Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 40% więcej doładowania w Orange

40% więcej doładowania w Orange

sirmark 15 Lipca 2008 15:56

0 0

"20 zł za doładowanie" to oferta promocyjna w sieci Orange umożliwiająca użytkownikom korzystającym z ofert na kartę oraz abonentom korzystającym z ofert IdeaMIX, Jedna Idea Mix, Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Music Mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm i Firma Mix uzyskanie dodatkowych doładowań konta.

Za każde doładowanie kwotą 50 zł użytkownik otrzyma dodatkowe 20 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange. Doładowania za punkty Profit, w ramach usługi Przelew SMS oraz usługi Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem nie są objęte promocją.




Promocja trwa do 18. lipca do godziny 20:00.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~TWDonald.webpark.pl  2008-07-15 16:04:32  host: ip-94-42-10-40.multimo.gtsenergis.pl

    Z telefonu z rachunkiem powinno być dodatkowo 20% czyli w tym wypadku 10 pln.

  • 0

    2. ~ziomek13  2008-07-15 16:21:18  host: acly253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam dlugo numer w orange ale szybko juz go nie doladuje i gówniane promocje mnie nie interesują lada dzien odpale Mobilkinga i cos mi sie wydaje ze tam zostane długo i radze to samo kazdemu trzezwo myslącemu człowiekowi co potrzebuje zadzwonic zawsze i do wszystkich

  • 0

    3. ~  2008-07-15 16:28:29  host: 88-199-31-230.tktelekom.pl

    MOBILKING - I PO KOBIECIE ;]

  • 0

    4.  2008-07-15 16:38:25

    Fajna promocja, chyba sobie skorzystam i to w taryfie Nowe Orange GO :)

  • 0

    5. ~darek  2008-07-15 16:41:45  host: doi92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejna promocja na doładowanie, która trwa całe 3 dni, a dodatkowe środki tylko w sieci/stacjonarne. bardziej mi pasuje TT, i takie opcje jak 100 minut w sieci, czy podwójne i wtedy srodki do wszystkich sieci

  • 0

    6. ~:))  2008-07-15 16:44:03  host: chello089076161248.chello.pl

    nie chcę być nudnym (pewnie kogoś to wpieni), ale w PLAY jest ZAWSZE za 50PLN doładowania 20PLN premii, z tym że do WSZYSTKICH - ja nie wiem, czy doprawdy konkurencja ma w 4 literach co inni robią - i to od roku?

  • 0

    7. ~  2008-07-15 16:45:48  host: 88-199-31-230.tktelekom.pl

    konkurencja ma na tyle stabilny stan uzytkowników, że nie musi dopłacać by poderwać nowych.

  • 0

    8. ~  2008-07-15 16:50:01  host: f96-014.opera-mini.net

    W MBANK MOBILE JEST TANIEJ 45GR NIZ W MOBILKING

  • 0

    9. ~lee  2008-07-15 17:02:27  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    ale w starej play karcie tylko są bonusy za doładowanie od 50PLN w zwyż :D w nowej play karcie niema tych bonusów ;)

  • 0

    10.  2008-07-15 17:03:41

    A czy ta promocja sumuje się z Pogadaj Sobie i Minuty Non-stop? Bo jeśli tak to daje mi to 3 godziny rozmów w sieci gratis i darmowy numer na miesiąc. To mało?

  • 0

    11.  2008-07-15 17:16:11

    Z tych 3 godzin 2 godziny można przeznaczyć na telefony stacjonarne, a 1 godziny na rozmowy w Orange lub 400 SMS-ów w sieci. Dodatkowo z wybranym numerem można przegadać nawet 1200 min gratis w ciągu miesiąca. Za pozostałe 50 zł z głównego doładowania można mieć 166 min w sieci i stacjonarne lub 83 minuty poza sieć, 1000 SMS-ów w sieci lub 277 SMS-ów poza sieć. Moim zdaniem bardzo ciekawie to wygląda i Play nie może równać się z Orange dla kogoś kto połowę czasu rozmawia w sieci.

  • 0

    12. ~  2008-07-15 18:52:21  host: 213.25.189.50

    jw, oferta jest dobra

  • 0

    13.  2008-07-15 19:10:41

    w NOG bym czekał z doładowaniem do końca tygodnia, szczególnie jeżeli ma być z konta bankowego, kodem będzie pewniej. darek, weż mi rozpisz te trzy dni.. 15,16,17,18(do godz 20:00)

  • 0

    14. ~lukasz  2008-07-16 02:52:51  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    Jak zwykle TYLKO W SIECI. Żałosny jest ten orangutan, w ogóle nie piszcie o takich gównianych promocjach!!!

  • 0

    15.  2008-07-16 02:56:06