Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 400 tys. nagród od Orange w loterii promocyjnej McDonald’s

400 tys. nagród od Orange w loterii promocyjnej McDonald’s

LuiN 8 Marca 2012 16:53

0 0

8. marca w restauracjach McDonald’s ruszyła loteria promocyjna, w której do wygrania jest ponad 1,5 miliona nagród, z czego 400 tys. od sieci Orange.

Każdy klient kupujący dowolny McZestaw otrzyma kartę - zdrapkę, dzięki której może wygrać jedną z nagród. Jeśli na swojej karcie znajdzie trzy grafiki przedstawiające starter, może natychmiast odebrać starter Orange o wartości 5 zł, który umożliwia otrzymanie kolejnych 30 zł na połączenia w sieci i na numery stacjonarne.

Posiadacz zdrapki, na której widnieją trzy grafiki przedstawiające pakiety otrzyma w nagrodę jeden ze 180 tys. pakietów 100 minut na połączenia w Orange, lub jeden ze 180 tys. pakietów 30 minut na połączenia do wszystkich sieci.

Nagrody w postaci starterów można odbierać we wszystkich restauracjach McDonald’s, do 31. maja. Promocyjne pakiety minut na połączenia w Orange i do wszystkich sieci można zrealizować z telefonu na kartę lub Mix w sieci Orange. Aby włączyć pakiet wystarczy wysłać SMS-em kod umieszczony na zdrapce, pod bezpłatny numer 80101.




Informacja o rodzaju otrzymanego pakietu zostanie przekazana SMS-em zwrotnym. Pakiety są ważne przez 7 dni i należy je aktywować najpóźniej 30. kwietnia.

Oprócz usług Orange, na klientów czekają też bilety na UEFA Euro 2012, samochody i telewizory.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2012-03-08 17:11:27

    wg mcdonalda loteria rozpoczela się 8 marca...

  • 0

    2. ~gosc  2012-03-08 17:13:56  host: 77-253-241-56.adsl.inetia.pl

    wypas :P

  • 0

    3.  2012-03-08 17:18:31

    A może jakaś promocja w knajpach ze zdrową żywnością:-)?

  • 0

    4. ~CDS  2012-03-08 17:20:02  host: gw4.sbmec.pl

    7 dni!!! To mówi aż zbyt wiele!!! Żal mi McDonald's że podpisuje umowy z takimi niepoważnymi firmami, jak Orżnąć. Pakiety na minuty, ale strata wizerunku bezcenna.

  • 0

    5. ~  2012-03-08 17:39:28  host: 031011206176.warszawa.vectranet.pl

    Nr. 4 to użytkownik P4 :) :) :) Muszę przyznać, że kolego z nr. 4 masz bardzo ciekawy zasięg w tej swojej sieci.

  • 0

    6. ~OGGA  2012-03-08 18:16:53  host: 82.146.248.73

    5. ty za to dajesz się robic w *** co kazdy okres rozliczeniowy:)

  • 0

    7. ~OGGA  2012-03-08 18:17:45  host: 82.146.248.73

    hmm, "w c i u l a" to az taki wulgaryzm drogie telepolis?:)

  • 0

    8. ~  2012-03-08 18:32:24  host: z07-14.opera-mini.net

    W zeszlym tygogniu w sieci real dawali startery orange za kupienie pepsi za 3zl.

  • 0

    9. ~CDS  2012-03-08 18:49:45  host: gw4.sbmec.pl

    @5 nie ważne gdzie jestem, ważne że to nie Orżnąć :)

  • 0

    10.  2012-03-08 19:06:54

    dobra , ja borę samochód :-)

  • 0

    11. ~  2012-03-08 19:40:56  host: z31-03.opera-mini.net

    Po co mi samochód, jak nie mam prawa jazdy? Lol

  • 0

    12. ~ala  2012-03-08 20:05:30  host: 31.61.222.110

    może "kup cheeseburgera, zdrap hamburgera"?

  • 0

    13. ~Octopus  2012-03-09 10:46:04  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    Szejk czekoladowy , starter orange za 2,50 i frytki do tego :))) . Żenada ..

  • 0

    14. ~Warszawiak  2012-03-20 18:34:34  host: 78.133.191.97

    Nawet gdyby dawali coś za darmo zawsze znajdą się osoby jakie będą narzekać. Play niby taki zasięg 3 sieci a wystarczy wyjechać z Warszawy by pozbyć się zasięgu na dobre. Dobry i starter za 5 zł. Jak ktoś nie chce - nie musi brać.

Dodaj swoją opinię