Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 45 groszy do wszystkich w mBank mobile

45 groszy do wszystkich w mBank mobile

WitekT 1 Maja 2007 09:36

0 0
Od 1. maja mBank mobile znacząco obniżył ceny swoich usług.

Nowe ceny to:
45 groszy za minutę do wszystkich sieci,
14 groszy za SMS do wszystkich sieci,
36 groszy za MMS do wszystkich sieci,
5 groszy za 50 kB transmisji danych.

Dodatkowo, do osób, które zakupią starter z polecenia, połączenia będą kosztować 21 groszy, a SMS - 5 groszy.

Ceny brutto (z VAT).

mBank mobile to pierwszy polski operator MVNO, korzystający z infrastruktury Polkomtela. Oficjalnie ruszył 13. grudnia, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 400
  • 0

    381.  2007-05-04 18:14:20

    *377 patrz upewnij się czy numery orange na które dzwonisz nie są przeniesione do innego operatora.

  • 0

    382. ~patrz  2007-05-04 18:19:44  host: chq154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na bank nie bo to najcz moja dziewczyna która nie wie że można wogóle przenosić i stacjonarne... unikajcie pomarańczy jak ognia (smakowe:)

  • 0

    383.  2007-05-04 20:06:09

    Ja już podziękowałem orangutanowi.

  • 0

    384. ~hmm  2007-05-04 20:10:17  host: 212.122.214.223

    @patrz omijam salon, przechodzę na drugą stronę ulicy nawet :)

  • 0

    385. ~Darox  2007-05-05 00:06:17  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    a ja też dzisiaj przechodziłem obok salonu ORŻNĄĆ i wprawdzie tłumu nie było, ale parę osób było zainteresowanych. Ludzie nawet oferty nie sprawdzają (jesli wybór to tylko aparatu) podpisują umowę na 24miechy i potem się dziwią, że tak drogo. A wiadomo w ORŻNĄĆ cennik szczególnie atrakcyjny (75gr/min).pzdr

  • 0

    386.  2007-05-05 09:52:17

    haha Darox - co chcesz - najtańszy na rynku;)

  • 0

    387.  2007-05-05 09:59:56

    olek_skype (386) - ano najtańszy :-) W końcu mają w Kwadratowym Pomarańczu abo za dychę bez cyrola i to w postaci pakietu kwotowego. Tylko bieda straszna, że do niego telefonu za złotówkę nie dają :-P.

  • 0

    388.  2007-05-06 16:09:14

    A ja się obraziłem na Mobile. 4 maja załadowałem kartę kwotą 20 zł, która teoretycznie przedłuża ważność konta o 30 dni. 5 maja dostałem info, że ważność konta wygasła!!! Chyba muszę do nich zadzwonić w tej sprawie. BTW zna ktoś ustawienia jakie trzeba wprowadzić do telefonu Samsung Z300 (dla sieci Mobile) żeby łączyć się z netem przez komórkę(przy pomocy kompa) ? Sprawdził bym sobie wtedy EDGE i UMTS Plusa

  • 0

    389.  2007-05-06 16:51:59

    a nie podają? nie ma konfiguratora? ;-D

  • 0

    390.  2007-05-06 16:55:07

    no ok - z konfiguratorem przesadziłem ;-) ale jak ręcznie ustawić profil na pewno podają...

  • 0

    391.  2007-05-06 17:21:30

    Podają, tylko, że to za jasną cholerę nie chce działać... Ręce opadają

  • 0

    392.  2007-05-06 17:47:49

    Pod poniższym linkiem jest numer błędu i informacja jaka się pojawia przy próbie połączenia z netem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eabcf2fae0071279.html

  • 0

    393. ~marnet  2007-05-07 19:55:02  host: natk3-bk.generacja.pl

    #388. Wg mnie Twoje mobile'owy numer stracił możliwość wykonywania połączeń około 5 kwietnia (miałeś jeszcze miesiąc na odbieranie połączeń). Konto doładowałeś 4 maja, więc przedłużyli Ci czas połączeń o 30 dni licząc od 5 kwietnia, czyli do 5 maja. Wszystko się zgadza! mBank mobile jakoś tak liczy okres ważności połączeń wychodzących. Nie biorą pod uwagę daty doładowania tylko datę wygaśnięcia możliwości wykonywania połączeń.

  • 0

    394.  2007-05-09 08:33:04

    Ciekawe czy trójca zmieni coś w swoich ofertach na kartę... Play ma coś wprowadzić 15 maja. Pewnie po usłyszeniu, że Play nie będzie już walczyć cenami to coś mi się wydaje, że nic nie zmienią. Ciekawe co zaprezentuje Play, może gra na zwłokę by trójca siedziała cicho, by zaskoczyć konkurencje tym czego ludzie oczekują, np. tanimi pakietami danych lub tanim numerkiem.

  • 0

    395. ~gnida  2007-05-09 16:27:34  host: blf100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play zaprzestanie (już to zrobił)nadawania głupawych reklam a zacznie nadawać takie, które będą podkreślać zalety oferty i ją sprzedawać. Wtedy się dopiero ludzie zainteresują playem jak usłyszą z telewizora " nikt na rynku nie da ci 143 minut do wszystkich za jedyne 50 zł" - wtedy zaczną porównywać z posiadaną obecnie taryfą u świętej trójcy...

  • 0

    396.  2007-05-09 18:18:27

    no ale to przecież łączysz się z komputera... te ustawienia są do konfigurowania połączenia w telefonie ;-) jak łączysz telefon z komputerem?

  • 0

    397.  2007-05-11 17:03:24

    Poprzez USB, wprowadzam ustawinia do kompa i niec. BTW jak włoże karte Mobile do telefonu to nie świeci mi się ikona od GPRS-u. Po włożeniu karty Orange wszystko działa.

  • 0

    398. ~PL  2007-05-11 17:26:35  host: dmd156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aha, jasne, bo Orange jest doskonały, powiedz tylko dlaczego tylu ludzi z niego rezygnuje ?

  • 0

    399.  2007-05-11 18:02:57

    A co ja wróżka jestem? Ja jestem zadowolony z Orange i raczej nie zrezyguję z tej sieci, zwłaszcza, że wykonuję 80% czasu połączeń do pomarańczy

  • 0