Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 4,5 mln zł od abonentów Era i Heyah

4,5 mln zł od abonentów Era i Heyah

WitekT 30 Września 2005 11:47

0 0

Zbiórki pieniędzy za pośrednictwem SMS-ów są jedną z najpopularniejszych form wsparcia działalności charytatywnej. Od początku 2005 roku Polska Telefonia Cyfrowa przekazała na cele charytatywne już blisko 4,5 mln zł pochodzące z akcji SMS-owych.

Przekazywane jest zawsze 100% wpływów netto, to jest bez podatku VAT, który zgodnie z przepisami jest odprowadzany do Urzędu Skarbowego.

Kwoty te mogą zostać w najbliższym czasie znacznie podwyższone. Już 1. października rozpoczną się dwie akcje z przeznaczeniem na wsparcie potrzebujących: Dzień Kotana - Daj siebie innym oraz II Ogólnopolska Kampania Społeczna Hospicjum to też życie AD 2005.
Dzień Kotana - Daj siebie innym prowadzony ze Stowarzyszeniem Monar jest akcją jednodniową (SMS-y należy wysyłać pod numer 72800, wartość SMS-a: 2 zł + VAT). PTC weźmie w niej udział już po raz drugi. Również dłuższa, bo trzymiesięczna II Ogólnopolska Kampania Społeczna Hospicjum to też życie AD 2005, prowadzona wspólnie z Fundacją Hospicyjną z Gdańska, jest kontynuacją ubiegłorocznej, w której PTC zebrało ponad 160 tys. zł. Tym razem SMS-y (5 zł + VAT) należy wysyłać w dniach od 1. października do 31. grudnia pod numer 7534.

W akcjach mogą brać udział wszyscy abonenci i użytkownicy sieci Era i Heyah.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~magneto  2005-09-30 12:02:27  host: dqs146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieje, ze takich akcji będzie więcej. Na codzień ludzie nie pamiętają o takich rzeczach a jak widać na zalączonym obrazku gdy ktoś ich zorganizuje potrafią pomgać innym

  • 0

    2. ~Matti  2005-09-30 13:17:59  host: dwq195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak przy okazji, też popieram takie akcje,ale przykry jest fakt, że przy okazji wspieramy pazernego fiskusa.Jak można łatwo policzyć wyżej wymienieni abonenci "wsparli" fiskusa kwatą 1 mln zł.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet