Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 MB za 5 zł w TakTaku przedłużone o pół roku

5 MB za 5 zł w TakTaku przedłużone o pół roku

WitekT 1 Stycznia 2010 14:58

0 0
Era przedłużyła promocję pakietu blueconnect 5 MB w TakTaku do 30. czerwca 2010 roku. Na razie nie ma, oczekiwanych przez wielu, nowych pakietów w prepaidzie Ery.

Pakiet 5 MB na transmisję danych uruchamia się kodem *132*7*1#. Usługa w pierwszym miesiącu jest darmowa dla uruchamiających ją pierwszy raz, w kolejnych kosztuje 5 zł.

Szerzej o pakietach transmisji danych w polskich prepaidach pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin pakietu 5 MB w TakTaku (plik .pdf; 54 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 276
  • 0

    257. ~AB  2010-01-05 20:42:14  host: 94.78.135.110

    253: Ja po spełnieniu warunków nie dostałem żadnego smsa. A wczoraj dostałem doładowanie.

  • 0

    258. ~  2010-01-05 23:54:28  host: 212.2.99.207

    TakTak musi do połowy lutego dać jakąś nową lepszą ofertę albo chociaż podwojenie. Jak nie to doładuję tylko żeby pozostałe środki wykorzystać i SIM do klopa!

  • 0

    259.  2010-01-06 13:25:55

    Dzisiaj na konto wpadło mi podwojenie- ekstra 150zł. @258, podwojenie było w grudniu, nie sądzę, żeby dali podwójne teraz, choć w zeszłym roku po grudniowym w styczniu było ponownie. Biorąc pod uwagę podwojenia, oferta TT i Heyah są cennikowo najlepszymi ofertami na rozmowy.

  • 0

    260. ~only_PLAY  2010-01-06 18:02:05  host: 167.202.201.4

    Biedni (ale trochę głupi) ci użytkownicy TT. Ja mam a Play fresh pakiet 500MB za 15zł/mies, rozmowy w sieci i na stacjonarkę za 5gr i do wszystkich 29gr (nie do wybranych operatorów). TT i Heyah niech się schowają!

  • 0

    261. ~adam  2010-01-06 18:29:27  host: zl150.internetdsl.tpnet.pl

    5mb za 5zł? Udany żart ze strony ery :))

  • 0

    262. ~  2010-01-06 19:28:54  host: user-89-108-226-88.mobile.playmobile.pl

    @260: Ciekawy jakiś ty mądry, może umiesz skorzystać z tego pakietu poza zasięgiem Playa? A poza tym po co komu 5gr w sieci Play kiedy nikt nie ma tej sieci? hahahha

  • 0

    263. ~MaRiO  2010-01-06 19:38:21  host: static-68-219.is.net.pl

    260: TT to nie HEYAH pamietaj o tym.. ja w HEYAH po skorzystaniu z podwojnego place 1gr/100kb i nie narzekam.. pozdro :))

  • 0

    264. ~  2010-01-06 22:01:12  host: v10-06.opera-mini.net

    do 260: only_play ja w przeciwieństwie do ciebie nie uwazam że tylko play. owszem oferta play fresh jest ok ale są tez inne fajne oferty innych operatorów. np 19gr do wszystkich (takze do play) i 50MB darmowego netu co 30dni. albo gaduair ma oprocz uczciwych stawek (22gr do roznych sieci i 49gr do play i polsat - do play drożej bo play ma wyższa stawke mtr wiec sie tu nie rzucaj. 40,42gr/min netto gaduair musi play placic (dolóż sobie do tego podatek 22% i wyjdzie ci cena brutto) a gaduair i gng mają w cenniku 49gr/min brutto do play wiec chyba uczciwa cena? a net jaki maja? po pierwsze ga i mbank mobile w przeciwieństwie do w3 i play maja uczciwe naliczanie pakietów internetowych bo co 1kB (w3 i play maja co 100kB). GA bez pakietów ma 1gr za 50kB liczone łącznie i oprocz darmowych pakietów netu za doladowanie ma m.in. za 11zl 300MB. i wszystko na zasięgu w 100% od polkomtela (plus). play fresh moze jest ok. ale konkurencja też depcze im po piętach. ale jak widac ani play ani w3 nie przejmują sie mvno. nawet play fresh nie podjął walki na 19gr tylko wciaz ma swoje 29gr. a szkoda. ps cena netu w play fresh to chyba 12gr za 10-50 czy 100kB liczone osobno. nawet na zasięgu macierzystym! jesli chodzi o net to play i play fresh maja kiepski net (juz nie wspominając o tym 5MB za 5zł ktory to pakiet uwazam za porażkę play i play fresh oraz nieporozumienie szczegolnie patrząc na nieuczciwe złodziejskie naliczanie aż co 100kB!)

  • 0

    265.  2010-01-07 10:12:51

    260. - dzwonię po 6-8, czasem do 10 godzin miesięcznie... Wiesz, ze do Play, od kiedy jest, miałem może 5 połączeń? Co za argument jest w takim razie, że do Play drożej? Dla mnie żaden, tym bardziej, że mój cennik nie przewiduje wyższej stawki do Play w stosunku do innych operatorów, a i stawka 29 jaką masz w prepaidze nie jest dla mnie czymś szokującym, bo płacę raptem 30 czy 32 grosze ;-) a uwzględniając tańsze połączenia w sieci i na stacjonarne, średnia cena minuty oscyluje na poziomie nieco ponad 20 groszy.

  • 0

    266.  2010-01-07 10:14:25

    Może w stosunku do określonej oferty możesz mieć tego typu uwagi, ze to nie Twój interes jak kto ś swoje pieniądze wydaje ;-) Zostań doradcą - to popłatne zajęcie jest...

  • 0

    267.  2010-01-07 22:49:41

    W odniesieniu do niektórych komentarzy mówiących, że Play jest najlepszy... Gdyby Play miał 20% rynku w Polsce (zakładając, że te 5% to oferty MVNO) to jego oferta byłaby bardzo dobra (mówię o pakietach w sieci). Obecnie posiada bardzo mały % rynku i w związku z tym nie wykonamy tak dużo tanich połączeń w sieci jak np. w Plusie czy Orange. Inna sprawa, że w miarę wzrostu Play cennik będzie zbliżony do oferty konkurencji, bo niby po co miałby być korzystniejszy? To logiczne, że rozwijając się musi jakoś zachęcić klientów. Historia lubi się powtarzać, to samo mieliśmy za czasów Idei i w swoim czasie dobre stawki odeszły na emeryturę i zaczęło się dojenie klienta z kasy.

  • 0

    268.  2010-01-08 15:27:38

    Ofertę PF od innych, podobnych, wyróżniają tylko smsy do wszystkich- które i tak są ograniczone czasowo i zależne od kwoty doładowania. Poza tym- PF jest przeciętny. W TT czy Heyah (które również mają taryfy 29gr/min) są podwójne doładowania- dla tych, którym zależy na niskich kosztach użytkowania telefonu. Realny koszt minuty maleje do 16gr, do Play 40gr, więc nie trzeba przechodzić na małe MVNO, żeby mieć najniższe na rynku stawki.

  • 0

    269. ~  2010-01-09 13:20:45  host: 188.33.140.15

    Tak tak, a co to takiego? Nie żartujcie, że ktoś jeszcze ma tą ofertę...

  • 0

    270.  2010-01-11 21:19:23

    Ma ktoś:] Ci co dali się namówić na tak taka i tam próbują doczekać końca umowy.

  • 0

    271. ~  2010-01-12 10:51:23  host: dgp134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ramirez co ty gadasz, jakiej umowy? Umowa w pre-paidzie? :) 269 - ja mam TT i uważam że to najlepsza opcja jak dla mnie - godziny za grosze sprawiają, że kasy wystarcza mi na długo, długo, długo...

  • 0

    272.  2010-01-12 17:22:03

    Dokładnie, w TT nie ma umowy. Umowa jest w TTFonie, ale działanie tej oferty polega na tym samym, co zwykłe użytkowanie prepaid. Dostajesz telefon za 1 zł,umowę na określoną ilość miesięcy i trzeba tylko utrzymać konto aktywne na rozmowy wychodzące- a to proste. W TT jest sumowanie ważności do roku, więc terminy doładowań przy kolejnych doładowaniach się kumulują a nie tak, jak np. w Orange- okres ważności liczony jest od ostatniego doładowania. Do tego w TTFonie- podwójne doładowania, czyli stawki 2x mniejsze, niż w cenniku podstawowym.

  • 0

    273. ~  2010-01-14 09:43:19  host: dgx84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no właśnie, to sumowanie się okresów ważności konta jest w przypadku TTFona bardzo przydatne :)

  • 0

    274.  2010-01-15 12:27:14

    Sumowanie jest przydatne nie tylko w przypadku TTFona, ale też w przypadku zwykłego Tak Taka. Załadowanie większą kwotą przy np. podwójnych doładowaniach to już termin ważności 6 miesięcy, dodany do wczesniej posiadanego terminu ważności.

  • 0

    275. ~  2010-01-15 12:39:33  host: dgh138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja już dawno przestałam interesować się do kiedy mam ważne konto... nie pamiętam kiedy to ostatnio było dla mnie problemem...

  • 0

    276. ~bogaty  2010-02-14 14:03:50  host: aaii159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam tak tak od 1998r. i jestem w 100% zadowolony :)

Dodaj swoją opinię