Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 40% więcej doładowania w Orange

40% więcej doładowania w Orange

sirmark 14 Września 2007 17:38

0 0

"Promocja doładowań" to oferta promocyjna w sieci orange umożliwiająca użytkownikom korzystającym z ofert na kartę oraz abonentom korzystającym z ofert IdeaMIX, Jedna Idea mix, Twój Mix, Nowy Twój Mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm i Firma Mix uzyskanie dodatkowych doładowań konta.

Za każde doładowanie kwotą 25 zł użytkownik otrzyma dodatkowe 10 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange. Doładowania za punkty Profit, w ramach usługi Przelew SMS oraz usługi Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem nie są objęte promocją.




Promocja trwa do 20 września.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~JVoo  2007-09-15 12:42:03  host: ip-91.189.216.48.skyware.pl

    d@arQ no wszystko fajnie pieknie ale jak sie umiekombinowac to w PLAYu za 22zł można mieć 40 ;) bo za doładowanie 30zł jest jeszcze 10zł gratis. wystarczy kupić kod na allegro ;) a z resztą nie ma sie co kłócić bo jak zwykle dochodzimy do etapu, że PLAY jest dla tych co mają ludzi w różnych sieciach, a Orange - jeżeli mamy znajomych głównie w Orange. Ale tylko w PLAYu będzie pakiet sms o którym jest napisane już w innym newsie.

  • 0

    23.  2007-09-15 14:55:01

    no ale już mnie denerwuje tą wszystkie komentarze typu: orange/play/era/plus rulezz !

  • 0

    24. ~Hani  2007-09-15 16:48:44  host: bloki5.nasze.pl

    Promocja taka sobie, ale z niej skorzystam. Mam Orange GO i Przyjaciela za 5gr/min. I z tej 10-chy wychodzi na te połączenia czyli 200min za kwotę 5PLN(aktywacja usługi) wychodzi po 2,5gr. A do rozmów w innej sieci, a nawet Orange używam drugiego numeru w... PLAY. ;)

  • 0

    25. ~  2007-09-15 18:52:34  host: gqz26.internetdsl.tpnet.pl

    @20 25 + 10 rowna sie 35 zl, w Play tez za 25 otrzymujesz 35 zl i wychodzi ci 71 min do wszystkich, chyba ze liczyles ze promocje w orange sie lacza.. hmm nie sadze, wkoncu to tylko orange.

  • 0

    26.  2007-09-15 19:51:02

    20: d@arQ jak to policzyłeś? z moich obliczeń wynika, że z tą dodatkową dyszką masz 58 minut do wszystkich sieci (pod warunkiem, że dodatkowe 10zł w promocji którą masz jest do wszystkich sieci)

  • 0

    27. ~  2007-09-15 19:59:42  host: akd40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23 sam sie zamknij bo gowno wiesz. Co mnie obchodzi orange. W play mam pakiet 1000 smsow i to nie do pieprzonego orange tylko do wszystkich

  • 0

    28. ~  2007-09-15 20:04:10  host: akd40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20 ale kogo obchodzi ze ty masz 10 zl do kazdego doladowania? Zamowiles se darmowy starter i szpanujesz? Wez sie przespij

  • 0

    29.  2007-09-16 11:49:25

    26,27,28 sami nic nie wiecie, jak się umie kombinować to się ma tanio, a ineczej to sobie gadajcie po stawkach 75gr/min

  • 0

    30. ~  2007-09-16 12:09:28  host: w3cache.tpnet.pl

    29 no chyba ty masz tak w orange:)

  • 0

    31.  2007-09-16 16:45:18

    29: więc wyjaśnij dokładnie jak to policzyłeś? moje obliczenia były dla stawki 60gr do wszystkich.

  • 0

    32. ~PLAYowiec  2007-09-16 17:58:20  host: gvr18.internetdsl.tpnet.pl

    Orange to beznadzieja!!!!! Zapraszam wszystkich do PLAY!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    33. ~mirekb  2007-09-16 19:27:29  host: apn-100-133.gprsbal.plusgsm.pl

    playowiec:lepiej sie powinno "lobbowac" za oferta play np:"na swoje 2 urodziny w pewna siec w kolorze pomaranczy 18-09-2007 orange tak zaskoczy swoich klientow ze przejda do play" ;-)z tym pakietem pop sie nie rowna,jak to wpisza jeszcze do cennika to polowa popakow w ciagu roku zrobi aktywne 2mln uzytkownikow,to by byla rewolucja..masz gadane i 3nr po15 gr dla wikszosci straca sens i na tych stawia play.dobrze stawia jak ktos duzo pisze esow.mnie to nie obowiazuje

  • 0

    34. ~PLAYowiec  2007-09-16 20:30:12  host: gvr18.internetdsl.tpnet.pl

    No ciekawe czy ta orange coś zrobi rewelacyjnego!!! Mogę się założyć, ze nic. Wszystko bez sensu w tej porąbanej sieci. Zachęcam wszystkich do PLAY!!!!!!!!!!!! orange do niczego!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    35. ~d@arQ  2007-09-16 21:19:39  host: public-gprs82175.centertel.pl

    31: tak ja też to liczyłem dla stawki 60gr do wszystkich, konkretnie 45zł/60gr=75minut do wszystkich [bo za 25 zł mam 45zł, a te 75gr to tak jakoś mi się wyrwało apropo play bo do tamtych mend mam po 75gr... ale i tak nikogo tam nie mam więc jest OK :D:D

  • 0

    36. ~Patrycja  2007-09-16 22:29:39  host: 213.158.194.228

    Orange ssie, siec dla lamerów i dzieciaków. Tylko PLAY

  • 0

    37. ~  2007-09-16 23:05:38  host: gaja.tpnet.pl

    35 neidlugo wszyscy beda w play i zadne mendy z orange temu nie pszeszkodza!!!!!

  • 0

    38. ~  2007-09-17 00:22:36  host: w3cache.tpnet.pl

    36 Patrycja wyluzuj ? Ja nie powiem kto tu ssie

  • 0

    39. ~lerw  2007-09-17 14:08:59  host: doh133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile minut by wam nie wychodziło to promocja jest ok bo 10zł przy doładowaniu za 25zl to jest nawet sporo.Są to minuty w sieci ale przecież 10zl wygadać w sieci to nie problem a jest to zawsze coś ekstra

  • 0

    40.  2007-09-17 21:17:16

    proszę aby każdy użytkownik sieci play nie czytał i niewypowiadał się na temat newsów dotyczących sieci Orange!

  • 0

    41.  2007-09-19 01:21:54

    35 ale nie masz 45zł do wszystkich - "Za każde doładowanie kwotą 25 zł użytkownik otrzyma dodatkowe 10 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange"

Dodaj swoją opinię