwisu. Klient wybiera. A ten, kto ma ograniczony budżet ma małe pole manewru na wpadki i najtańsze rzeczy powinien omijać. No chyba, że jest młody i chce się nauczyć na własnych błędach ;-)

  • 0

    48. ~LEE  2009-08-16 15:48:56  host: v02-11.opera-mini.net

    ZOBACZYMY CO BEDA WARTE TE TELE :)

  • 0

    49. ~tomala  2009-08-16 17:08:04  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    Pan @mem twierdzi ze nie stajac bezposrednio za lada bedac wlascicielem 6 sklepow nie jest sprzedawca?? To kim jest moze producentem? Moze akwizytorem?

  • 0

    50. ~tomala  2009-08-16 17:11:48  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    w cenie MyPhone mozna kupic telefony znacznie wyzszej jakosci.

  • 0

    51. ~mem  2009-08-16 19:21:09  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    Tomala--- jako właściciel kilku salonów też "stoje za lada" ale określenie marny sprzedwczyk potraktowałem jako obrazliwe porównał bym je z osobą która na targu próbuje ci wcisnąć zużytych akmulatorów, albo podróbek Nike. Nie jestem akwizytorem i nie mam nic wspólnego z firmą myphone i nie zalęzy mi na poprawie ich wizerunku , poprostu napisałem co myśle. Jestem w branży telefoni komórkowej od 11 lat. Znam większość modeli które pojawiły sie na rynku od 1998r.Kiedyś Nokia too był synonim jakości . Teraz kupując telefon to jest loteria. Mozna kupić dobry model np e51 lub chłam np 6500 slide. Bawią mnie wypowiedzi że to badziewne telefony , szkoda że wiekszość z was nie korzystała nigdy z tych telefonów :) Za marke trzeba zapłacić zgada sie i nie mówie że to coś złego ale jest alternatywa ciekawa dobra i taka które może naprawde mile zaskoczyć. Te telefony mają różne "bajery" i całkiem ciekawie się rozwijają podoba mi sie to co robią bo będą coraz większa konkurencją dla W3 mam tu na mysli nokie samsunga i lg. Mnie najbardziej z telefonów markowych przeszkadza ich aroganckie podejscie do klienta w chwili kiedy telefon sie zepsuje. Niestety klienci czesto dowiaduja sie tego na własnej skórze i oskarżają operatora że to jego wina a nie producenta który wypuszcza na rynek telefony delikatnie mówiąc niedporacowane .

  • 0

    52. ~tomala  2009-08-16 19:50:58  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    52: Mialem juz do czynienia z nie jedna chinszczyzna i odradzam takie produkty, bo sa niskiej jakosci. Plastik sie ugina, obudowa zdrapuje przy byle przetarciu, szybka na wyswetlaczu dostaje ryz w mig. Nie wierz w bajki ze drozszy telefon to tylko placisz za marke - placisz tez za jakosc! Polecaj klientom dobre telefony to beda zadowoleni i nastepnym razem wroca chetnie. Taki powinien byc uczciwy sprzedawca.

  • 0

    53. ~  2009-08-16 20:26:02  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    Nokia N95, Nokia e66 Nokia 6300 nokia 6303 nokia 6500slide nokia n96 Nokia 5310 Nokia 2630 Samsung u900 samsung avila samsung omnia samsung u700 samsung 7220 samsung s3310 lg cookie lg shine lg ku990 se w910 se w595 se k800 sec902 sew890- Który wg ciebie to jest dobry telefon z tego co wymieniłe , który z czystym sumieniem kupiłbyś komus bliskiemu ?

  • 0

    54. ~mem  2009-08-16 20:32:07  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    A tak na marginesie teraz prawie nie ma uczciwych sprzedawców :( Teraz gdziekolwiek pójdziesz bedą ci proponowali to co sie im opłaca sprzedawać ( mam tu namysli sprzedawców komórek, agd, usługi finasowe bankowe ubezpieczenia itd) Teraz konkursy organizowane przez producentów determinuja co sie sprzedaje a klient rzadko kupuje pod wpływem swojej decyzji. Jesli masz znajomego np w jakims duzym sklepie agd to zapytaj go na co maja obecnie koknkurs a potem idz zapytaj o np pralke i zobaczysz ze beda ci zachwalc akurat te z konkursu bedzi enajlepsza i całkowice bez wad. I tak jest wszedzie , to jest smutne bo kiedys idac do banku sklepu miałeś doczynienia z doradcami teraz wszedzie pracuja handlowcy . Ale zdażają sie jeszcze wyjatki niestety bardzo mało jest "uczciwych sprzedawców"

  • 0

    55. ~mem  2009-08-16 20:33:38  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    I nie pisz mi że ja mam byc uczciwy , nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz.

  • 0

    56. ~tomala  2009-08-16 21:42:36  host: t07-05.opera-mini.net

    To prawda, ciezko teraz o uczciwych sprzedawcow, ale zawsze mozna sie choc troche postarac i wytlumaczyc klientowi dlaczego ten telefon ma tyle "bajerow" i jest tani, albo zaproponowac troche drozszy a trwalszy sprzet. Tego Panu zycze:) Pozdrawiam.

  • 0

    57. ~mem  2009-08-16 22:23:47  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    Pisząc komentarz do tego artykułu chciałem Wam "czytelnikom tej witryny" że można wyprodukować telefon za naprawde niską cene w stsosunkowo dobrej jakości. To nie są telefony które mogą pod względem ilości funkcji konkurować z aparatami typu e75 czy n96 itd. Ale to są telefony gdzie za 550zł mozna kupić coś co w konkurencji kosztuje 1000zł a jakość wcale nie jest gorsza . Przeczytajcie sobie opis techniczny telefonu myphone 8850tv lub 8830tv. Kupując te telefony dla swoich klientów też miałem dużo obaw. Chinski aparat z procedurą serwisowa bardziej utrudnioną dla mnie jako sprzedawcy w stsounku do markowych telefonów. Po tych kilku czy kilkunastu miesiącach naprawde miałem 1 reklamacje. Nie ma w tych telefonach faktycznie niektórych funkcji do których zostaliśmy przyzwyczajeni ale jest dużo takich które są dostepne tylko w modelach z zupełnie górnej półki. Ale przecież wybór należy do nas , jedni kupja renault inni dacie logan, jedni pasata inni octavie itd . Życze wam troche wiekszej otwartości umysłów , nie musicie robić tak jak wam marketingowcy sugeruja a nawet wpychają na siłe, i oczywiscie nie dotyczy to tylko komórek:)

  • 0

    58.  2009-08-17 20:43:34

    >17. Tak w ogóle to jest tu ktoś kto ma telefon myPhone lub Samsunga z dual-sim ?< różnią się one tym, że by zadzwonic z drugiej karty w samsungu trzeba sie przelogować a w myphonach (znaczy w tego rodzaju technologii) wystarczy wybrac czy chcesz dzwonić z SIM1 czy SIM2

  • 0

    59.  2009-08-17 20:47:05

    >38. a myphone'y nie mają gwarancji door2door?

  • 0

    60.  2009-08-17 20:49:13

    wlasnie pod względem ilości funkcji to można porównywać myphony do najciekawszych modeli nokii np. bo za swoją cene zaden telefon nie proponuje tylu funkcji. stosunek ceny do jakości na 5

  • 0

    61. ~harward  2009-08-18 00:00:44  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    Zgadzam się w 100% - ich przewagą jest stosunek jakości do ceny. No chyba, że ktoś ma inne zdanie, to niech mi poda tańszy telefon z takimi funkcjami..

  • 0

    62. ~harward  2009-08-18 00:08:07  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    Hmmm... zgadzam sie z Tobą traubennuss. To co jest charakterystyczne dla myPhone, to współczynniki cena/jakość. Przy niewielkiej cenie te telefony sa naprawdę bardzo fajnie wyposażone.

  • 0

    63.  2009-08-19 00:11:24

    dobrze, ze w koncu pomysleli o JAVIE

  • 0

    64. ~kobzer  2009-09-02 10:46:59  host: ppp-serv.krokus.com.pl

    Prosiłem producenta (importera jak niektórzy sprostowują) o info czy z uwagi na JAVE w 7720 będzie można zainstalować przeglądarkę www? Nie otrzymalem niestety odpowiedzi. Ciekawe jaka będzie cena?

Dodaj swoją opinię