Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 modeli w Orange tańsze przez tydzień

5 modeli w Orange tańsze przez tydzień

WitekT 10 Listopada 2011 11:51

0 0

Od 10. do 16. listopada trwa kolejny Tydzień Szalonych Cen w e-sklepie Orange. Tym razem telefony w tej promocji wybrali czytelnicy bloga.




Promocja obejuje następujące modele:
Nokia E7 za 39 zł (stara cena 539 zł) w Panterze 129,90 na 36 miesięcy lub za 309 zł (stara cena 909 zł) w Panterze 89,90 (również na 36 miesięcy),
HTC Sensation za 3 zł (stara cena 469 zł) w Panterze 129,90 (36 miesięcy) lub za 139 zł zamiast 839 zł w Panterze 89,90 (również 36 miesięcy),
HTC 7 Mozart za 3 zł (zamiast 169 zł) w Panterze 89,90 na 24 miesiące lub za 49 zł (stara cena 449 zł) w Panterze 69,90 na 24 miesiące,
Nokia N8 za 3 zł (stara cena 263 zł) w Panterze 89,90 na 36 miesięcy lub za 49 zł zamiast 449 zł w Delfinie 99,90 na 24 miesiące,
Samsung S5230 Avila NFC za 3 zł (stara cena 199 zł) w Delfinie i Pelikanie 29,90 z umową na 24 miesiące.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    22. ~  2011-11-10 18:20:01  host: ip-79-175-235-94.cable.smsnet.pl

    A czy w pre paidzie będziesz miał bez limitu do orange rozmowy?

  • 0

    23. ~  2011-11-10 18:49:13  host: z58-05.opera-mini.net

    22 do orange nie. w sieci tak. Tylko pisalem wczesniej, jezeli bedziesz sie upieral w orznac, to wszystkie oferty przegraja,nawet jak za 1zl dadza iP4s,milion minut,neta bez limitu, a ty dostaniesz malo i drogo,to powiesz ze twoja oferta wygrywa, bo tylko O. brales pod uwage. Poza tym pisales zebym wskazal ci jakakolwiek siec,a teraz placzesz ze to nie orange.

  • 0

    24. ~  2011-11-11 11:55:46  host: 77-254-111-68.adsl.inetia.pl

    ale umowa na 3 lata to jakaś pomyłka hehe żarty sobie robią z ludzi :/

  • 0

    25. ~inter  2011-11-11 12:08:00  host: 89-76-136-194.dynamic.chello.pl

    chore ceny... .

  • 0

    26. ~  2011-11-11 12:12:27  host: z52-09.opera-mini.net

    Nawet umowa na 2 lata wychodzi korzystniej i taniej niż ta na 3 lata. Obniżka fonu w ofercie 3 letniej, nawet o 500zł to zwyczajna sztuczka marketingowa! Nie dajcie się omamić. * Calm7

  • 0

    27. ~  2011-11-12 03:02:51  host: host-89-229-137-45.chelm.mm.pl

    Abo na 36 m-cy - BUEHEHEHEHE!

  • 0

    28. ~  2011-11-14 13:21:34  host: dpq124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26 ale o jakiej obniżce mowa? Przypuszczam, że odnosisz się tylko i wyłącznie do tzw. "szalonych cen", a co z resztą promocji, w której umowy są na 24 miesiące? Mam na myśli chociażby obniżkę smartfonów w taryfach optymalnych.

  • 0

    29. ~  2011-11-15 09:12:06  host: z42-04.opera-mini.net

    28). Tak, do szalonych cen, bo nawet taka cena w umowie na 36msc, jest niekorzystna vs 24msc. * Calm7

  • 0

    30. ~  2011-11-15 13:17:55  host: dpd127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29 Odnoszę wrażenie, że co by nie zaproponowali to i tak będzie źle.Tak się składa, że w artykule podali też dawne ceny i te po obniżce, a zatem widać wyraźną różnicę. A analizowałeś obniżki cen smatfonów w planach optymalnych?

  • 0

    31. ~  2011-11-15 17:44:57  host: z06-14.opera-mini.net

    30). No nie, ale mógłbym...choć ostatnio skupiałem się na tym iphonie (z ciekawości). Ogólnie jednak ceny są wysokie, ale..jest lepiej. Lepiej = więcej minut w abo. Fony = drogie.

  • 0

    32. ~  2011-11-16 13:21:18  host: dpb22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @31 Nie do końca tak jest. Owszem minut przybyło, ale to nie wszystko, bo przecież masz przy tym rabat na abonament, 2 Gb transferu, darmowe hot spoty etc.

  • 0

    33. ~  2011-11-16 19:40:47  host: z22-12.opera-mini.net

    32). 2GB transferu? No niby jest, ale uważam, że najlepiej brać tyle MB ile potrzeba (pakiety) a nie taką nawiązkę której nie wszyscy potrzebują..a wolą więcej minut.

  • 0

    34. ~  2011-11-17 13:48:51  host: dpw252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @33 A w czym przeszkadza Ci nadwyżka transferu? Przecież to jest chyba na plus? Tym bardziej, że nie jest to kosztem ilości minut (można mieć ponad 2700 min.),a to jednak sporo.

  • 0

    35. ~  2011-11-17 17:02:39  host: z22-12.opera-mini.net

    34). Pomijam już ten temat przydatności nadwyżki, ale Twoje dane na temat minut, to chyba z planety Jowisz przywiozłeś.. 2700 minut? ;-D Ludzie, biegnijcie do Orange podpisać umowę ;-)

  • 0

    36. ~  2011-11-18 12:51:00  host: dpa51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @35- Być może nie śledziłeś wszystkich zmian w taryfach biznesowych, ale po wejściu na stronę www możesz sam wyczytać o ilości dostępnych minut w abonamencie. A zatem- tak.. w planach optymalnych można mieć nawet 2700 minut, internet w telefonie do 2GB, nielimitowane rozmowy w sieci oraz smartfony od 1 zł.

  • 0

    37. ~  2011-11-21 09:32:37  host: z13-13.opera-mini.net

    36). Ale my nie rozmawiamy o biznes planach...a o zwykłym abonamencie, gdzie rzucili te niby tańsze fony w wielkiej promocji, która wcale nie jest promocją... :-(

  • 0

    38. ~  2011-11-21 10:31:55  host: dqb213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 odniosłam się tylko do poprzedniej wiadomości w której ktoś nie dowierza, że w planach optymalnych można mieć taką ilość minut. A co do promocji o której wspominasz, to weź pod uwagę, że normalnie stawki za te telefony są znacznie wyższe, więc chyba nie ma co się czepiać.

  • 0

    39. ~  2011-11-21 18:08:15  host: z13-13.opera-mini.net

    38). Ależ oczywiście, że jest się czego czepiać :-) Zbyt wysokich cen fonów nawet po obniżce...

  • 0

    40.  2011-11-22 14:19:17

    @39, mówisz o obniżkach w tej promocji, czy obniżkach w planach optymalnych?

  • 0

    41. ~  2011-11-22 17:44:20  host: z60-06.opera-mini.net

    40). Tak, o obniżkach w tej promocji. Planów optym.już nie ogarniam...

Dodaj swoją opinię