Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 mln zł kary dla T-Mobile

5 mln zł kary dla T-Mobile

orson_dzi 18 Lutego 2016 11:02

16 2

Sąd Najwyższy wydał wyrok w sprawie udostępnienia danych abonentów przez T-Mobile - informuje Dziennik Gazeta Prawna.



Sprawa rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to Urząd Komunikacji Elektronicznej nałożył na T-Mobile karę w wysokości 5 mln zł za udostępnienie danych abonentów firmie Upstream w celu przeprowadzenia loterii Czy stałeś się dzisiaj milionerem?.




Wcześniej karę podtrzymał sąd pierwszej instancji, jak również sąd apelacyjny. W procesach T-Mobile starało się obarczyć winą za uzyskanie zgód firmę zewnętrzną.

Zobacz: 5 mln zł kary dla PTC za loterię - oficjalnie

Źródło tekstu: DGP     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 25
  • 0

    6.  2016-02-18 11:20:39

    Wszystkie karty usunięte.

  • -1

    7.  2016-02-18 11:24:47

    @5 nie siej fermentu... jakie nowe otwarcie skoro "Sprawa rozpoczęła się w 2011 roku"?

  • -1

    8. ~tkubon  2016-02-18 11:27:16  host: ip5f5bd5bd.dynamic.kabel-deutschland.de

    @5: Sam mam włączone wszystkie zgody i zero spamu. Ciekawe jak to działa

  • 3

    9. ~  2016-02-18 11:36:40  host: 77-252-248-157.static.ip.netia.com.pl

    Wcześniej karę" potrzymał "

  • 2

    10. ~  2016-02-18 11:37:33  host: agu201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cencjusz, a potrzymanie kary już jest w porządku, nie?

  • 3

    11. ~Radio Teddy  2016-02-18 11:40:32  host: 77-252-224-251.static.ip.netia.com.pl

    "Karę potrzymał" i oddał T-Mobile :P Poprawcie tego babola ;)

  • -4

    13. ~  2016-02-18 11:52:08  host: 168.235.196.91

    @12 a cóż to za debil?

  • 4

    14. ~@5  2016-02-18 12:12:24  host: public-gprs359907.centertel.pl

    T-m też tak robi, kilka dni po przeniesieniu numeru z Tm do innej sieci, na numer działający już w nowej sieci dzwoni bok T.
    Zgody oczywiście na piśmie cofniętę.

  • 3

    15. ~ja  2016-02-18 12:32:44  host: 85.9.20.153

    te 5 milionów powinno być rozesłane każdej osobie, ktorej dane wyciekły.

  • -2

    16. ~Jack  2016-02-18 12:37:17  host: 93.175.85.113

    15. To na jaka kwotę liczysz?

  • 1

    17.  2016-02-18 12:47:22

    Ech... Cztery zdania i trzy błędy. Najmniejszy dalej został. Drogi Orsonie, może i niezły z Ciebie fachowiec, ale jeszcze słaby językowo redaktor. Może sobie zatrudnicie korektora albo poproś Don Wito o korektę i zatwierdzanie artykułów przed publikacją? To chyba najlepsze rozwiązanie. W razie potrzeby mógłbym Wam pomóc rozwiązać problem jakości języka, ale to na PW.

  • 2

    18. ~Jeszcze klient orange  2016-02-18 13:03:37  host: dxn84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy dobrowolne zwolnienia w Orange dotyczą już wszystkich pracowników? I dlatego nie ma kto obsługiwać skarg i reklamacji.

    Szanowne ORANGE(16.02.2016)

    W dniu 15.02.2016 o godz. 14.54 bezpodstawnie pobrana została z mojego konta głównego kwota wynosząca: 21,62 zł na transmisję danych. Pomimo aktywnego i z dostępnym limitem "pakietu 1GB na próbę"

    -W związku z tym żądam natychmiastowego zwrotu 21,62 zł na mojego konto główne.
    -Dodatkowo zadośćuczynienie w kwocie 100zł przelane na moje konto główne, ponieważ zostałem pozbawiony całkowitej możliwości wykonywania połączeń, sms-ów, mms-ów, itp. z mojego numeru telefonu z winy działu technicznego sieci ORANGE.

    Już wielokrotnie zgłaszałem źle działającą lub niedziałającą wcale promocje "1GB na próbę" i zostałem zapewniony, że usługa ta zostanie naprawiona niezwłocznie. Jak widać dział techniczny nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Za co powinien być odpowiednio potraktowany finansowo.

    Dajecie mi coraz więcej powodów do odejścia i zasilenia szeregów konkurencji.

  • 0

    19. ~oink  2016-02-18 13:06:26  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    ten wyrok jest w ogóle prawomocny? sprawa sprzed tylu lat - dużo się zmieniło od tej pory w świadomości i firm i klientów

  • 3

    20. ~znafca  2016-02-18 13:11:19  host: 89-75-156-68.dynamic.chello.pl

    A co kogo obchodzi, że zarobi na tym państwo? Niech pieniądze oddadzą klientom a nie mają wpłacić karę do skarbu Państwa. No co za bezsens. To tak jakby ktoś okradł komuś sklep a potem kare miał zapłacić do skarbu Państwa. No co za chory kraj.

  • -1

    21. ~  2016-02-18 13:18:00  host: 89-66-161-16.dynamic.chello.pl

    W tej branży tak szybko wszystko się zmienia, że teraz przy takiej sytuacji nie byłoby sprawy w ogóle.

  • -3

    22. ~  2016-02-18 13:19:17  host: 89-66-161-16.dynamic.chello.pl

    Będzie kasa na 500+

  • 0

    23. ~astelitt  2016-02-18 15:50:05  host: 188.146.129.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @18 wysoko sobie cenisz, 100zł... ho, ho, hoo. Czemu nie 1000?

  • 0

    24. ~  2016-02-18 16:00:42  host: public-gprs29588.centertel.pl

    Do 22. Nie zazdrość że inni dostaną tylko się bierz do roboty i wtedy i ty dostaniesz

  • 0

    25.  2016-02-18 18:53:01

    To pewnie na te rewelacje w TT zapowiadane za kilka dni prawie miesiące temu nie ma co liczyć?

  • 1

    26. ~  2016-02-18 21:56:02  host: gaja.tpnet.pl

    A co ze spamem na "losowe" numery, "zachęcającym" do przejścia do T-Mobile, rozsyłanym w 2014 roku?

Dodaj swoją opinię