Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5-9 zł nie daje już minut w "Wynurzeniach do Plusa"

5-9 zł nie daje już minut w "Wynurzeniach do Plusa"

WitekT 23 Marca 2010 17:42

0 0
W profilu Wynurzenia do Plusa w taryfie Twój Profil w Simplusie, podwyższony zostaje próg minimalnego doładowania, po którym przyznawany jest bezpłatny pakiet minut wewnątrzsieciowych.

Do 22. marca doładowanie od 5 do 9 zł dawało 30 minut ważne przez 2 dni - ten przedział od dziś znika. Użytkownicy będą otrzymywać, tak jak dotychczas, pakiet 30 minut na 7 dni za doładowanie od 10 do 29 zł.

Szerzej o profilu Wynurzenia do Plusa pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~macias  2010-03-23 18:12:36  host: aeix151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co W3 ma polepszać jak ciemny naród i tak korzysta z tego co im dają? Idz do salonu W3 i zobacz kolejki osób. Baa i to nawet nie są same aneksy tylko też nowe aktywacje. Mixplus jest drogi a pełno ludzi bierze w nim telefony! Ludzie nie myślą (o takich sprawach). To że mały % odejdzie z sieci to nie jest powód zeby pozostały % płacił mniej. W W3 jest zasada - poprawiamy jak w systemie widac duzo rezygnacji / mało aneksów /mało nowych. Jak lub bierze to sie wciska to co jest! Ludzie przywykli ze musz placic duzo - nie wiedza ze mozna dzwonic 50% taniej!

  • 1

    6.  2010-03-23 18:17:26

    @2 to trochę tak jak W3 w reklamach podkreśla, że do Play drożej. W dłuższej perspektywie to działa przeciw nim samym. Jakiś kretyn w dziale marketingu "miał pomysła"... Ludzie widzą, jest drożej z drugiej strony mają jasny przekaz od Play, że w drugą stronę jest taniej. I zaczynają się zastanawiać czy nie lepiej być w Play. Dużo też daje do myślenia jeżeli ktoś ze znajomych wykonał już taki ruch. Osobiście namówiłem najbliższą rodzinę do której dzwonie najwięcej i wszyscy są już w Play. Jak mówię teraz znajomy, że jestem w Play i mam ofertę taką a taką, przyznają że b. atrakcyjnie i pada... "Może czas też się przenieść"...

  • 1

    7. ~  2010-03-23 18:22:34  host: t15-06.opera-mini.net

    Kazdy mowi ze czas sie przeniesc ale nic nie robi w tym kierunku.Ludzie sa leniwi.

  • 1

    8. ~nick  2010-03-23 18:55:48  host: 109.243.203.18

    Orangutan jak zwykle najbardziej przyjeboł. Dali prestiżową promocje 5gr/min do wszystkich w sieci z bardzo długim czasem wykorzystania - aż całą godzinę :-D

  • 1

    9. ~absolon  2010-03-23 19:12:23  host: 188.33.15.102

    @7 jest w tym sporo racji ale nie można powiedzieć ze nikt nic nie robi bo 3mln. już przeszło (pewnie sporo z tego jest kart fresh które leżą wszufladach). Choć generalnie - tak ludzie są leniwi :)

  • 1

    10. ~  2010-03-23 19:55:03  host: adby129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to się wynurzyli jak głębinowy batyskaf z oceanu pluskwianej beznadziei :-) Nie trzeba nawet obrzucać bombami głębinowymi bo wrak już dryfuje po powierzchni...

  • -1

    11. ~  2010-03-23 20:06:37  host: t19-16.opera-mini.net

    jaka nazwa tej promocjí?mirekb

  • 1

    12. ~plus forever  2010-03-23 20:38:42  host: 80.54.12.145

    Następne genialne posunięcie naszego ukochanego i największego operatora w odpowiedzi na najnowsze promocje playa.

  • 1

    13. ~  2010-03-23 21:31:42  host: 77-255-253-28.adsl.inetia.pl

    Plus się coraz bardziej pogrąża. Dają coraz mniej, coraz gorzej i w ogóle jakby na siłę. Chyba w tym roku będzie tasowanie i Plus straci w końcu pozycję lidera...

  • 1

    14. ~gniot  2010-03-23 22:08:51  host: pc-212-51-213-194.p.lodz.pl

    Brawo Polkomtel! To juz trzeci gniot w tym tygodniu!

  • 1

    15.  2010-03-23 22:30:05

    Zadzierają nosa coraz bardziej. Liderowanie w końcu im wyjdzie bokiem. Takimi posunięciami wręcz wpychają Play nowych klientów. P4 z każdą marną promocją u W3 cieszy się i pewnie zwiększa prognozy :P

  • 1

    16.  2010-03-23 22:35:25

    Po skończonym MixPlusie nie zmigrowałem do simplusa, dlaczego? ano dlatego, że ta oferta wynurzeń, profili, wykluczających się pakietów jest tak pokręcona, jak kable od starego telefonu;) Plusie, ogarnij się!

  • 1

    17. ~Domotech321  2010-03-23 22:43:21  host: r04-02.opera-mini.net

    Straszny syf ten SIMPLUS. (*Prezes bauc widze nadal skutecznie niszy markę Plusa i podmarkę SIMPLUSA). Nie to ,że najpierw dają słaby bonus, to potem JESZCZE GO ODBIERAJĄ! Zenada tylko tak potrafi w Pl PLUS i ORANGE.

  • 1

    18. ~43  2010-03-23 22:45:51  host: r04-02.opera-mini.net

    Swoją drogą ciekawe kiedy SIMPLUS się "wynurzy", bo narazie to jest głęboko pod wodą z tymi swoimi wynurzeniami w ofercie...

  • 1

    19. ~tomtom7  2010-03-23 22:52:36  host: r04-02.opera-mini.net

    Za mną przeszło w ciagu 2 miesiecy co najmniej 5 osób do konkurencji. Od czasów darmowej przenośności będzie już pewnie z 20 osób...

  • 1

    20. ~  2010-03-23 23:52:55  host: dbo180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dno i 3 metry mułu.

  • -1

    21. ~nikk  2010-03-24 11:57:57  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    i tak plus jest najlepszy, chociaz ma zasięg wszędzie a to podstawa

  • 1

    22. ~Plum1973  2010-03-24 14:15:18  host: 109.243.147.98

    Używam Simplusa i wczoraj niezle sie wkurzylem, doladowalem go kwota 5zl jakies trzy dni temu zeby nie stracici minut po czym dostalem sms ze mam 30minut do plusa free , wczorajw poludnie po kolejnym doladowaniu tym razem za 50zl dostalem sms z info ze otrzymalem 240 darowych min do plusa a okolo 14.00 natepnego smsm ze moje darmowe mintuy do plusa wygasly , no to cisnienie naprawde mi skoczylo i mialem juz przygotowac pismena reklamacje , najwyrazniej jednak okazuje sie ze te darmowe minuty to jakies gawno co mi po 30 minutach darmowych do sieci jak sa tylko na dwa dni to tylko zaslona dymmna

  • 0

    23. ~  2010-03-24 17:52:49  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    Na pewno na dwa dni? A nie na dwie godziny?

  • -1

    24. ~  2010-03-24 20:29:28  host: 212.2.101.61

    @22: A umiesz czytać? Zobacz jakie są terminy ważności minut do Plusa przy poszczególnych doładowaniach.

Dodaj swoją opinię