Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 40% więcej w Orange na kartę

40% więcej w Orange na kartę

LuiN 22 Października 2012 10:19

0 0
Do końca tygodnia doładowując konto Orange za pośrednictwem Facebooka kwotą 25 lub 50 zł otrzymać można dodatkowe 40% kwoty doładowania.

Doładowania konta należy dokonać pod tym adresem. Dodatkową kwotę wykorzystać można na połączenia i wiadomości w sieci Orange oraz na transmisję pakietową.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    42. ~PK  2012-10-22 14:21:08  host: 109.232.26.230

    No niech czekają, niech czekają. Ja poczekam jeszcze kilka dni, a jak nie to stracą klienta z 506 XXX XXX po 10 latach bytowania w Idei/Orange. Możecie sobie mówić to i owo, ale to jest brak szacunku dla klientów. Konkurencja ich miażdży. Adios.

  • 0

    43. ~  2012-10-22 14:51:23  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @40 Angelo ma rację. Na kartę to się wszystkim opłaci, bo dostajesz coś za darmo. To trzeba traktować jako bonus do doładowania. Nawet jak masz 5 dni no limitu to jakaś tam oszczędność jest. Dla mnie 5 dni no limitu jest bajką. Mogę sobie raz w miesiącu usiąść na telefonie i posiedzieć dzwoniąc do znajomych czy rodziny, którzy mieszkają po całej Polsce. A na abonament też to opłaca się tym którym stać na to i bardzo dużo rozmawiają. Jak Ciebie nie stać czy wyrabiasz się w mniejszym abonamencie to Ci niepotrzebne, ale są ludzie, którym przydaje się. Kiedyś abonamenty były i po 200 zł z ograniczoną ilością minut i niektórzy ludzie brali, a teraz no limit można już dostać za jakieś 110 zł. Nawet jak to ma być oferta abonamentowa tylko dla małej grupy osób to i tak jest przydatne. Zawsze ktoś znajdzie się chętny na to i lepiej dla niego żeby miał no limity za 110 zł niż abonament za ponad 100 zł z limitem minut.

  • 0

    44. ~Kajtek  2012-10-22 15:39:58  host: z45-15.opera-mini.net

    Każdy muśi sobie zadać pytanie czy oferta no limit jest mu naprawde potrzebna i czy bendzie dużo dzwonił do wszystkich sieci jeżeli tak naprawde mało się dzwoni do wszystkich trzeba wybrać tak żeby puźniej nie żałować.

  • -1

    45. ~Pan Pikuś  2012-10-22 16:12:35  host: 89-74-16-72.dynamic.chello.pl

    @44-Bendę dużo dzwonił i puźniej nie pożałuję.

  • 1

    46. ~  2012-10-22 16:17:10  host: z40-08.opera-mini.net

    44. Najpierw naucz się poprawnie pisać po polsku! To nie są tzw. "literówki" tylko brak elementarnych zasad pisowni! Poza tym, nie powielaj ciągle tego samego pytania - tylko na tyle cię stać? Płacą ci za ilość czy może aż tak bardzo ograniczony umysłowo jesteś?

  • -1

    47. ~Kajtek  2012-10-22 16:33:08  host: z04-09.opera-mini.net

    @46 Co jeszcze mi ciekawego napiszesz.

  • 0

    48. ~Kajtek  2012-10-22 16:46:55  host: z04-09.opera-mini.net

    @45 To bardzo dobrze pozdrawiam.

  • 0

    49.  2012-10-22 16:55:43

    Bonus dobry, tylko że nadal jedynie do Orange po stawkach podstawowych, a no-limit, z którego trochę bym skorzystał, nadal nie ma.

  • 0

    50. ~...  2012-10-22 17:21:02  host: aamh201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @48 Ja bardzo źle pozdrawiam.

  • 0

    51. ~  2012-10-22 18:49:56  host: z29-01.opera-mini.net

    A Mtv na facebooku daje podwojenie doładowań i to na konto główne... oferta Orange to jak kpina w takim porównaniu, nie mówiąc już o fatalnej ważności tych bonusow

  • 1

    52.  2012-10-22 19:55:25

    Promocje z pomnażaniem kodów nie są moim zdaniem złe, tylko ważność 7 dni jest żenująca. Gdyby bonus był bezterminowy albo przybierał ważność konta to sam bym chętnie z takiej promocji skorzystał. Podobnie jest tutaj, bonus ma jakiś czas, jakieś ograniczenia... Nie chce mi się w takie rzeczy bawić. Telefon jest do korzystania a nie bawienia się w terminy, ważności, wykluczenia itp.

  • 0

    53. ~greck  2012-10-22 20:16:59  host: 89-77-203-123.dynamic.chello.pl

    Ja przechodzę właśnie do play od orangsknera po 12 latach na kartę. Bywało fajnie być ich klientem na początku, a potem marniało to wszystko... z dnia na dzień. W dodatku w salonie przy chęci przejścia z karty na abonament no limit nie znaleźli opcji, że jestem ich "fanem" od 12 lat. Ech tam, żeby tego się dowiedzieć straciłem na czekanie w kolejce prawie godzinę. W play tylko ok. 10 min. i mam no limit z zachowanym numerem. Jabłko powinien czytać wszystkie te wypowiedzi to wreszcie by zrozumiał czego chcą ich klienci, a nie bąkał jakieś tłumaczenia o odpływie użytkowników do konkurencji. Mam jeszcze dwa aktywne telefony u tego operatora, ale już niebawem, jak tylko skończą się umowy, to z nieukrywaną chęcią odejdę do play. Pozdrawiam wytrwałych w oczekiwaniu na "lepsze", które chyba szybko nie nadejdzie.

  • 0

    54. ~  2012-10-22 20:35:10  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    lece załadować

  • 0

    55.  2012-10-22 20:47:41

    Słaba promocja orangu

  • 0

    56. ~  2012-10-22 22:25:41  host: z24-15.opera-mini.net

    Jest nowy kanał muzyczny stars tv w polsacie na kanale 1004

  • 0

    57. ~...  2012-10-23 02:20:35  host: v08-15.opera-mini.net

    Kiedy w koncu trepy w korporacjach zrozumieja, ze robiac akcje na Ryj Buku, tak naprawde promuja jedynie ten serwis, a nie siebie?! A przy okazji promuja konkurentow... I takim bezmozgom placi sie krocie, tylko dlatego, ze jest owczy ped ku FB. Litosci, rozumiem, ze nie kazdy moze byc inteligentny, ale zeby glupote nagradzac stopniami naukowymi i wysokimi managerskimi pensjami?!

  • 0

    58. ~gdan  2012-10-23 02:41:03  host: 89-76-30-212.dynamic.chello.pl

    Jeszcze takim głupcem nie jestem,żeby zapisywać się na fejsa,aby dostać bonus.Nie interesuje mnie jakiś dziadoski fejs i orange.Mamy polską naszą klasę i Plusa

  • 0

    59. ~  2012-10-23 09:11:38  host: z47-15.opera-mini.net

    Ja też jestem stanowczo przeciwny takim bonusom na fajcezboku. Orange - nie puszczaj się. A bonusy przyznawaj od każdej zdrapki!

  • 0

    60. ~hmmm  2012-10-25 15:14:12  host: 833ob.scansafe.net

    a kto cie zmusza do zakladania konta na facebooku ? wchodzisz na strone http://www.facebook.com/orangepolska klikasz doladuj konto i wsio.

  • 0

    61. ~hmmm  2012-10-25 15:25:39  host: 833ob.scansafe.net

    pies ich tracal... limit zasilen przez karte zostal przekroczony. to jest w koncu ta promocja czy jej nie ma ?? mam dosyc tej zenujacej sieci.

Dodaj swoją opinię