Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 40% ekstra przy zasileniu karty Plusa w weekend

40% ekstra przy zasileniu karty Plusa w weekend

Piszemy o tym pierwsi WitekT 16 Marca 2013 14:05

27 3
Od 16. marca trwa promocja dla użytkowników starszych taryf prepaid Plusa oraz abonentów miks, w ramach której przy zasileniu konta kanałem elektronicznym dokonanego w weekend, otrzymują oni ekstra 40% doładowania do przeznaczenia na dowolne usługi.

Promocja jest adresowana do użytkowników taryf Simplus, 36.6, Sami Swoi oraz do abonentów taryf Plus Mix i MixPlus. Użytkownicy prepaid otrzymują ekstra 40% za doładowanie z przedziału 20-99 zł, zaś miksa - za doładowanie w kwocie 20 zł.

Zobacz: regulamin promocji.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 76
  • 0

    58.  2013-03-17 13:28:58

    nominał 150/180 też roku ważności konta nie daje. Ale chyba lepiej doładować załóżmy co miesiąc 30zł + 12 zł bonusu niż co miesiąc 30zł w dni powszednie i mając nadal 30zł.

  • 0

    59. ~Pytajnik  2013-03-17 13:40:36  host: sub244-247.elpos.net

    do 54 oczywiście masz rację ale 2 razy kupiłem i było w porządku ale za 3 razem to się przejechałem kupiłem kod zdrapkę 29.12.2012 i miałem kod otrzymać po 30dniach od sprzedawcy i do tej pory nie otrzymałem kodu (brak odpowiedzi od sprzedawcy) sprawa zgłoszona allegro i policji więc warto się zastanowić kilka razy czy warto oszczędzać 20zł :) właściwie to 15zł bo doładowanie (ok. 4min są za 94zł)

  • 0

    60.  2013-03-17 14:13:12

    56 - wlo, proszę o to fragment Regulaminu wyjaśniający wątpliwości: "3. Promocja jest adresowana do Abonentów Simplus1, Abonentów 36i62 oraz Abonentów Sami Swoi3 oraz do Abonentów Plus Mix4 i Abonentów MixPlus5 (zwanych dalej ?Abonentami?). którzy w czasie trwania Promocji dokonali zasileń konta kwotą i w sposób określony w ust. 3....." Dalej nie widzisz taryf biorących udział w promocji? To źle z Tobą. A to, że niektórzy korzystający z innych taryf dostają 40% bonusa, świadczy albo o złej treści regulaminu, albo błędzie systemowym.

  • -1

    61.  2013-03-17 14:23:06

    toms... chłopie... tu jest owa o ABONENTACH korzystających z określonych ofert. Jeśli mówimy o abonentach Simplusa, to użytkownik każdej taryfy - Plus na Kartę, Simplus, Nowy Simplus, co tam jeszcze jest? Team, a także Inetrnet na Kartę - jest abonentem Simplus. I jaki taki ma prawo skorzystać z tek promocji. Ja się nie dziwię, ze zawsze mieliśmy inne zdanie, skoro w tak - dla mnie - oczywistej kwestuii masz całkiem inne zdanie. Mylisz się jednak. Mam nadzieję, że Witek, w interesie swoich czytelników, wystąpi do operatora o stanowisko w tej sprawie i je nam poda ;-)

  • -1

    62.  2013-03-17 14:26:55

    Gdzie Ty taryfy tu widzisz? Że napisali Simplus albo Sami Swoi? Tutaj to są usługi a nie taryfy!

  • -1

    63. ~Słoneczny  2013-03-17 14:38:24  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    Nie ma czegoś takiego jak abonent "Simplusa". Marka "Simplus" została wycofana z rynku kilka lat temu. "Simplus" jest jedynie jedną z ofert. Co najwyżej możemy mówić o abonentach "Plusa" w segmencie prepaid, którzy korzystają z różnych ofert. Tak ta marka jest w tej chwili wszędzie komunikowana. Jak kupuje voucher z doładowaniem to nigdzie na nim nie pisze "Simplus". Także pełna zgoda z artykułem powyżej.

  • -1

    64.  2013-03-17 15:30:16

    Słoneczny - mylisz się i to bardzo ;-) Powiedzcie, czemu Wy nie czytacie regulaminów? Jeśłi to co mówi Słoneczny jest prawdą, to na podstawie jakiego regulaminu Polkomtel Wam świadczy umowy? Ba ja widzę, ze w oparciu o regulamin dla ABONENTÓW Simplus... A może podajcie operatora do sądu, jęsli nie ma regulaminu?

  • 1

    65. ~mamert  2013-03-17 16:03:54  host: hhq158.internetdsl.tpnet.pl

    Przed chwilą ładowałem przez blue. Za 50 dostałem 70 w taryfie Plus na Kartę.

  • 0

    66.  2013-03-17 16:07:21

    mamert - mnie to nie dziwi w przeciwieństwie do innych bystrych dyskutantów, bo jako użytkownik taryfy (!) Plus na Kartę jesteś, zgodnie z RŚUT, ABONENTEM Simplus ;-) Po prostu ;-) A przecież dla nich własnie (ABONENTÓW Simplus m.in.) jest ta promocja.

  • -1

    67.  2013-03-17 16:11:18

    Chociaż, co pewnie toms wykaże za moment, to tylko dziura w sytemie... Tak więc korzystajcie dopóki możecie! Bo za chwilę się skapną patałachy z Plusa i dla taryfy Siplus (kto jej używa jeszcze oprócz mojego teścia?) tylko to zostawią ;-D

  • -5

    68. ~Orange_taryfa  2013-03-17 16:13:28  host: 89-71-12-109.dynamic.chello.pl

    Pracuję w salonie. Właśnie dziś dotarły do nas maile z nową taryfą SMART. Hasło promujące taryfę to LEKKO. SMART- Lekko! Minuta do wszystkich sieci- 12 gr z VAT SMS/MMS- 9 gr z VAT Data- Bezpieczny internet jak w post paid identyczny Pakiety: LEKKA ROZMOWA- 100 min do wszystkich za 10 zł LEKKA WIADOMOŚĆ- 100 sms/ mms Wszyscy za 5 zł LEKKI NUMER- 1 darmowy nr z dowolnej sieci- 10 zł mc / darmowe rozmowy z tym nr to, co ważne w taryfie nie jest zabierana Roczna ważność konta. START globalny 21 marca.

  • 0

    69.  2013-03-17 16:26:48

    wlo- to za co Plus pobiera opłatę 1,50 lub 3 zł? Przy zmianie czego, jak nie taryfy? pamiętasz taryfy Mono, Multi, Team? Co to było, jak nie taryfy?

  • -1

    70.  2013-03-17 16:31:25

    To były taryfy oczywiście. Plus na Kartę to też taryfa (i nazwa oferty, ale to nie ma znaczenia akurat). Dlatego każdy - niezależnie czy ma taryfę Easy, Team, Simplus, Plus na Kartę czy Internet na Kartę, może skorzystać z tej promocji, bo każdy taki użytkownik jest ABONENTEM Simplus w rozumieniu RŚUT dla ABONENTÓW Simplus.

  • 0

    71.  2013-03-17 16:35:46

    A - powtórzę po raz kolejny - promocja jest dla abonentów Simpus a nie użytkoników taryfy Simplus ;-) A to jest znacząca różnica.

  • 0

    72.  2013-03-17 16:47:41

    "Promocja jest adresowana do Abonentów Simplus(1)", gdzie 1 to: "W rozumieniu Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel Sp. z o.o. dla Abonentów Simplus/Sami Swoi", czyli "Abonent Simplus/Sami Swoi - osoba fizyczna, osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która korzysta z usług POLKOMTEL i przy wykorzystaniu karty SIM lub telekarty lub w inny sposób określony przez POLKOMTEL uiszcza opłatę za usługi, nie będąc stroną umowy zawartej na piśmie". Abonentem jest zatem dowolna osoba korzysta z usług w systemie Prepaid w ramach oferty SIMPLUS (ale dowolnej taryfy w ramach tej taryfy).

  • 0

    73.  2013-03-17 16:48:01

    @72, dowolnej taryfy w ramach tej oferty miało być ;D

  • 0

    74.  2013-03-17 16:52:35

    Myślisz, że zrozumieją?

  • 2

    75. ~  2013-03-17 17:05:57  host: v39-12.opera-mini.net

    68, Ty, Taryfa, musiałeś nieźle popić w sobotę, że takie bajki wypisujesz!

  • 0

    76. ~qwert  2013-03-18 16:17:53  host: ip-151-248-41-246.free.aero2.net.pl

    ja mam plus na kartę od około pół roku i 40% przyznali

  • 0

    77. ~Marika12  2013-09-03 19:02:15  host: user-164-126-211-89.play-internet.pl

    Kolejna promocja za doładowanie w Simplusie i 36i6 ..... jeszcze dzisiaj próbujcie, bo trwa do wyczerpania zapasów nagród. Jeśli korzystacie z IKO i doładujecie w ipko telefony otrzymacie transfery danych do wykorzystania. Za 25 zł - korzystasz z neta za 9 zł, 35zł - 15 zł ! Promocja sprawdzona :D Necik śmiga :P

Dodaj swoją opinię