Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 nowych Samsungów w Plusie

5 nowych Samsungów w Plusie

WitekT 16 Stycznia 2007 20:58

0 0
Niedawno w Plusie w promocjach abonamentowych i Mix Plusie pojawiły się trzy nowe Samsungi, a kolejne dwa wejdą do promocji już niebawem.

Ostatnie nowe Samsungi to modele SGH-X510, SGH-X530 oraz SGH-E250. Niebawem w ofercie pojawią się zaś modele SGH-C300 oraz SGH-X520.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2007-01-16 21:56:06  host: cag-ep-dbp-nc03-e0.energis.pl

    A ktores to to ma 3G? Bo jak sobie zestawilem 3Gfony z ofert opow to plus ma ich najmniej w ofercie. Era rulez, ale Porecz z 12 modelami jest i tak lepsza od + Mozeby tak klikopolis ex-zwisopolis zestawiono jakies czytelne zrobilo ;-)

  • 0

    2. ~Kokolino  2007-01-16 22:33:44  host: p5090db80.dip.t-dialin.net

    Witam wszystkich. Wedlug mnie sa to bardzo ladne aparaty co nie znaczy zaawansowane technicznie. Prezentuja one tzw. dolna polke! czyli wyglad 8-9/10pkt, rozwiazania techniczne 2,5-4/10pkt.Bardziej nadawaja sie tak raczej do delikatnch dloni naszych kochanych pan niz dla mlodziezy. Mysle, ze sprzedawane beda za przyslowiowa zlotowke gdyz jesli cena bedzie duzo wyzsza moze wystapic klopot ze znalezieniem potencjalnego nabywcy! W takim przypadku potencjalny klient bedzie wolal spewnoscia jakis SE serii W, K lub inny model Samsunga np. seria D lub E, a bardziej zasobni wybiora Nokie. Powtorze, ze sa to "BARDZO LADNE" telefony poniewaz Samsung (wedlug mnie) robi jedne z najladniejszych telefonow, Nokia najbardziej zaawansowane technicznie! A co mozna powiedziec o SE dobrego? Hm spewnoscia maja najlepsze baterie! a pozatym chyba nic ciekawego! O Motoroli nie wspomne poniewaz nie jest tego warta!!! Zaznaczam, ze jest to moja prywatna opinia! Nie kazdy musi sie z nia zgadzac. Bylem kiedys posiadaczem Samsunga D-600 i bylem bardzo zadowolony obecnie mam Nokie N80 jestem takze zadowolony pomijajac baterie ktora jest fatalna.

  • 0

    3. ~  2007-01-16 23:44:45  host: 195.189.142.167

    Ależ Nokie mają świetne baterie! Przynajmniej te ze średniej półki. Mam 6021 i potrafi skubana nawet 10-12 wytrzymać na czuwaniu. 6030 też ładnie trzyma,ok.7-9 dni. Ale ona jest więcej męczona,niż 6021.

  • 0

    4.  2007-01-17 05:27:02

    fajnie ale co z tego skoro na telepolis.pl nie było już dawno żadnego testu telefonu :(

  • 0

    5. ~bamsei  2007-01-17 06:37:20  host: staticline12652.toya.net.pl

    Według mnie to firma HTC robi bardziej zaawansowane technologicznie telefony a do tego o wiele tansze. Nie wiem czemu Nokia wspiera jeszcze symbiana

  • 0

    6. ~marti  2007-01-17 10:52:32  host: ack150.internetdsl.tpnet.pl

    Tez uwazam ze HTC to klasa wyzsza i robi swietny sprzet.

  • 0

    7. ~piti110  2007-01-17 11:26:24  host: 83.238.70.51

    chociaż spójżmy na MDA albo M3000 super palm.

  • 0

    8. ~bartoldoo  2007-01-17 12:08:31  host: aanu63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **kokolino - szanuję Twoje zdanie i w większości się zgadzam ale stwiedzenie że w telefonach SE np. k800 , k750, w800, m600 dobra jest tylko bateria jest sporym nadużyciem mają świetne aparaty, znakomite szybkie softy, dobrą jakość wykonania dużą pamięć, pełną obsługę www i maila no i są w świetnych cenach w porównianiu z konkurencją :) pozdrawiam

  • 0

    9. ~Kokolino  2007-01-17 15:29:01  host: p5090e25a.dip.t-dialin.net

    Do "bartoldoo" masz racje SE sa dobrymi telefonami a zwlaszcze serja W i K!!! Mysle tutaj o modelach W810i, W850, K750, jak takze K800 ktory wedlug mnie jest najlepszym modelem firmy SE! Nie mam nic przeciw tejze firmie jak rowniez uzytkownikom SE-ow. Wedlug mnie sa tylko troszke "staroswieckie" niezbyt podoba mi sie ich wyglad. Natomiast co do rozwiazan technicznych a zwlaszcza baterii to sa SUPER. Ja osobiscie wole aparaty typ "slider" dlatego mialem Samsunga D600 a obecnie jestem posiadaczem Noki N80, i powiem ci szczerze, ze do pelni szczescia brakuje mi tylko takiej baterii jaka posiada SE np. w modelu K-800!!! Uwazam, ze jesli Nokia nic nie zrobi w sprawie baterii to nastepnym moim modelem moze byc jakis SE poniewaz mam juz dosc ladowania co 2 dni telefonu.:) Pozdrawiam

  • 0

    10. ~andrew  2007-01-17 15:54:14  host: dpj229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeśli choDzi o mixa, to lepszy wybor ma mix erowy-era fun.Więcej i tańsze aparaty.

  • 0

    11. ~kuba_22  2007-01-17 20:30:26  host: bmt64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jutro wchodza do sprzedazy v3i nokia 6070, k510i i wiele innych tel do promocji ;) wkoncu bedzie w czym wybierac ;)

  • 0

    12. ~bartoldoo  2007-01-17 21:56:31  host: cci97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do wyglądu to wiesz każdy lubi co innego :) ale jeśli chodzi o baterie to hmm wydaje mi się że przeceniasz soniaka ja mam k800 i bateria trzyma mi 1,5 dnia ;(( co prawda bardzo bardzo duża gadam gozystam z neta odbieram pocztę i jeszcze gram wiec nie wynależli jescze ogniw bateriowych które by to wytrzymały:)) soniak ma bardzo duży plus że wszystkie jego baterie to polimerówki ale w czasie trzymania bateri aż tak dużych róznic nie zauważyłem;(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-191-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Nikolas | 2017-03-29 19:18:47

U nad jest LTE prawoT Mobile pl


~jacek | 2017-03-29 19:15:28

pewnie tłucze się od patrzenia :D


frasag | 2017-03-29 19:15:17

@3: A nie wystarczy tylko naklejka "materiały niebezpieczne" ?


~Solus | 2017-03-29 19:14:28

U mnie wyświetla ze trzeba zapłacić 9pln


~przeprosie | 2017-03-29 19:12:46

Brakuje ochrony przed WYBUCHEM !!! o tym zapomnieli !!! WSTYD !!!

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę JA+ na kartę?

Nowa oferta JA+ Na Kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet