Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 groszy w Simplusie całą dobę

5 groszy w Simplusie całą dobę

WitekT 17 Października 2006 11:56

0 0
Promocja Niemożliwe… A jednak! w Simplusie zmieniła się na korzyść użytkownika.

Pakiet 100 minut dostępny za 5 zł można teraz wykorzystywać całą dobę przez cały tydzień na połączenia wewnątrzsieciowe, a nie jak do tej pory - tylko od 16 w dni powszednie i całą dobę w weekendy.

Więcej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości. Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37. ~  2006-10-17 17:28:00  host: bwx225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~yyyu to ten kod do aktywacju krótkich kodów *101*11*99#

  • 0

    38.  2006-10-17 17:36:05

    ***wers mogłbyś być tak uprzejmy i nie wyzywać mnie od pisowców?! :P

  • 0

    39. ~kojot67  2006-10-17 17:38:51  host: rev-121-131.legionowo.forweb.pl

    To żadna promocja, tylko dodatkowy wydatek 5 złotych. Bo i tak kartę lub doładowanie, musisz kupić.

  • 0

    40. ~wers  2006-10-17 17:40:32  host: bwx225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~olek_skype sorry powinienem napisać niektórzy tak takowcy jeszcze raz sorki

  • 0

    41.  2006-10-17 17:56:55

    ~olek chyba się nie obraziłeś?

  • 0

    42. ~domur  2006-10-17 17:59:53  host: acxs50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podobno zmiana systemu zarzadzajacego prepaidem plusa ma sie zakonczyc pod koniec pazdziernika, tak gdzies wyczytalem

  • 0

    43. ~mirekb  2006-10-17 18:06:13  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    dobrze slyszales,juz sa male zmiany bendą większe

  • 0

    44.  2006-10-17 18:18:15

    *** mirekb - male zmiany? tzn. jakie? bo ja _odczuwalnych_ zmian nie zauwazylem :-/ moze jestem nieczuly? :-P

  • 0

    45.  2006-10-17 18:21:04

    to ze zrobili to dobrze ale napewno przez to nie zmienie opa z tt jak by to weszlo na stale do cennika to oczywiscie ze mozna by sie zastanowic nad przeniesieniem do sim+ ale jak to promocja to ja podziekuje.

  • 0

    46. ~stz  2006-10-17 18:51:17  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Dla mnie to jest nokaut dziesięciolecia.

  • 0

    47. ~stz  2006-10-17 19:00:00  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Pamiętam jak na nasz rynek wchodziła Idea ze swoimi płaskimi stawkami (cena rozmowy jednakowa do wszystkich sieci i o każdej porze). W ślad za Ideą poszła Era, natomiast Plus konsekwentnie trzymał się zróżnicowanyc stawek. Krytykowano go wówczas za jego konserwatyzm. Po latach okazało się, że koncepcja Plusa przetrwała, ba pozostałe sieci idą w jego ślady.

  • 0

    48.  2006-10-17 19:41:32

    ***wers jasne ze nie :) ale niektórych pisowców nienawidzę bardzo:)

  • 0

    49. ~alma  2006-10-17 19:54:15  host: btn131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tipex: sądząc po Twoich wypowiedziach jesteś związany z Polkomtelem; czy mógłbyś napisać czy oprócz połączeń oczekujących bedzie możliwość przekierowywania połączeń oraz czy numery w roaming'u będzie wybierać się normalnie tzn +48... a nie tak jak do tej pory krótkim kodem; i jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy na nowy system zostanie również przełączona sieć Sami Swoi. pzdr

  • 0

    50.  2006-10-17 20:18:55

    Po pierwsze nie jestem związany z Polkomtelem. Sieć Sami Swoi obsługuje obecnie ten sam system co Simplusa i Mixa. Po aktualizacji oprogramowania wszyscy zostaną przeniesieni także użytkownicy Sami Swoi. Co do Roamingu to prócz odpowiedniego systemu który ma być w niedalekiej przyszłośći trzeba jeszcze stosownych umów miendzyoperatorskich. Uprzedzam że ostateczny kształt nowej "platformy" systemowej nie jest mi znany - zapewne pojawi sie kilka niespodzianek. Wyjeżdzam zaniedługo na urlop a moją nieobecność myśle z powodzeniem zastąpi "olek_skype" który po wypowiedziach widać jest na bieżąco - pozdrawiam

  • 0

    51. ~  2006-10-17 22:37:27  host: dur191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tipex się wysila, a wszystko i tak będzie działać tak jak zawsze w Simplusie :P

  • 0

    52. ~Pestek  2006-10-18 11:16:32  host: 82.146.252.153

    wkurzylem sie wczoraj. zadzwonilem do kumpla z orange rozlaczylo nie po 7 chyba sekundach i sms przyszedl : czas rozmowy 3 min koszt 3,34 fajnie co? i z 6zl na koncie zrobilo sie 3,66.. wyslalem maila do biura obslugi ... beznadzieja. dziwne to.

  • 0

    53. ~Karol  2006-10-18 13:31:51  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Q!: byłem sobie ponad miesiąc w UK i wyobraź sobie, że doładowując prepaida w O2 kwotą 10funtów pierwsze 100min miałem za darmo i to nie tylko do O2 ale do wszystkich sieci (również innych komórkowych). Gdzie my więc jesteśmy? W lesie !! :D

  • 0

    54.  2006-10-18 14:34:30

    *** Karol - wyobraz sobie, ze jestesmy w polsce i nie mamy (tak jak w UK) kilkunastu opow (razem z wirtualnymi) :-P

  • 0

    55. ~wlo  2006-10-18 15:22:31  host: ape93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i nie mają operatorzy z nas takich arpu jak tam ;-) natomiast ceny kosztowe - sprzętu np. nie są wcale inne ;-)

  • 0

    56. ~marys  2007-05-16 11:31:42  host: xdsl-13591.lubin.dialog.net.pl

    a kto ma kod na te 100 minut

Dodaj swoją opinię